Jūsų dėmesiui  psichologų sukurtas testas, kuris turėtų padėti jums labiau suprasti esamą situaciją ar padėtį, kurioje atsidūrėte.

 

 

  1. Geltonos spalvos rožė

Ateina laikas, kai verta padaryti reikšmingą šuolį į priekį ir pradėti judėti nauju keliu. Nesvarbu, kuria kryptimi eisite pirmyn – tai gali būti dvasinio augimo, naujų žinių, teisingo gyvenimo ar verslo plėtros kelias. Svarbu, kad labiau įsiklausytumėte į save  ir tada užtikrintai judėsite sėkmės link.

Karjeros viršūnės bus įveikiamos nesunkiai ir šis teigiamas rezultatas gali tapti tvirtu pamatu ateičiai, kur bus kur kas daugiau šansų priartėti prie tikslo. Gyvenimas pagerės  susiklosčius tam tikroms aplinkybėms: sulaukus netikėtos pagalbos iš žmogaus, iš kurio visiškai nesitikėjote. Tai gali būti ir sėkmingos investicijos, kurios iš pradžių atrodė beviltiškos.

Dabar pats palankiausias metas atsikratyti įsisenėjusių negalavimų ir stiprinti sveikatą. Kad išlaikytumėte emocinę pusiausvyrą, skirkite šiek tiek daugiau laiko poilsiui, eikite į baseiną ar  dažniau būkite gamtoje.

 

  1. Rožinės spalvos rožė

Prieš jus atsivers tos durys, kurios anksčiau buvo sandariai uždarytos. Likimas suteiks didžiulį pasirinkimą, kuriuo keliu eiti. Ir tik jūs nuspręsite, ką ir kaip daryti. Tai visiška veiksmų laisvė. Siekdami savo tikslų, kad ir kokie jie būtų, stenkitės juos išspręsti be agresijos ir skandalų. Į įžūlius oponentų puolimus, jei tokių yra, nereikėtų atsakyti ta pačia gaida, verčiau parodykite išmintį ir kilnumą. Būk aukščiau už juos!

Per daug neįtempkite savo proto ar širdies. Neverskite savęs  pasinerti giliai į mintis. Žinokite, kad būtent tos mintys ir fantazijos, kurios pačios kils jūsų galvoje, jums yra naudingiausios ir teisingiausios. Tačiau nereikėtų leisti sau per daug svajoti. Atitrūkę nuo realybės ir nuolat skrajojant padebesyse savo problemų neišspręsite. Bet beveik neabejotinai susikursite sau naujų.

Atėjo laikas skirti savo kūnui  daugiau laiko ir dėmesio. Be to, pageidautina, kad šis dėmesys būtų susijęs su įvairiais jūsų fizinės egzistencijos aspektais ir įvairiais būdais bei priemonėmis, kaip jį paveikti. Idealiu atveju galite paeiliui pabandyti pritaikyti sau priešingus dalykus. Pavyzdžiui,  pradėti maudytis kontrastiniu dušu. Be to, jūs tikrai turėtumėte atostogauti, nes, panašu, iki šiol to nepadarėte.

 

  1. Raudonos spalvos rožė

Atėjo laikas, kai tiesiog privalote tikėti savo sėkme ir asmenine laime. Bet darykite tai su visu nuoširdumu. Ir tada galėsite pritraukti į save jėgų ir energijos, reikalingos jūsų planams įgyvendinti.

Jūs turite didžiulį paslėptą potencialą, kuris pagaliau išsiverš. Tai padės jums būti kūrybingam. Ir šiame etape turėtumėte permąstyti tikslus, kuriuos išsikėlėte sau. Jie turėtų tapti aiškesni ir reikšmingesni. Tuo pačiu metu nereikia galvoti apie tai, kiek jie bus pasiekiami. Toks požiūris į gyvenimą padarys jus ryžtingesniu ir tikslingesniu žmogumi.

Aplinkybės žada susiklostyti taip, kad reikėtų pradėti kovoti su savo įpročiais. Kai kurie iš jų gana tvirtai laiko priklausomybę, o tai gali sudaryti prielaidas neigiamam poveikiui jūsų kūnui. Tačiau šią problemą reikia išspręsti kompetentingai. Tai yra, kad nenukirptumėte visų galų vienu metu, kitaip galite gauti priešingą efektą, nei tikėjotės.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą