Elmira ir Chrisas Knutzenai su mažąja Vasilina

Šis pasakojimas apie mažą mergaitę Vasiliną, kuri išmoko savarankiškai, be suaugusiųjų pagalbos pavalgyti, suplauti indus ir net važinėtis mašinėle. Tai turėtų palaikyti bei įkvėpti ir beviltiškiausią pesimistą.

Užtikrintai ir sėkmingai toliau įveikia visus apribojimus ir kliūtis

Gimusi  su retu vystymosi sutrikimu, mažoji Vasilina  yra labai guvi, drąsi ir ryžtinga mergytė. Tiesa, Vasilina iškart po gimimo buvo palikta kūdikių namuose, bet po kiek laiko ją įvaikino sutuoktinių  Elmiros ir Chriso Knutzenų šeima. Pusantrų metų mažylė išmoko valgyti ir žaisti savarankiškai, tuo pradžiugindama mylimus tėvelius ir brolius. Rankyčių neturinti Vasilina išmoko daryti beveik viską, ką daro kiti, bet tik kojų pagalba.

Šios mergytės istorija yra nuostabi ir be galo stebinanti. Auginti vaiką nėra lengva, ypač neįgalų.  Tačiau Vasilina drąsiai, užtikrintai ir sėkmingai toliau įveikia visus apribojimus ir kliūtis.

„Mamyte, ar tu niekada manęs nepaliksi? Jau dveji metai namuose. Paėmėme iš kūdikių namų, kai jai buvo 12 mėnesių. Aišku, ji nieko neprisimena. Bet dabar, be jokios priežasties užduoda šį klausimą, kai  pabučiuoju ją prieš miegą“, – savo  puslapyje „Facebook‘e “ parašė Vasilinos įmotė Elmira. „Dėl ko duodamas gyvenimas? Kam skiriame savo laiką, energiją ir pinigus? Gal jūsų širdyje ir šeimoje atsiras vieta vaikui, kurio niekam nereikia šiame pasaulyje? “- pridūrė ji.

Moteris džiaugiasi, kad  Vasilina gali valgyti, piešti ir nuveikti daug daugiau, ką daro ir kiti vaikai, bet ne rankomis, o kojomis.

 

Mergytė suaugusius žmones įkvepia savo išradingumu, atkaklumu ir linksmumu

Elmira socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė ir vaizdo įrašą, kuriame  Vasilina pietauja, stropiai  kojele nešdama šaukštą prie burnytės. Šis vaizdo įrašas surinko šimtus tūkstančių peržiūrų ir sužavėjo viso pasaulio žiūrovus dėl mažo vaiko sugebėjimų įveikti fizinius apribojimus.

Nuo tada, kai dukros istorija pirmą kartą pasklido internete, Elmira ir toliau pasakoja „Facebook‘e“ ir „YouTube“ apie Vasilinos gyvenimą. Žiūrovai užtvindė jos puslapį maloniais ir mielais komentarais, vadindami mergaitę „įkvepiančia“, „gražia“ ir „stipria“. Vaizdo įraše Vasilina drąsiai, šypsodama ir juokdamasi mokosi važiuoti paspirtuku, vairuoti žaislinį automobilį ir net plauti indus… kojomis!

Kiekvienas vaizdo įrašas yra neįprastas ir visi jie surinko šimtus tūkstančių peržiūrų nuo pirmojo, kuris buvo įkeltas prieš kelis metus.

Dabar Vasilina ir toliau gyvena nuostabų gyvenimą, kiekviename žingsnyje prisitaikydama prie pasaulio, kuriame ji turi veikti ir darbuotis be rankų. Ir tai visai jos neslegia! Mergaitė visada linksma ir džiaugsmingai nusiteikusi. Negana to, mažoji Vasilina suaugusius žmones įkvepia savo išradingumu, atkaklumu ir linksmumu.

Tekstas ir nuotr. „Facebook“

 

 

2 KOMENTARAI

  1. I’m truly enjoying the design and layout of your site.
    It’s a very easy on the eyes which makes it
    much more enjoyable for me to come here and visit more often. Did
    you hire out a designer to create your theme? Excellent work!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą