Tyrimų duomenimis, idealus moterų juosmens ir klubų santykis yra 7:10. Panašu, kad tokios proporcijos vyrui pasako, kad mergina, turinti tokią figūrą, gali sėkmingai ir lengvai išnešioti vaiką. Socialinių tinklų nuotrauka

Kad ir kaip banaliai tai skambėtų, bet pirmiausiai figūros formos. Vyras, pamatęs merginą pirmą kartą, nesąmoningai nustato, ar gali su ja turėti vaikų. Žinoma, tai galioja labai giliai pasąmonei. Gali būti, kad vyro smegenys instinktyviai pasirenka moterį platesniais klubais ir  siauresniu liemeniu. Šios savybės sukuria sveikos ir vaisingos moters įspūdį.

 

Šilta šypsena neabejotinai traukia vyrus

Tyrimų duomenimis, idealus moterų juosmens ir klubų santykis yra 7:10. Panašu, kad tokios proporcijos vyrui pasako, kad mergina, turinti tokią figūrą, gali sėkmingai ir lengvai išnešioti vaiką.

Dar vienas vyrus traukiantis bruožas – šypsena. Visiems seniai žinomi patarimai, kad reikia  dažniau šypsotis, atrodo kaip stereotipai, tačiau prieš nuspręsdami, kaip elgtis, galbūt norėsite dar kartą pagalvoti. Šilta šypsena neabejotinai traukia vyrus. Ji iš karto atkreipia į save dėmesį ir susidaro įspūdis, kad mergina domisi ar flirtuoja. Tai nereiškia, kad turite turėti tobulą Holivudo šypseną. Tiesiog neturėtų būti blogo burnos kvapo ir pageltusių dantų nuo rūkymo. Ir vis dėlto geri dantys yra geros sveikatos ir geros genetikos rodiklis. Nepamirškite, kad vyrai giliai viduje visada ieško būsimų vaikų motinos.

Kitas bruožas, kuris traukia vyrus – simetriškas veidas. Yra toks posakis, kad grožis yra žiūrinčiojo akyse. Tai gali būti tiesa, tačiau mokslininkai teigia, kad fizinis patrauklumas yra tvirtai įaugęs į mūsų smegenis, kurios simetriško veido vaizdą apdoroja greičiau nei asimetrišką.

Taip, retas kuris gali pasigirti tobula veido simetrija. Dauguma esame paprasti žmonės, tačiau manoma, kad kuo simetriškesnis veidas, tuo jis patrauklesnis kitiems. Apskritai, jei atrodote kaip kuris nors Pablo Pikaso paveikslo herojus, turite daug mažiau galimybių. Ir tai galioja tiek vyrams, tiek moterims.

Nenuostabu, kad bet kurį vyrą traukia moterys su „bučiuojamomis“ lūpomis. Bet kaip tiksliai atrodo tokios lūpos? Nepaisant dabartinės mados  – papūstų lūpų, tyrimai parodė, kad vyrus dažniausiai traukia vidutiniškai putlios lūpos. Tačiau lūpos, kurios atrodo taip, lyg jas įkando bitė arba buvo rimtos alerginės reakcijos pasekmė, atrodo gana baisiai. Lūpų dažų spalva taip pat svarbi. Vyrai 7 sekundėmis ilgiau žiūri į moteris, kurios pasidažiusios raudonais lūpų dažais.

 

Į antakius žmonės atkreipia dėmesį dažniau nei į akis

Daugelį vyrų traukia moterys didelėmis lėlės akimis, ir tam yra ypatinga priežastis. Žinia, kai  žiūrime į mylimą žmogų, mūsų vyzdžiai išsiplečia, todėl akys atrodo didesnės. Štai kodėl žmogus didelėmis akimis atrodo laimingesnis ir patrauklesnis. Taip veikia mūsų pasąmonė.

Kitas bruožas yra antakiai. Jie yra labai svarbus veido bruožas, nes suteikia veidui išraiškingumo bei kai kurių emocijų. Tikriausiai dėl šios priežasties daugelis moterų daug laiko praleidžia stengdamosi suteikti joms tinkamą formą. Gražūs antakiai suteikia prašmatnumo, kai vyrai nori „paskęsti“ akyse. Įrodyta, kad  į antakius žmonės atkreipia dėmesį dažniau nei į akis, todėl naujausia antakių mada taip pat neaplenkė vyriškos pasąmonės.

Svarbi patrauklumo savybė – laikysena, kuri daug pasako apie jūsų charakterį. Slampinėjantys žmonės dažniausiai turi bendravimo problemų, yra kuklūs ir ne itin nusiteikę naujoms pažintims. Kita vertus, geros laikysenos žmonės išsiskiria pasitikėjimu, o tai labai patrauklu. Štai kodėl jūsų laikysena siunčia signalus visiems aplinkiniams, nepaisant lyties. Jei norite tapti patrauklesnis, pakeiskite savo laikyseną ir žmonės atkreips į jus dėmesį.

Ir galiausiai – drabužių spalva. Jei norite įtikti vyrui, pasakykite TAIP raudonai suknelei. Jūsų drabužių spalva lemia, ar  aplinkiniams atrodysite patraukliai, ar ne. Kalbant apie vyrus, jie mėgsta raudoną spalvą. Tai daro beveik bet kurią moterį prašmatnią ir viliojančią, nes ji asocijuojasi su meile ir aistra. Juodi drabužiai taip pat yra puikus pasirinkimas. Juoda spalva suteikia moteriai pasitikėjimo, sumanumo ir nepriklausomybės įspūdį, o tam sunku atsispirti.

Kaip matote, padaryti save patrauklesnę vyrų akyse nėra taip ir sunku. Svarbiausia – rūpintis savo sveikata, nebijoti būti savimi ir pasinaudoti šiais patarimais, kad išsiskirtumėte iš minios. Jūsų charakteris ir pasitikėjimas savimi tik dar labiau pabrėš jūsų grožį.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą