Kūno kalbos ekspertai mano, kad tai, kaip laikome rašiklį, yra pasąmonės gestas, galintis daug pasakyti apie mūsų asmenybę

Asmenybė yra žmogaus jausmų, elgesio ir požiūrių visuma. Ji kyla iš socialinio-edukacinio žmogaus konteksto ir yra pagrįstas patirtimi, kurią jis įgyja per savo gyvenimą.

Apskritai asmenybė yra tai, kas leidžia mums skirtis vieniems nuo kitų, kiekvienam iš mūsų garantuojanti unikalių savybių rinkinį.

Kūno kalbos ekspertai mano, kad tai, kaip laikome rašiklį, yra pasąmonės gestas, galintis daug pasakyti apie mūsų asmenybę.

Kiekvienas žmogus turi tam tikrų savybių, kurios daro jį unikalų. Jo asmenybė formuoja stipriąsias ir silpnąsias puses bei padeda eiti pasirinktu keliu. Tačiau savistaba kartais būtina, norint gauti kuo daugiau naudos iš asmeninio tobulėjimo proceso.

Norėdami suprasti savo emocijas ir motyvus, turime gilintis, kad išsiaiškintume, kas mes iš tikrųjų esame. Šis testas padės suprasti kai kurių veiksmų, kuriuos spontaniškai atliekate kasdien, prasmę.

 

Taigi, jei laikote rašiklį:

  1. Tarp nykščio, smiliaus ir vidurinio piršto

Esate analitinis mąstytojas, mėgstantis nuodugniai ištirti bet kokią problemą. Pastebite mažiausias smulkmenas ir nemėgstate klysti.

Kita vertus, tais laikotarpiais, kai esate pasiruošę viską sau leisti ir atsikratyti vidinių kliūčių, yra ir kita jūsų prigimties pusė. Tokiomis dienomis jūs tiesiog atsipalaiduojate ir mėgaujatės nieko neveikimu. Tiesa, kartais esate pernelyg kritiškas kitų atžvilgiu, bet širdyje esate labai malonus žmogus.

Beje, jums būdingas tam tikras dvilypumas, dėl kurio esate gana nepaprastas žmogus.

Be to, esate  pakankamai lankstus žmogus. Iš pažiūros jūs esate tas, kuris valdo savo gyvenimą remdamasis savo intuicijos galia. Tiesą sakant, jūsų intuicija yra labai išvystyta ir sprendimus priimate remdamiesi pirmuoju įspūdžiu. Tačiau leidžiate savimi abejoti ir po ilgų svarstymų galite apsigalvoti. Esate protingas ir mokate surinkti rimtus faktus prieš pradėdami diskusiją.

Esate diplomatas iš prigimties, nes mokate valdyti emocijas, siekiate harmonijos ir kolektyvinės sutarties. Jūs daug galvojate apie tai, kaip elgiatės ir kaip bendraujate su kitais. Esate pakankamai  savikritiškas, o kai suklystate, tai be problemų pripažįstate padaręs klaidą.

Jūs stengiatės pasiūlyti nesavanaudišką meilę ir supratimą kitiems. Jūs turite gerą širdį ir esate malonus kitiems. Tačiau pasitaiko atvejų, kai galite būti pernelyg  atviras ir pasakyti įžeidžiančius žodžius, kuriuos žmonėms sunku priimti.

  1. Tarp vidurinio ir smiliaus

Jei esate įpratę taip laikyti rašiklį, išvengsite nereikalingų rūpesčių. Mėgstate bendrauti su žmonėmis, bet tik tol, kol nepradeda jūsų varginti savo problemomis. Kadangi jūs nemėgstate su savimi nešiotis daug problemų ir stengiatės jų kuo greičiau atsikratyti.

Jūs žinote, kaip atleisti, pamiršti ir judėti toliau, nes suprantate, kad gyvenimas yra per daug vertingas dalykas, kad jis būtų švaistomas nuoskaudoms. Jūs žinote, kad kiekvieną akimirką turite išnaudoti taip, kaip geriausia, ir gyventi visavertiškai.

Kita vertus, esate išmintingas žmogus. Tiesa, kartais nelabai pasitikite kitais, todėl prieš priimdami sprendimą, pirmiausia turite viską gerai apgalvoti ir išanalizuoti.

Esate ištikimas tiek meilėje, tiek draugystėje, ir žmonės dažniausiai jumis pasitiki. Galite vadovauti savo komandai ir nukreipti ją į sėkmę, pakviesdami juos sukurti realistišką savo projektų struktūrą.

Kaip bebūtų keista, bet jūs nemėgstate staigmenų. Niekada nerizikuojate ir viskas, ką darote, yra gerai suplanuota. Nuolat analizuodami kiekvieną situaciją puikiai numatote įvykius.

Tačiau jūs turite skatinti ir kitus siūlyti idėjas ir retsykiais paskirstyti kai kuriuos darbus kitiems.

  1. Nykštys ant kitų pirštų

Jei taip laikote rašiklį, esate gana ambicingas žmogus. Mėgstate svajoti ir mąstyti plačiai, neribodami savo vaizduotės. Kartais jus apima mintys ir fantazijos, todėl jums patinka būti šalia žmonių, kurie jums suteikia saugumo jausmą. Darydami skubotas išvadas, jūs taip pat linkę apversti ir apsunkinti savo gyvenimą.

Tai dar viena priežastis, kodėl jums gyvybiškai svarbūs geri draugai, visada galintys nuraminti, paguosti ir neprarasti savitvardos.

Esate jautrus žmogus ir jus lengva įskaudinti, nes daug ką imate į širdį. Dėl šios priežasties dažnai jaučiatės nesaugiai. Tie, kurie jus gerai pažįsta, žino, kad esate nepaprastai jautrus žmogus, bet pasiruošęs pasiūlyti savo pagalbą, kai to prireiks.

Kita vertus, dažnai kyla problemų, kai reikia imtis iniciatyvos. Jus dažnai apima emocijos ir nesugebate elgtis objektyviai. Kartais per daug jautriai reaguojate į tam tikras situacijas ir dažnai už tai esate kritikuojamas. Be to, kadangi esate jautrus, todėl skiriate didelę reikšmę kitų nuomonei.

Tiesą sakant, jūs per mažai pasitikite savimi, ir tai dažnai verčia apsiriboti nerūpestingumu ir šaltumu. Turite išmokti mylėti ir vertinti save, kad galėtumėte klestėti visose savo gyvenimo srityse.

  1. Tarp rodomojo piršto ir nykščio

Jūs esate gana paslaptingas žmogus. Esate smalsus ir mėgstate tyrinėti žmones ir situacijas. Tuo pat metu esate gana bendraujantis, todėl daugelis jus laiko kolektyvo siela.

Turite nenumaldomą žinių troškulį ir norite kuo daugiau sužinoti naujų dalykų ir reiškinių. Tačiau jūs turite vieną prieštaringą bruožą, kai reikia išreikšti emocijas.

Esate linkęs slopinti savo jausmus ir kentėti tyloje, kai esate įskaudintas ar pažemintas. Jūs tiesiog nenorite įtraukti kitų į savo nuoskaudų liūną. Norite, kad kiti jumyse matytų stiprų, tvirtą ir nepriklausomą žmogų.

Kita vertus, jūs visapusiškai išmanote daugelį gyvenimo sričių, esate tiesiog eruditas. Jus domina viskas iš karto ir lengvai susidorojate su tokios skirtingos informacijos įsisavinimu.

Panašu, kad esate iš prigimties lyderis. Verslas, projektų valdymas, bendruomenės darbas – tai sritys, kuriose galite puikiai atlikti darbą. Taip yra todėl, kad esate labai atviras ir bendraujantis žmogus, jie jumis pasitiki ir klauso.

Be to, esate labai atsakingas ir organizuotas žmogus. Galima sakyti perfekcionistas. Jums svarbios detalės, kruopščiai apgalvojate tolimesnių veiksmų strategiją – nuo pirkinių sąrašo bakalėjos parduotuvėje iki naujos namo renovacijos plano. Tačiau šios savybės stabdo, nes mėgstate viską detaliai planuoti ir viską apgalvoti iš naujo.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą