Tarp 13 žmonių, kuriuos sausio 14 d. NASA paskyrė astronautais, jauniausias yra Jonnyis Kimas ir kuris tapo pirmuoju  Amerikos kilmės Korėjos astronautu istorijoje. Jo biografija yra unikali, kelianti visuotinį susižavėjimą.

 

Dalyvavo daugiau nei 100 karinių operacijų Artimuosiuose Rytuose

Jonny‘is gimė ir užaugo Los Andžele, korėjiečių imigrantų šeimoje. Įprasta vaikystė ir paauglystė. Vaikinas sportavo ir buvo populiarus tarp merginų, bet mokėsi labai vidutiniškai.

2002 metais baigęs mokslus, Jonny‘is nusprendė prisijungti prie Amerikos jūrų pėstininkų. Jis baigė dvejų metų sunkiųjų treniruočių kursus ir tapo visateisiu JAV karinio jūrų laivyno elito nariu. Iš 180 žmonių tik 60 baigė šiuos kursus.

Kaip karo gydytojas, snaiperis, navigatorius ir šturmanas, Jonny‘is dalyvavo daugiau nei 100 karinių operacijų Artimuosiuose Rytuose. Už tarnybą vaikinas buvo apdovanotas sidabro ir bronzos žvaigždėmis su  „V“ ženklu.

2012 metais Jonny baigė San Diego universitetą, kur įgijo matematikos bakalauro laipsnį. Po to jis buvo paskirtas karinio jūrų laivyno karininku.

Dalyvavimas karo veiksmuose paskatino Jonny‘į pasirinkti kitą – chirurgo profesiją. Anot jo, jis bejėgiškai stebėjo sužeistuosius ir negalėjo jiems padėti. „Aš asmeniškai mačiau, kaip chirurgas išgelbėjo gyvybes ir išsaugojo žmonių galūnių funkcijas. Tiesiog pažiūrėjus į tai, mane ir įkvėpė“, – sakė Kimas savo interviu leidiniui „World Of Buzz“.

 

Neįtikėtina sėkmė sulaukė ir socialinių tinklų vartotojų reakcijos

Paskui vaikinas įstojo į Harvardo universiteto medicinos mokyklą ir 2016 metais baigė įgijęs daktaro laipsnį.  Iš karto po to jaunas gydytojas pradėjo medicinos praktiką Masačusetso bendrosios ligoninės skubios pagalbos skyriuje ir Brighamo bei Bostono vardu pavadintoje moterų ligoninėje.

Bet ir tada Jonny‘is nesiruošė sustoti. Jis pateikė prašymą dalyvauti NASA astronautų mokymo programoje, kuri vykdoma kas ketverius metus. Johnny‘is Kimas išlaikė 18 tūkstančių pretendentų atranką ir tapo jos nariu. Po to jis baigė mokymus ir tapo astronautu!

Dabar Jonny‘iui 35 metai. Jis sukūrė šeimą, susilaukė vaikų ir mėgsta leisti laiką su šeima.

Be abejo, ši neįtikėtina sėkmė sulaukė ir socialinių tinklų vartotojų reakciją.

„Įsivaizduok, jei tai būtų tavo vyresnis brolis“, – parašė vienas vartotojas.

„Kodėl tu negali būti toks kaip „tavo brolis“ – matematikas, gydytojas ir astronautas?“ – ironiškai rašo vienas tinklaraštininkų.

„Nerodykite to mano mamai“, – pakomentavo kitas.

Socialinių tinklų nuotraukos

4 KOMENTARAI

  1. We stumbled over here different page and thought I might as well check things out.
    I like what I see so now i’m following you. Look forward to going over your web
    page repeatedly.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą