Vienoje „Britain’s Got Talent“ atrankų, kokias tik jos komisija buvo mačiusi, atėjo 96 metų Nora Barton, lydima dukters Pam Dimbleby. Senolė padainavo dainą „When You Are Love“. Nors garbaus amžiaus moteris serga Alzheimerio liga, ji padainavo kiekvieną natą krištolo tyrumu ir sužavėjo žiūrovus!

***

Vaizdo įraše matyti, kad Norai netrūksta humoro jausmo ir vis dar yra šmaikšti. Ji  ir į teisėjų klausimus atsako taip pat šmaikščiai bei priverčia juos kvatoti.

„Ji pati nusprendė dalyvauti atrankoje. Aš tik lydžiu, – pasakė Pam, atlydėjusi mamą ant scenos. –  Ji visą gyvenimą dainavo žmonėms, todėl sulaukusi 96 metų amžiaus, jai tai yra vienas malonumas“.

Norai pradėjus dainuoti, paaiškėja, kad ji turi gražaus soprano balsą, kurio dabar taip reikia pasauliui! Senolė atrodo be galo žaviai, iš širdies dainuoja jai pažįstamą dainą, lengvai įveikia kiekvieną aukštą natą, o sėdintys salėje negaili ovacijų.

„Jūs esate labai ypatinga ponia, nes esate kupina šviesos, juoko, džiaugsmo ir tiesiog linksminate tautą būdama 96-erių!“, – pasakė teisėjas Davidas Walliamsas.

„Tai buvo labai ypatinga atranka, Nora. Jūsų karta yra tai, ko šaliai dabar labai trūksta. Todėl labai gerai pasirodėte ir ačiū“, – pasakė kita komisijos narė Amanda Holden.

„Man tai visai nepatiko …, kad tik žinotų, jog jis iš tikrųjų ją mylėjo!“, – pridūrė mėgstantis nuolat pokštauti Simonas Cowellas.

Žiūrovai audringais plojimais parodė, kad džiaugiasi, jog Nora pagaliau sulaukė pelnyto pripažinimo, išmušė jos žvaigždės valanda ir tapo populiari! Taip pat nekantrauja pamatyti, ką ji dainuos kitame etape.

Žiūrėkite žemiau esančiame vaizdo įraše pateiktą „visų laikų gražiausią perklausą“ ir nepamirškite pasidalinti šia istorija su draugais.

 

YouTube“ vaizdo įrašas, stop kadras

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą