Šis testas gali jus nustebinti teisingu jūsų asmenybės apibūdinimu! Atidžiai apžiūrėkite geišos veidus. Pagalvokite, kuri iš šių japonų merginų yra gražesnė už kitas? Pasirinkite ir perskaitykite žemiau apibūdinimą.

 

Geiša Nr.1

Jums nėra lengva atverti savo širdį pirmam sutiktam žmogui. Tačiau žmonės jūsų artimoje aplinkoje žino, kad esate patikimas žmogus, kuris visada pasiruošęs padėti ir niekada neatsisakys, jei kas nors jūsų paprašys.

Be to, naujai pažįstamam žmogui labai sunku nustatyti  jūsų stipriąsias puses. Tuo tarpu jūs visada sugebate atremti savo priešininkus! Ir tuo užsitarnaujate didžiulę pagarbą sau.

Esate įpratę viską daryti savarankiškai, tarsi niekuo nepasitikėtumėte. Taip yra todėl, kad paprasčiausiai nenorite trukdyti kitų.

Geiša Nr. 2

Iš jūsų neatimamos lyderystės savybės, už kurias esate gerbiama. Nesate pratusi rodyti savo silpnybių, todėl aplinkiniai jus laiko stipriu ir optimistišku žmogumi.

Jums nepatinka, kai kas nors pažeidžia jūsų asmenines ribas. Todėl galite užsidegti, o jūsų temperamentas kartais būna  visiškai nekontroliuojamas. be to, gana dažnai jums nepakanka kantrybės, įgyvendinant idėjas ir planus. Ir visa tai todėl, kad jūsų širdis valdo jūsų mintis.

Geiša Nr. 3

Esate malonus žmogus ir visada pasiruošęs padėti kitiems. Nesate įpratusi pasitikėti pirmaisiais žmonių įspūdžiais, todėl atrodote šiek tiek užsisklendęs ir paslaptingas žmogus. Bet labai mylite savo draugus.

Kartais jums sunku priimti rimtus sprendimus, todėl jūs labiau linkusi perkelti atsakomybę kitiems ir apsimesti, kad nieko nesuprantate apie tai, kas vyksta.

Geiša Nr. 4

Jus galima apibūdinti kaip nepriklausomą, stiprų ir energingą, linksmą ir brandų žmogų.

Dėl visų šių savybių esate šiek tiek tingi, tačiau turite aštrų protą. Gerai valdote save ir lengvai sprendžiate problemas. Jūs visada ieškote paslaptingo idealo ir visiškai nenorite, kad kiti žinotų  jūsų silpnybes.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą