Sapnuojant sapnus iš antradienio į trečiadienį  – verčiantis suklusti ženklas. Pagrindinė sapno tema daug pasako apie praeitį, dabartį ir ateitį.

Trečiadienio anksti rytą sapnuojamas sapnas paprastai būna intensyvus ir labai dažnai pranašiškas.

 

Ypač svarbu sapnuotojo emocinė būsena pabudus

Nusiteikimą sapnui nuotaiką suteikia Merkurijaus planeta, kuriai padedant galite sužinoti ateitį, racionaliai ir objektyviai įvertinti dabartį bei suvokti praeities paslaptis. Neretai tik sapnuose dažniausiai suprantame padarytas klaidas. Išanalizavus sapną, taip pat galima suprasti nesėkmės priežastis ir išvengti sunkumų bei problemų ateityje.

Tačiau nepamirškite, kad dalis nakties yra antradienis, kuriam vadovauja karališkasis Marsas. Taip pat nuo jo priklauso, ar susapnuotas sapnas parodyti kliūtis tikslui pasiekti, jų atsiradimo priežastis ir būdus, kaip jas pašalinti. Sapnai iš antradienio į trečiadienį paprastai pateikia objektyvų vaizdą apie tai, kas vyksta gyvenime. Ypač atkreiptinas dėmesys į sapnuotojo emocinę būseną pabudus.

Jei tuo metu būna ryškios, įsimenamos emocijos, jūsų gyvenime greitai įvyks jaudinantys ir dramatiški pokyčiai. Bet jei sapne matyti vaizdai būna blankūs, tarsi per rūką ir neapibrėžtas jausmas, tai reiškia, kad jums pristigs jėgų, o gal ir reikalingos informacijos, norint pasiekti užsibrėžtų tikslų ar baigti įgyvendinti pradėtą projektą.

Tuo tarpu sapne išgyvenus stiprias, jaudinančias emocijas namų aplinkoje, tai ženklas savo asmeniniams tikslams siekti. Paprastai toks sapnas nurodo kitus žmones, su kuriais verta užmegzti artimus tarpusavio santykius.

O jei sapne patiriamos emocijos nesusijusios su asmeniniais išgyvenimais, tai reiškia, kad jums pavyks išplėsti savo įtakos sferą ir jus palaikys bendraminčiai.

Netikėti sapno įvykiai, kurie net užima kvapą, reiškia, kad sulauksite vertingos informacijos ir atrasite teisingiausią problemos sprendimo būdą.

Ar sapnai pildosi, sapnuojami iš antradienio į trečiadienį?

Sapnai iš antradienio į trečiadienį gali būti vadinami ženklu iš viršaus, svarbia užuomina ar įspėjimu apie tai, ką daryti ir ko saugotis. Jei sapnas buvo teigiamas, gal net pakylėtos nuotaikos, pasistenkite  išlaikyti jo siužetą savo atmintyje dar geriau – užsirašyti į sąsiuvinį. Sustiprinus jį pozityviu požiūriu, sapnas  išsipildys – taps realybe.

 

Gali praeiti ir  ne vieneri metai, kol sulauksite pirmųjų pokyčių

O jei vis dėlto susapnavote blogą įvykį? Tokiu atveju pabandykite interpretuoti siužetą, išanalizuokite jo turinį ir, svarbiausia,  pasistenkite kuo geriau įsiminti konkrečias jo detales. Tai padės suprasti, ką jūsų pasąmonė bando įspėti ir tuo pačiu išvengsite nemalonumų.

Trečiadienio ryte susapnuotas sapnas dažnai būna pranašiškas. Bet tai nereiškia, kad jis kaip mat išsipildys. Gali praeiti ir vieneri ar net keli metai, kol sulauksite pirmųjų pokyčių. Užtat užtikrintai tada galėsite sau pasakyti: „Juk aš lygiai tokį pat sapną sapnavau!”. O jei nenorite taip ilgai laukti, tuomet turėtumėte patys imtis veiksmų. Kitaip tariant, peržiūrėti savo prioritetus, nusistatyti naujus tikslus ir pradėti aktyviai veikti. Tik tada galėsite įgyvendinti tai, ko norite arba užkirsti kelią nepageidaujamiems įvykiams.

Beje, iš antradienio į trečiadienį sapnuojami sapnai neretai neturi konkretaus siužeto. Juose daug įvairių detalių, abstrakčių  dalykų ir neaiškių simbolių. Todėl tokį sapną reikia aiškintis atsižvelgiant į jų emocijas ir jausmus. Be to, miglotas sapnas, kurio detales sunku atsiminti, neatlieka jokio vaidmens ir nepranašauja svarbių įvykių.

Tuo tarpu ryškiai susapnuotas sapnas, kurio konkretus ir aiškus siužetas, ir kuriame dalyvauja pažįstami žmonės – liudija, kad susiklosčius sunkioms jūsų gyvenimo aplinkybėms,  į pagalbą atskubės artimieji ar draugai, kurie padės išspręsti jūsų problemas.

O jei sapnuojant vieną sapną pakeitė kitas, tai reiškia, kad netrukus jūsų gyvenimas pradės keistis ir  pokyčiai greitai keis vienas kitą.

 

Emocinis nepakankamumas yra viena pagrindinių gyvenimo problemų priežasčių

Neutralus sapnas, kuris nesužadina jokių emocijų, reiškia, kad sapnuotojas  jaučia apatinę, vidinę tuštumą ar išgyvena dėl nepasiteisinusių ir neišsipildžiusių lūkesčių. Žinia, emocinis nepakankamumas yra viena pagrindinių gyvenimo problemų priežasčių.

Užtat ryškus ir įkvepiantis sapnas byloja, kad pats laikas pradėti savirealizacijos, dvasinio augimo ir sėkmės kelią. Tai taip pat reiškia, kad netrukus atsiras kažkas naujo jūsų gyvenime. Galbūt naujas darbas, santykiai, pomėgis.

Jei sapnuojant iš antradienio į trečiadienį sapnas staiga nutrūksta, tai reiškia, kad žmogus jaučia pasisekimo ir laimės stygių. Laikas įgyti naujos patirties, norint, kad gyvenimas pasikeistų.

Įdomu tai, kad sapnuojant savo priešus, jie gali tapti draugais. Pasipiktinimas ir nuoskaudos bus  pamirštos, o priešiškumas peraugs į pagarbos ir santarvės jausmą.

Jei sapnuojate, kad konfliktuojate su  savo artimaisiais, tai rodo, kad jų širdyje kirbėjo nepasitenkinimas ar net pyktis jūsų atžvilgiu.

O jei sapne tiesiog su kuo nors draugiškai bendraujate svarbiu klausimu, galite tikėtis kolegų ar draugų pagalbos bei palaikymo.

Slegiantis sapnas reiškia, kad jus gali užgriūti papildomos problemos, nereikalinga atsakomybė, nemalonūs darbai, apskritai nenaudinga veikla.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą