Konkurso pabaigoje, prieš pat Iam paskelbimą nugalėtoju, „Monsters“ atlikėjas ir dainų autorius Jamesas Bluntas prisijungė prie Iam scenoje ir atliko dainą su juo duetu! "YouTube" stopkadras

Ar kada nors girdėjote dainą, kuri taip puikiai atitiko jūsų tuometinę būseną, kad akimirksniu ją įsimylėjote? Tai padarė naujas „American Idol“ nugalėtojas Iam Tongi.

 

18-mečiui Iam tėtis įskiepijo meilę muzikai nuo tada, kai jis buvo dar visai vaikas. Bet kadangi jo tėtis tragiškai mirė likus vos mėnesiams iki Iam atrankos į „American Idol“, deja, jis niekada nebepamatys, kiek daug pasiekė jo sūnus, perėmęs aistrą muzikai, kurią jam suteikė.

Taigi, Iam  tapo „American Idol“ nugalėtoju, tuo pačiu pagerbdamas savo tėtį. Taip jis pasirinko dainą „Monsters“ – dainą, kurią parašė vyras, kurio tėčiui žūtbūt reikėjo persodinti inkstą.

Tačiau tai yra geriausia dalis: konkurso pabaigoje, prieš pat Iam paskelbimą nugalėtoju, „Monsters“ atlikėjas ir dainų autorius Jamesas Bluntas prisijungė prie Iam scenoje ir atliko dainą su juo duetu!

Jei Iamo ryšys su daina dar nebuvo pakankamai stiprus, Bluntas privertė ašaroti visus: nuo Katy Perry, publikos iki paties Iamo.

Žiūrėkite žemiau puikų pasirodymą ir nepamirškite pasidalinti su draugais!

 

„YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą