Anot dainos klipo kūrėjo, „Spaces“ siekia paskatinti svarbų dialogą apie neįgaliųjų atstovavimą, kurios dažniausiai nėra pagrindinėje žiniasklaidoje. "YouTube" stopkadras

Visą laiką  Dominickui Evansui buvo  kalbama, ko jis negalės padaryti ir, juo labiau, ką nors pasiekti. Dabar, jau suaugęs Dominickas įrodė, kad žmonės su negalia gali pasiekti tiek pat, kiek ir neturintys jos.

 

Norėjo labiau režisuoti nei vaidinti

Dominickas yra transseksualus  žmogus, gimęs su reta neuromuskuline stuburo raumenų atrofija (SMA). Augdamas Dominickas visada buvo kūrybingas, tačiau dažnai buvo sakoma „ne“ jo kūrybiniams pomėgiams dėl savo… neįgalumo. Mokydamasis kolegijoje  vaikinas  atrado vaidybos ir šnekamojo žanro aistrą.  Ilgainiui jis  suprato, kad meilę kūrybiniam procesui galima patenkinti ir stovint už kameros, todėl jis tapo režisieriumi.

„Kai įstojau į koledžą, susidūriau su daug daugiau nesusipratimų dėl savo galimybių, negu iki tol. Bet pagalvojau: „Jei pradėsiu kurti dalykus, vadinasi, įdėsiu  dalelę ir savęs“.  Bet tada pradėjau įsitraukti į režisūrą ir man tai taip patiko, kad norėjau labiau režisuoti nei vaidinti.

Bėgant metams, Dominickas padarė savo karjerą kaip „Lionsgate“ ir „Netflix“ laidų kūrėjų konsultantas neįgaliesiems. Kai vyras apsiėmė sukurti muzikinį vaizdo klipą, jis tapo pirmuoju neįgaliu žmogumi, kuris kada nors režisavo… neišlipdamas iš savo lovos!

Tai daina, pavadinta „Spaces“, ir , anot Dominicko, skirta  ir neįgaliųjų bendruomenei. Vaizdo įraše, kurį atlieka dainininkas ir dainų autorius Jamesas Ianas, turintis tokį pat neįgalumą, pateikiamos ištraukos iš dešimčių žmonių gyvenimo, puikiai susigyvenusių su ta pačia liga.

„Dainoje kalbama apie erdves, kurias užimame kaip  ir kiti žmonės, – sakė Dominikas. – Ją pirmiausia sugalvojo SMA bendruomenės nariai“.

 

Dainos žodžiai pakelia nuotaiką ir suteikia jėgų visiems

Anot dainos klipo kūrėjo, „Spaces“ siekia paskatinti svarbų dialogą apie neįgaliųjų atstovavimą, kurios dažniausiai nėra pagrindinėje žiniasklaidoje, nors 1 iš 4 (26 proc.) suaugusiųjų JAV turi fizinę ar psichologinę negalią. Projektą rėmė „Genentech“ kaip SMA „My Way“ programos dalį, kuri buvo sukurta siekiant paremti ir didinti SMA bendruomenės informuotumą.

Dominickas ir Ianas glaudžiai bendradarbiavo su SMA bendruomenės žmonėmis, siekdami plačiajai auditorijai pristatyti žmonių su negalia talentus ir gyvenimus. Kiekvieną vaizdo įrašo epizodą sukūręs Dominickas sugebėjo išspręsti jo greito prieinamumo problemas, naudodamas vaizdo konferencijas ir kitas technines priemones.

Dainos žodžiai pakelia nuotaiką ir suteikia jėgų visiems, ne tik tiems, kurie turi negalią! „Didžiuojuosi tuo, kas esu. Niekuo kitu nenorėčiau būti, – dainuoja Jamesas. – Esu vertas visko ir visų“.

Tai ne tik puiki daina, bet ir tokia nuostabi žinutė! Dominickas atliko nuostabų darbą, parodydamas pasauliui, kad žmonės su negalia yra tokie pat kaip mes, tačiau jiems dažnai tenka dirbti daugiau, kad pasiektų tokią pat sėkmę. Tikimės, kad šis vaizdo įrašas yra pirmasis iš daugelio šios talentingos kūrėjų grupės iniciatyvų.

Žiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą „Spaces“ ir būtinai pasidalinkite  juo su kitais.

 

„YouTube“ vaizdo įrašas, stopkadras

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą