Kroatijos gyventojas Ivanas Rubilas dirba turistiniu gidu šalies sostinėje Zagrebe. "Facebook" nuotrauka

Vyras autobuso stotelėje nufotografavo dvi vienuoles ir tik vėliau pastebėjo, kad jis kameroje užfiksavo… vaiduoklį. Mat vienos moters, laukiančios stotelėje autobuso, kojos pasirodė esančios permatomos. Bet neturėtumėte bėgti pas egzorcistus, nes  naujosios technologijos gali pateikti kadro paaiškinimą.

 

Sulaukė kitokios reakcijos, nei tikėjosi

Kroatijos gyventojas Ivanas Rubilas dirba turistiniu gidu šalies sostinėje Zagrebe. Be įprastų lankytinų vietų, jis turistams rodo neva paranormalaus aktyvumo vietas. Gruodį, matyt, jis rado naują vietą, kur pats susitiko su antgamtiniu reiškiniu, – rašo „LadBible“.

Pasak Ivano, jis stovėjo autobusų stotelėje, kai pamatė dvi vienuoles. Situacija jam pasirodė ne kasdienė, todėl jis nusprendė nufotografuoti moteris savo išmaniuoju telefonu.

Tačiau kai Rubilas pasidalijo gauta nuotrauka socialiniuose tinkluose, jis sulaukė kitokios reakcijos, nei tikėjosi. Vietoj komentarų  apie vienuoles, jis perskaitė žodžius, kad kadre yra vaiduoklis. Įrodymas – permatomos kitos moters kojos.

„Bent 15 ar 20 minučių nemačiau nieko neįprasto, bet po to pamačiau. Kelias valandas po to, kai pamačiau nuotraukoje vaiduoklį, buvau netekęs amo“, – sakė jis.

 

Gidą užklupo dilema

Tuo tarpu daugelis komentatorių teigė, kad dėl to gali būti kalta kamera, tačiau, Ivano tvirtinimu, jis bandė padaryti dar keletą nuotraukų savo telefonu, tačiau tokio efekto nesulaukė. Tuomet gidą užklupo dilema. „Aš vis dar nesu tikras, ar tai vaiduoklis, bet pati situacija tikrai neįprasta! Nors komentatoriai ir teigia, kad tai tik keistas mano fotoaparato nesklandumas, tačiau tai paaiškinti nėra lengva. Paprastai aš netikiu antgamtiškumu, bet kai turiu tokių įrodymų, nesu toks tikras, – parašė Rubilas savo socialinio tinklo paskyroje.

Visai gali būti, kad „vaiduoklį“ nuotraukoje sukūrė ne portalas į kitą pasaulį, o pati telefono kamera. Tokioje optinėje iliuzijoje galėtų būti įtrauktas šviesos žaidimas – akinimas. Dėl to, kad abu ryškūs dryžiai buvo arti, jie objektyve atsispindėjo iškreipta forma ir užsifiksavo ant tamsių moters kelnių. Taigi, taip greičiausiai ir atsirado permatomos moters kojos.

„Facebook“ nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą