Vienerių metų berniukas nerūpestingai žaidė parke su tėvu. Šiam trumpam nusisukus, staiga pasirodė erelis ir pagrobė berniuką. Įrašas, patvirtinantis šią akimirką, yra unikalus. Ko gero turėtų ne vieną nustebinti! Jei ne sulėtinti kadrai antrame vaizdo įrašo fragmente, sunku būtų ir patikėti, kad taip gali būti! Bet vis tiek tai yra faktas!

 

Paleido iš savo nagų jau pakeltą į orą mažylį

Netikėtas didžiulio paukščio pasirodymas parke, ne vienam pamačiusiam jį, sukėlė siaubą. Vaikelio ir jo šeimos linksmybės parke galėjo baigtis tragiškais padariniais. Jei ne sulėtintas vaizdo įrašas, sunku ir patikėti, kad taip apskritai galėjo būti. Tik trumpam be priežiūros paliko berniuko tėčio greitos reakcijos dėka, pavyko nubaidyti paukštį, kuris paleido iš savo nagų jau pakeltą į orą mažylį.

Ereliai yra plėšrūnai, kurie paprastai grobia mažus ir vidutinio dydžio žinduolius, tokius kaip katės ar voveres.  Bet paaiškėjo, kad parke žaidžiantis berniukas pasirodė be galo įdomus ereliui grobis.

Berniuką pagrobė didžiulis erelis.

Plika akimi galite pamatyti akimirką, kai horizonte staiga pasirodo milžiniškas paukštis, sugriebia nieko dėtą berniuką už striukės, pakelia jį nuo žemės ir jau nori nuskristi. Laimei, netoliese buvusio tėčio reakcija užkirto kelią nelaimei. Vyras iškart nubėgo prie jų ir išsigandęs paukštis paleido berniuką.

 

Sunku patikėti, kad tokios situacijos atsitinka realiame gyvenime

Įvykio liudininkai laikėsi tos pačios nuomonės: jei ne berniuko tėvo staigūs veiksmai, incidentas galėjo baigtis drama. Rūpestingas tėtis po to ramino savo verkiantį sūnų ir padarė viską taip, kad jis jaustųsi saugus. Vaikas nelabai ir suprato, kas iš tikrųjų įvyko ir su kokiu pavojumi jis susidūrė.

Šį vaizdo  įrašą socialiniuose tinkluose peržiūrėjo daugiau kaip 14 milijonų žiūrovų. Interneto vartotojams buvo sunku patikėti, kad tokios situacijos atsitinka realiame gyvenime.

„Aš niekada nebūčiau pagalvojęs, kad ereliai yra pajėgūs tokiems dalykams“, – parašė vienas komentatorius. „Žinau, kad ereliai medžioja gyvūnus, bet kad vaikelius… apie tai nesu girdėjęs?!“, – parašė kitas komentatorius. „Nuostabus tėtis“, – parašė viena moterų.

„Tėtis išgelbėjo berniuką! Sveikinu – dar vienas herojus. Jis vertas apdovanojimo“, – dar vieno vartotojo komentaras. „Neslėpsiu, kad visas kūnas nuėjo šiurpuliais, pamačius šį vaizdą“, – neslėpė savo emocijų ir kita moteris.

Šis įvykis – tai ir įspėjimas tėvams, kad negalima palikti savo mažylių be priežiūros nė akimirkai.

„Facebook“ , „YouTube“

2 KOMENTARAI

 1. I believe everything posted made a ton of sense. However, what about this?
  what if you added a little information? I am not saying your
  content is not solid, however what if you added
  something to maybe get a person’s attention? I mean Mažylis ramiai sėdėjo parke ant
  žolės, kai atskridęs didžiulis erelis pagriebė jį, pakėlė ir mėgino nusinešti (video) | Sniego pilys is a little plain. You might look at Yahoo’s
  front page and note how they write news titles
  to get viewers to open the links. You might try adding a video
  or a picture or two to grab readers excited about what you’ve written. Just my opinion, it
  could bring your blog a little bit more interesting.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą