Paprastas ir greitas psichologinis testas merginoms, norinčioms daugiau sužinoti apie savo prigimtį ir ne tik.  Taigi, skirkite šiek tiek laiko ir sužinokite, kokia mergina, vyrų nuomone, esate. Pažiūrėkite į paveikslėlį atidžiai. Pasirinkite suknelę, kuri pirmiausia patraukė jūsų dėmesį. Ar jau pasirinkote? Jei taip, rezultatai pateikiami žemiau.

Pirma suknelė

Vyrai jus suvokia kaip moterišką ir romantišką prigimtį. Mėgstate svajoti ir kalbėti įvairiomis temomis. Esate  iš prigimties psichologė, todėl nesunkiai išlukštenate vyrų mintis. Panašu, kad išbandote save įvairiose kūrybinėse srityse. Širdyje jaučiate, ar netrukus prasidės pokyčiai. Turite keletą ištikimų draugų, kurie retkarčiais užsuka pas jus patarimo ar pasidalina savo patirtimi. Visada galite pasakyti, ką daryti, kur ir pas ką eiti. Esate labai išmintingas žmogus, žinantis, ko norite. Esate labai trapi, bet išdidi.

Antra suknelė

Tokias sukneles dėvi paslaptingos ir nenuspėjamos merginos bei moterys. Turite skvarbų žvilgsnį, kurio neįmanoma pamiršti. Vyrai jus nuoširdžiai įsimyli! Bet jūs esate išdidi ir nepriklausoma.  Vyrai turėtų siekti jūsų, bet daugelis jų bijo, kad gali būti atstumti. Įprastos banalios dovanos jūsų nenugalės. Kad vyras jums patiktų, jam reikia įrodyti, kad jis yra daug kam pasiruošęs dėl jūsų. Jūs nemėgstate būti viena, bet kartais jums to reikia. Mėgstate, kad viskas būtų  sudėti tarsi į lentynas – ir namuose, ir jūsų galvoje.

Trečia suknelė

Stipriosios lyties atstovai jus mato kaip labai gražią, bet paslaptingą merginą ar moterį. Tarp minios vyrų galite rasti savo meilę, jei pasitelksite savo šeštąjį pojūtį. Turite labai išvystytą intuicijos jausmą. Tačiau prireikus, kartais galite ir apgauti. Turite svajonių, norų ir tikslų. Tačiau šeima yra svarbiausia jums Galite atidėti visus savo  net ir svarbius reikalus ir skubėti į pagalbą šeimai ir draugams. Žinote, kaip būti stilinga ir neatsilikti nuo tendencijų bet kuriuo metų laiku ir bet kuriuo paros metu. Jūs mieliau sprendžiate problemas be konfliktų, bet kai nėra pasirinkimo, esate pasirengusi pakovoti už save.

Ketvirta suknelė

Šią suknelę mėgsta merginos, kurios moka save pristatyti. Į jus žiūri kaip į šviesią ir atvirą asmenybę. Tada jūs pasitikite beveik kiekvienu praeiviu. Bet ne todėl, kad esate naivi ar patikli, ne. Bet todėl, kad esate tikra, jog gyvenime nėra blogų žmonių. Neįsivaizduojate tokio žmogaus, kuris apgaulės būdu galėtų pavogti iš jūsų, pavyzdžiui, piniginę. Esate romantiškas žmogus, kuris geriausiai įsivaizduoja princą ant balto žirgo. Beje, panašu, kad turite polinkį į spektrofobiją- vaiduoklių ir mitinių būtybių baimę.

Penkta suknelė

Jūsų nuoširdumas labai traukia vyrus. Jūs labai mylite ir vertinate savo šeimą ir draugus. Meilėje ir darbe esate nesavanaudiškas žmogus. Turite talentą. Galite tapti puikia menininke ar rašytoja. Tačiau norint būti sėkmingu žmogumi, turite skirti daugiau laiko sau. Panašu, kad gana dažnai  įsimylite nevertus vaikinus. Tačiau  jau atėjo laikas suprasti, kokie žmonės jums iš tikrųjų yra reikalingi. Svarbu neskubant atsirinkti jums tinkamus žmones, kurie jūsų niekas neišduos. Veikiau  priešingai – visada palaikys sunkią jums gyvenimo valandą.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą