Tarkime, nueinate į kavos barą, prie kurio stovi trys kėdės. Ant kurios kėdės norėtumėte atsisėsti? Esančią kairėje pusėje, per vidurį ar dešinėje? Taigi, priklausomai nuo to, ant kurios kėdės atsisėsite ir nulems, kokie esate santykiuose.

Pavyzdžiui, palikdami laisvą aplinkui esančią erdvę, žmonės nesąmoningame lygyje perduoda papildomą informaciją apie savo būseną bendraujant.

 

Kėdė kairėje

Jei pasirinksite kėdę kairėje pusėje, vadinasi, esate nešališkas realistas. Pasižymite aukšta saviverte ir  neleidžiate į galvą grūstis neigiamoms mintims.

Jūs, galima sakyti, aklai pasitikite partneriu ir suteikiate jam laisvę, kurios jam reikia. Tačiau mainais iš savo partnerio reikalaujate daug. Norite, kad jis įdėtų net daugiau pastangų, nei jūs. Tačiau žinote, kad ne kiekvienas jausmas būna ilgalaikis. Kartojame, jūs esate blaiviai mąstantis žmogus ir žinote, kad meilė nėra pasaka ir amžina.

Žinodami, kad santykiai ne visada būna saulėti ir skaidrūs, bandote priimti ir susitaikyti su visais partnerio trūkumais. Atsižvelgiant į tai, kad įdėjote daug pastangų savo santykiuose, kartais būna apmaudu, kad jis nežino jūsų minčių. Tačiau jūs suprantate, kad visi žmonės yra skirtingai ir visi myli skirtingi. Jums taip pat patinka pasakoti draugams apie savo partnerį ir pristatyti juos savo artimiesiems.

 

Kėdė viduryje

Jūs mokate kontroliuoti save. Kai įsimylite, jūsų protas, kūnas ir širdis būna prisirišę prie vieno žmogaus. Jūs visiškai atsiduodate santykiams, net jei tai padaro jus pažeidžiamą. Tai taip pat rodo, kad jūs labai pasitikite savo partneriu.

Kita vertus, jūsų savikontrolė daro jus jautresnius aplinkiniams žmonėms. Sunkiu metu visada esate su savo partneriu ir palaikote jį. Bėgimas nuo problemų nėra jūsų stiprioji pusė. Jūsų nuomone, verčiau pasikalbėti apie problemas su savo partneriu ir padaryti išvadą. Tada abu jausitės laimingi. Nepamirštate ir smulkmenų, o tai taip pat svarbu santykiuose.

 

Kėdė dešinėje

Jūs esate šiek tiek slaptas žmogus. Iš pradžių bijote atsiverti partneriui, galbūt dėl ​​kai kurių asmeninių savybių. Tačiau atsivėrus darote viską, kas įmanoma santykiuose. Iš partnerio reikalaujate sąžiningumo ir skaidrumo, netoleruojate melo.

Nors esate aistringas žmogus, iš pradžių bijote atskleisti visus jausmus, bijodamas, kad galite būti nesuprastas ar net atstumtas. Būti atsargiu niekada nėra blogai, tačiau elkitės supratingai, subtiliai ir net iškilus konfliktinei situacijai, neatstumkite mylimojo nuo savęs.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą