Pagauta įkvėpimo, pirmiausiai mintyse sugalvoja piešinį, po to menininkė paima tuščią popieriaus lapą ir pradeda kurti. "Facebook" nuotrauka

Pastaruosius dešimt metų menininkė Pippa Deerlag iš Jorkšyro (Anglija) kuria stulbinančius kūrinius iš popieriaus. Pasisemdama įkvėpimo iš aplinkinių dalykų, Pippa kiekvieną kūrinį iškerpa iš vieno popieriaus lapo.

 

Pirmiausiai mintyse sugalvoja piešinį

„Mane traukia tuščio popieriaus lapo paprastumas, – parašė menininkė savo socialinio tinklo paskyroje. – Popierių naudojame daugelyje savo gyvenimo sričių, taip pat jam padedant ir  bendraujame. Savo darbais aš bendrauju su pasauliu“.

Pagauta įkvėpimo, pirmiausiai mintyse sugalvoja piešinį, po to menininkė paima tuščią popieriaus lapą ir pradeda kurti.

„Pirmiausia ranka pasidarau ant popieriaus eskizą, o po to „iškerpu“ skalpeliu, – aiškina Pippa. – Darbas gali užtrukti ir kelias valandas, kol baigiu, tačiau man gamybos procesas yra ne mažiau svarbus nei galutinis produkto sukūrimas“.

Anot jos, iškirpus rankomis nupieštus eskizus, reikalingas subtilus prisilietimas, nes kai kurios jungtys yra tik milimetro pločio, o popieriaus „nėrinių siūlai“ atrodo tarsi būtų išaustos iš oro.

 

Neseniai sukūrė auksinę žuvelę

„Nėra nieko įprastesnio už tuščią popieriaus lapą, tačiau jis turi tiek daug galimybių!

Tai galima paversti kažkuo gražiu ir prasmingu, nieko nepridėjus “, – sakė Pippa.

Pippa įgijo šiuolaikinio meno bakalauro laipsnį Lidso universitete, kur baigė meno ir dizaino studijas. Savo darbus ji demonstruoja savo socialinės žiniasklaidos puslapiuose.

Pippa neseniai sukūrė auksinę žuvelę ir padarė ją spalvotą. Šis darbas sulaukė ypatingo dėmesio jos „Facebook‘o“ puslapyje.

„Tai taip miela! Tu esi labai talentinga mergina!“ – pakomentavo Louise Hermione Harris.

Vaikystėje Pippa gyveno valtyje, kone ant vandens. Šis unikalus gyvenimo būdas atsispindi ir jos kūriniuose.

 

„Facebook“ nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą