Sarah Hull su dukrele

Sarah Wickline Hull buvo 20 savaičių nėštumo, kai gydytojai nustatė  jai agresyvią vėžio formą.  Gydytojai primygtinai rekomendavo moteriai atlikti abortą, norint išgelbėti jos gyvybę.

 

Gydytojai nepritarė moters ketinimams ir įspėjo, kad jos laukia liūdnos pasekmės

Sarah Hull ne vienerius metus mėgino pastoti, bet vis nesėkmingai. Todėl sužinojusi, kad ji galų gale laukiasi kūdikio, nenorėjo atsisakyti savo mažylio be kovos. Tiksliau, ji apskritai neketino atsisakyti kūdikio. „Aš tvirtai nusprendžiau – geriau mirsiu, bet pagimdysiu kūdikį“, – parašė Sarah savo paskyroje „Facebook‘e“.  Tačiau gydytojai laikėsi kitos nuomonės, nepritarė moters ketinimams ir įspėjo, kad jos laukia labai liūdnos pasekmės. Vienas medikų net sudarė galimų problemų  sąrašą, jei moteriai nebus atliktas abortas, norėdamas įtikinti ją.  Tačiau gydytojo žodžiai tik suerzino moterį ir sukėlė nepasitikėjimą, bet nepakeitė jos sprendimo.

Galų gale Sarah susirado kitus gydytojus, kurie sutiko palaikyti ją  ir prižiūrėti iki nėštumo  pabaigos, lygiagrečiai gydant ir onkologinę ligą. Sarah atvejis nebuvo unikalus, bet nepaisant to, nelengva buvo atrasti medikų komandą, kurie visiškai pritartų ir sutiktų su moters noru tęsti nėštumą.  34 nėštumo savaitę Sarah pagimdė visiškai sveiką dukrelę.

Tai įvyko prieš dešimt metų.

„Turiu 10 metų gražią ir sveiką dukrelę, kuri yra gyvas priminimas, kad ir gydytojai ne visada viską žino ir nuspėja, – parašė Sarah socialiniuose tinkluose. – Be to, gegužės mėnesį atšvenčiau dešimtmetį be vėžio“.

 

Abortas – ne visada būtinas, jei būsima mama susiduria su sveikatos problemomis   

Jos parašyta istorija „Facebook‘e“ susilaukė didžiulio palaikymo ir atsiliepimų, surinkusių 850 tūkst. „patinka“ ir 300 tūkst. sekėjų.

Be to, komentatoriai negailėjo Sarah gerų ir gražių žodžių: „Sarah, jūsų istorija iš tikrųjų įkvepianti!“

„Ačiū už jūsų ištikimybę, pasitikėjimą ir vyriškumą!  Aš žaviuosi tuo, kaip Dievas kalba su mumis per kitus. Jūsų jaudinanti istorija –  didžiulis įrodymas, kad šviesa užgožia tamsą“.

„Sunku atrasti žodžius, norint aprašyti, kokia jūs, Sarah, esate nuostabi. Jūsų tikėjimas ir viltis buvo nepajudinami.  Ir jūs tai žinojote, o gydytojai – ne.  Aš myliu jus“.

Savo interviu žurnalui „The Western Journal Liftable“ Sarah pareiškė nemananti, kad abortas visada neišvengiamas, jei būsima mama susiduria su sveikatos problemomis per nėštumą.  Be to, Sarah pabrėžė, kad besilaukiančios  moterys jaustų ne tik savo kūną, bet ir žinotų savo teises, o ne vien aklai pasikliautų medikais.

„Prašau, žinokite, kad aš melsiuosi už jus visas“, – atsakė Sarah, kai perskaitę jos istoriją, užvertė laiškais skaitytojai, kurie palaikė ją arba dalinosi ir savo panašiomis istorijomis.

parengta pagal theepochtimes.com

Nuotr. Facebook

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą