Tai, kad pasirinkote šią žvakę, išduoda jumyse žmogų, kuris tik viena koja stovi ant žemės, o kita sklando dvasinėje sferoje

Siūlome jums testą, kurį sukūrė garsi airių psichologė Karina Collins. Tai priklauso nuo to, kokia spalva jums labiau patinka. Siūloma apsvarstyti 7 skirtingų spalvų žvakes: baltą, juodą, raudoną, geltoną, mėlyną, žalią ir violetinę.

 

Per daug nesirūpinate planais ir darbų sąrašais

Tai reiškia, kad skirtingos žvakių spalvos skleidžia skirtingų dažnių vibracijas. Mūsų vidinė energija taip pat vibruoja skirtingais dažniais, o bendra kūno, proto ir sielos būsena labai priklauso nuo šių vibracijų. Įvairiais gyvenimo etapais mes patiriame skirtingas būsenas, todėl mūsų dabartinė būklė neturėtų būti vertinama kaip nuolatinė. Šiandien galite pasirinkti vieną spalvą, kuri atitinka jūsų dabartinį savęs pažinimo jausmą, o rytoj jūsų pageidavimai gali pasikeisti.

Pažvelkite į žvakes, parodytas paveikslėlyje, ir nuspręskite kokia žvakių spalva jus traukia labiau nei kitos? Arba, jei sunku nuspręsti, pasirinkite tai, kas mažiausiai erzina.

Jei ilgą laiką negalėjote nuspręsti, kurią žvakę pasirinkti, pažiūrėkite į antrąjį variantą. Tai reiškia, kad periodiškai jūsų energijos spalva gali keistis.

Balta yra mėnulio spalva. Tai atspindi mėnulio energiją. Jei jums labiau patinka balta spalva, tai reiškia, kad jūsų siela vibruoja aukščiausiu lygiu. Jūs puikiai žinote savo tikslus ir tuo pačiu išlaikote savo sielos tyrumą.

Jūs atėjote į šį pasaulį ne be priežasties, bet norėdami reikšmingai prisidėti prie jo vystymosi. Nuo gimimo jums suteikiama viskas, ko reikia asmeniniam tobulėjimui. Jūsų intuicija visada yra geriausia, nes jūsų psichiniai įgūdžiai yra stiprūs.

Jūs instinktyviai žinote, ką dabar daryti, todėl per daug nesirūpinate planais ir darbų sąrašais. Taip yra todėl, kad turite tvirtą sielą, kuri žino, kokia yra jos aistra ir tikslas.

Kiti žmonės seks paskui jus, jei  sugalvosite būti jų varomoji jėga, suderinanti jų interesus su bendruomenės ar visuomenės interesais.

Kaip uždegti mėnulio energiją savyje? Medituokite prieš miegą: užmerkite akis, atsipalaiduokite penkias minutes ir įsivaizduokite baltą šviesą, sklindančią iš tamsos. Palaikykite šį srautą, užpildydami visą kūną šviesa.

 

Būkite pasiruošę netikėtumams

Juoda yra ne blogio spalva, kaip įprasta manyti, bet savigynos ir savianalizės spalva. Kad galėtume žengti pirmyn šiame žemiškame pasaulyje, turite gerai pažinti save. Turite išsiaiškinti, ko iš tikrųjų norite, ir tik tada judėti pirmyn. Pasirinkdami šią žvakę, jūs sakote: „Man reikia sustoti ir pagalvoti“.

Dabar jums tinkamiausias laikas įsiklausyti į savo vidinį balsą, gauti atsakymus į visus jus kankinusius klausimus, rasti savo tikslą ir suprasti jūsų ir jus supančio pasaulio santykius. Šis poreikis jau yra giliai jumyse, todėl galite pasinaudoti juodųjų vibracijų galia pažvelgti į save ir gauti atsakymus į jums rūpimus klausimus.

Pasistenkite artimiausiomis dienomis daugiau laiko praleisti vieni. Pasivaikščiokite gamtoje ar parkuose, pasėdėkite kavinėje ir stebėkite, kaip aplinkinis pasaulis užsiima savo reikalais. Pabandykite išsiaiškinti, koks vidinis balsas periodiškai pasirodo iš niekur ir išmuša jus iš įprastos komforto zonos. Išgirskite ir savo vidinį balsą. Ir būkite pasiruošę netikėtumams, kurių jis jums gali pateikti. Įsitikinkite, kad esate pasirengę vykdyti jo nurodymus.

Violetinė yra nuolat augančios Jupiterio, planetos spalva. Pasirinkus šią žvakę reiškia, kad artimiausiu metu galėsite pritraukti sėkmės ir gausos į savo pusę. „Tinkami“ žmonės pradės atsirasti jūsų gyvenime ir atvers jums naujų galimybių langą. Jums tereikia klausytis jų žodžių ir veikti jiems vadovaujant.

Jūsų energijos veikimo dažnis reikalauja, kad įgytumėte naujų žinių. Tyrinėdami aplinkinį pasaulį, pradėsite jame pastebėti vis daugiau neteisybės. Tai gali jus supykdyti. Bet su šia emocija reikia susitvarkyti. Elkitės taip, kaip reikia: būkite dosnūs, mokykitės dvasingumo – tai dabar jums tikrai svarbu.

Galbūt nesate tikri dėl savęs, sugaištate daug laiko, priimdami sprendimą, ir tada vis tiek  pakeičiate jį paskutinę akimirką. Tačiau jūsų atsidavimas greitai atsipirks. Pamatysite.

 

Svarbiausia, kad dabar patiriate aistrą ir įkvėpimą

Raudona yra aistros ir drąsos spalva. Šią žvakę renkasi žmonės, kurie šiame gyvenimo etape ruošiasi meilei ar karui. Jūsų dvasia nervingai virpa ir reikalauja veiksmų.

Kartais tikrai reikia būti drąsiam, kad galėtum žengti tvirtą ir ryžtingą žingsnį  į priekį  ir džiaugtis dvasiniu augimu. Viena iš tų akimirkų  jau  turėtų neužilgo ateiti, bet su sąlyga…

Tie, kurie pasirinko šią žvakę, turėtų kovoti jau dabar. Arba tapkite pakankamai drąsūs, kad paleistumėte, išstumtumėte iš savo gyvenimo dalykus, kurie jums nebėra naudingi. Palikite sau erdvę, vakuumą, kurį Visata užpildys naujomis galimybėmis.

Kai kurie iš jūsų yra pasirengę meilei. Todėl  netolimoje ateityje galite sulaukti naujo partnerio, mažo vaiko ar bent jau gyvūno savo namuose. Galbūt netrukus rasite naujų darbų, mokslinių tyrimų, kelionių ar naujo pomėgio. Svarbiausia, kad dabar patiriate aistrą ir įkvėpimą išbandyti kažką naujo! Gyvenimas be aistros tikrai nėra gyvenimas. Bent jau jums.

Geltona yra Merkurijaus spalva. Tai proto ir bendravimo planeta. Rinkdamiesi šią žvakę sakote, kad renkatės intelektą. Jūs visada norite išmokti ir įsisavinti naują informaciją.

Tai taip pat judėjimo ir naujos pradžios spalva. Nepriklausomai nuo to, kokio amžiaus esate, nesustojate ir norite vėl ir vėl plėsti savo akiratį. Kai tik gaunate naują, jums svarbią informaciją, jūsų protas tiesiog virpa iš malonumo, o siela pakyla į naują ramybės ir gerovės lygį.

Tai, kad pasirinkote šią žvakę, išduoda jumyse žmogų, kuris tik viena koja stovi ant žemės, o kita sklando dvasinėje sferoje. Jūsų jausmai ir dvasingumas daro didelę įtaką jūsų kasdieniam elgesiui (kai kurie iš jūsų tai žino geriau nei kiti).

Norite mokytis, skaityti. Jums tinka su teisine praktika susijusios profesijos. Jūs būtumėte puikus teisininkas. Arba žmogus, dirbantis su gyvūnais. Jums patinka mokyti juos naujų įgūdžių, tiesa? Niekada nevėlu daryti tai, kas tikrai patinka! Pasitikėkite šiomis vibracijomis ir pradėkite plėsti savo akiratį.

 

Dažniau valgykite sveiką maistą ir rūpinkitės savo kūnu

Žalia yra širdies čakros spalva. Tai tiesiogiai susiję su jūsų pagrindiniais pojūčiais. Jei pasirinkote šios spalvos žvakę, vadinasi, esate sveikas ir emociškai subalansuotas žmogus.

Pasirinkę šią žvakę parodote, kad Visata jau padėjo jums rasti pusiausvyrą gyvenime. Žalia yra gamtos, vaisingumo ir augimo spalva. Netrukus jūsų laukia gausos laikotarpis. O gal tai jau atėjo, ir jums tiesiog reikia labiau vertinti paprastus gyvenimo džiaugsmus. Tik išmokę iš tikrųjų vertinti tai, ką turite (to reikalauja jūsų asmenybės virpesiai), galėsite pakilti į naują savo dvasinio kelio lygį.

Kartkartėmis mes visi pametame kelią iš savo kelio. Šis pasaulis yra sudėtingas ir reikalauja per daug mūsų. Bet jūs jau išmokote rasti pusiausvyrą, todėl blogiausia jau už nugaros. Netrukus pajusite, kaip jūsų gyvenime prasidėjo atsinaujinimo procesas. Gims naujos įdomios idėjos.

Prieš jus – tinkamas metas kūrybai. Dažniau valgykite sveiką maistą, rūpinkitės savo kūnu ir skirkite daugiau laiko kūrybiškai išreikšti save. Tai padės jūsų sąmonei atsiskleisti. Išmokite gaminti maistą, jei dar neišmokote, užsiimkite sodininkyste, siuvimu, rašymu ar naujos kalbos mokymosi – bet kuo, bet tai darykite tik iš širdies.

Mėlyna yra nušvitimo spalva. Tai asocijuojasi su vandeniu, o tai reiškia, kad turite visko, ko reikia, kad gerai suprastumėte save ir savo veiksmus. Turite gerai išvystytą intuiciją, nes jūsų globėjas yra dangaus planeta Neptūnas. Būtent ji paprastai apsaugo visus ekstrasensus ir gydytojus. Jei nesate pasirengęs augti šia kryptimi, tikriausiai esate labai sentimentalus ir kenčiate nuo nepagrįstų nuotaikų kaitos.

Kai įjungiamas šeštasis pojūtis, viskas pasikeičia. Jūs esate kupinas jėgų, energijos, daugiau išnaudokite savo intuiciją ir džiaukitės gyvenimu  bei jo teikiamais malonumais. Turite išmokti dažniau pasitikėti savo instinktais ir talentais. Nesipriešinkite jiems, o judėkite į priekį, pasitelkus juos, užkariaujant   aukštumas.

Tikrai verta šią informaciją apgalvoti, bent jau tai nepakenks mūsų savęs pažinimui.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą