Labai dažnai žmonės tuokiasi tikėdamiesi sukurti partnerystę, o ne būti kažkieno patarnautoju. Nors seksas nėra pati svarbiausia tarpusavio santykių dalis, bet daugelis vyrų mano, kad žmonos vilioti nebereikia. Archyvo nuotrauka

Jei mergina nesvajoja apie vedybas, jos aplinka priima verdiktą – kažkas su ja negerai. Tiesą sakant, nenoras keisti statusą turi rimtų priežasčių. Aiškinamės, kodėl ne visos merginos nori kurti šeimą.

 

Vyrai manipuliuoja savo žmonomis

„ Kada tu ištekėsi? Merginos šį klausimą girdi nuolat, ypač jei su vyru susitikinėja jau seniai. Daugelis aplinkinių yra tikri, kad tai kitas logiškas žingsnis. O jei moteris susilaukė vaiko ne santuokoje, šis klausimas užduodamas dar dažniau. Tiesą sakant, pats klausimas nėra toks baisus, kaip mano pašnekovų veidų išraiška po atsakymo: „Tikriausiai niekada“.

Daugelis negali suprasti merginų nenoro susieti savo gyvenimą su kažkuo. Kartais tai veda į nepatogias situacijas, bet nenori aiškinti žmonėms, kad santuoka nėra privaloma. Kad šeima gali būti visavertė ir nesusituokusi. Tačiau merginos nesistengia reikšti politinio protesto, griauti šeimos instituto ar išvengti nereikalingų išlaidų. Ėjo ir eis į savo geriausių draugų vestuves. Kiekvieną kartą tai matan ją užplūsta meilė, viltis ir geriausi linkėjimai. Tačiau pati nenori kurti šeimos. Kodėl? Ogi todėl, kad matė, kaip draugių vyrai manipuliuoja savo žmonomis.

Nė nesiruošia taupyti būstui, nes dabar jam yra svarbesni kiti prioritetai.  Daugelis vyrų mano, kad nebereikia vilioti merginų, nes jos pačios kariasi ant kaklo.

Bet yra daug vyrų, kurie atsisako padėti namuose, pagaminti vakarienę, išplauti indus, nes tai „ne vyro reikalas“. Kol vyrai nustato pareigų hierarchiją, žmonos skalbia, plauna indus, gamina vakarienę ir siurbia.

Yra daug vyrų, kurie menkina savo žmonas, nes bijo, kad žmonoms seksis geriau, uždirbs daugiau pinigų, ras laimę ir pripažinimą… be jo.

Kol vyrai nepaiso savo žmonų pasiekimų, abejoja jų sugebėjimais, užuot  džiaugtųsi kiekvienu jos  pasiekimu ir  tuo pačiu, rodydama pavyzdį, skatina jį tobulėti, jos draugės, tai matydamos, nenori kurti šeimos.

 

Seksas nėra pati svarbiausia tarpusavio santykių dalis

Yra daug vyrų, kurie reikalauja sekso, užuot padarę šį procesą malonų abiem pusėms. Jie įsitikinę, kad jų žmonos privalo juos patenkinti, nepaisant jų nuovargio ir depresijos.

Labai dažnai žmonės tuokiasi tikėdamiesi sukurti partnerystę, o ne būti kažkieno patarnautoju. Nors  seksas nėra pati svarbiausia tarpusavio santykių dalis, bet daugelis vyrų mano, kad žmonos vilioti nebereikia. Todėl retas vyras stengiasi užtikrinti, kad seksualinis gyvenimas būtų aktyvus, sveikas ir aistringas.

Yra daug vyrų, kurie savo žmonas laiko savaime suprantamu dalyku. Jie mano, kad dėl santykių dirbti nebereikia, nes žmona turi žiedą ant piršto ir naują pavardę.

Todėl daug merginų nesako „taip“ savo būsimam vyrui. Užtat pasako „taip“ savo partneriui ar gyvenimo draugui. Nes joms to pakanka.

Man pasisekė pažinti keletą nuostabių susituokusių porų, tačiau per daug šeimų gyvena būtent taip, kaip aprašiau. Jie išsiskiria arba gyvena praktiškai atskirą gyvenimą.

Bet jei jis vis dėlto priklaups ant vieno kelio, užmaus jums žiedą ir užduos klausimą, kurio daugelis merginų laukė ilgą laiką, greičiausiai  jos pasakys „taip“. Ir jis žinos, kad a tai daro ne dėl prabangių vestuvių ar pasakiško vedybinio gyvenimo. Ji pasakys „taip“ tam, ką jau turi…

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą