Moksleivė Irina niekuo nesiskyrė nuo savo bendraamžių

Sunku ir suskaičiuoti, kiek jaunų merginų siekia modelio karjeros ir svajoja užlipti ant mados pasaulio podiumo. Tačiau, ar norint būti modeliu, reikia turėti tobulą išvaizdą? Ar visos pasaulio gražuolės visada buvo pačios gražiausios ir  ar jas tokiomis laikė bendraamžiai?

Irina Shayk – tai ryškus merginos, sugebėjusios pasiekti aukščiausias viršūnes, pavyzdys. Tačiau tuo pat metu vaikystėje ji buvo laikoma „bjauriuoju ančiuku“. Mat natūralios putlios lūpos, aukštas ūgis ir tamsi oda buvo jos didžiausi „trūkumai“, į kuriuos visada atkreipdavo dėmesį ne tik bendraamžiai, bet ir mokytojai. Negana to, mokykloje šaipydavosi ir tyčiodavosi iš jos putlių lūpų ir tamsios odos, vadindavo „storalūpe negre“, „čigone“. Kliūdavo jai ne tik dėl savo neįprastos išvaizdos, bet ir dėl pigių drabužių bei atkaklaus ir tvirto charakterio. Todėl, kai iš Irinos tyčiodavosi, ji nebėgdavo verkti į nuošalią vietelę, o atskirsdavo. Kai kuriems berniukams galėdavo ir užvožti.

Tačiau mama visada tikėjo Irina ir sakydavo, kad ji yra pati gražiausia. Kai praėjo vaikystė, Irinos mama praktiškai privertė ją dalyvauti grožio konkurse. Ji tapo ne tik nugalėtoja, bet ją pastebėjo žinomų modelių agentūrų atstovai.

Irinos Shayk tikroji pavardė – Shaykhlislamova. Ji gimė 1986 metais, nedideliame Čeliabinsko regiono  Jemenzelinsko miestelyje, paprastų darbininkų šeimoje.

Dabar Irina Shayk yra viena geidžiamiausių modelių ir pasaulinio lygio aktorių. Ji turi dvejų metų dukrą. Deja, Irina išsiskyrė su Bradley Cooperiu. Apie tai ji oficialiai paskelbė 2019 metais birželio mėnesį.

Nepaisant to, Irina Shayk gyvena visavertį ir įdomų, įvairiausių įvykių kupiną gyvenimą. Dabar klasės draugai ilgisi susitikimo su ja, rašo jai socialiniuose tinkluose, pavydėdami paprastos merginos iš Rusijos gilumos pasisekimo ir šlovės.

Socialinių tinklų nuotraukos

4 KOMENTARAI

  1. This design is incredible! You obviously know how to keep a reader entertained.
    Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost…HaHa!) Wonderful job.
    I really loved what you had to say, and more than that,
    how you presented it. Too cool!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą