Testų apie darbo sritį  nėra tiek ir daug. Šie patarimai ir idėjos  gali padėti konkrečiai  gyvenimo veiklos sričiai. Galite tikėtis sėkmės, užmerktomis akimis bakstelėję į vieną skaičių nuo 1 iki 7. Arba galite pasirinkti iš koliažo jums labiausiai patinkantį paveikslėlį.

 

 Paveikslėlis Nr.1

Kad ir ką darytumėte, visada laikykitės įstatymo raidės, net jei visi kiti elgiasi kitaip. Tokiu būdu

verslui ir darbui pasirinksite teisingiausias idėjas. Be to, visada klausykitės savo sąžinės ir rinkitės tiesą, kokia ji bebūtų.

 

Paveikslėlis Nr. 2

Įsivaizduokite, kad esate šou vedėjas, žaidžiantis su žiūrovų jausmais.  Bet stenkitės sužadinti jų emocijas, likdami nešališki.

Sugalvokite provokuojančią, sensacingą idėją ir taip sulauksite reikiamo dėmesio. Tuo tarpu pasenusias atidėkite į šoną, nes jos jau neveikia.

 

Paveikslėlis Nr. 3

Pasiruoškite pradėti nuo nulio naujoje vietoje ir naujoje aplinkoje. Galite tikėtis ne tik kardinalių veiklos pokyčių, bet ir naujos krypties projekto pasirinkimą.

Nebijokite išbandyti naujų sričių. Atverkite naujus horizontus.

 

Paveikslėlis Nr. 4

Sutikite tik tai, ką esate pasiruošę padaryti net nemokamai, nes tai jums tikrai pravers ir bus įdomu.

Sudėliokite tarsi ant lentynos savo tikslus. Prisiminkite, kodėl pradėjote visa tai daryti. Grįžkite prie savo tikrųjų prioritetų. Ir tik tada viską galėsite padaryti su užsidegimu ir malonumu.

 

Paveikslėlis Nr. 5

Išbandykite visas savo idėjas ir projektus praktiškai. Nebijokite jų paleisti į gyvenimą, nes, tikėtina, galite pasiekti tobulybės. Svarbu, kad būtų viskas atlikta iki galo.

Atminkite, kad svarbiausi patobulinimai išryškėja tik veiksmui progresuojant ir realiu laiku.

 

Paveikslėlis Nr. 6

Ieškokite kompromiso, „aukso vidurio“. Venkite labai specializuotų projektų ar nišų.

Nesiekite ekstravagancijos. Labiau pasitikėkite  savo profesionalumu, aukšta kokybe ir didele paklausa.

 

Paveikslėlis Nr. 7

Dabar atėjo laikas įvertinti situaciją.  Kitaip tariant, imdamiesi ko nors naujo, ar ką nors darydami, įvertinkite nueitą kelią ir savo pasiekimus. Išmokite praeities pamokas. Tada suformuluokite naujus tikslus ir laukite rezultatų. Ieškokite įkvėpimo „šaknyse“ ir toje vietoje, kur esate dabar.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą