Sąmoningai ar nesąmoningai mes dažnai ribojame save! Kažko atsisakę, uždarome duris galimiems mūsų gyvenimo pokyčiams. Todėl naudinga periodiškai išsiaiškinti, ko tiksliai sau neleidžiame.

 

Narvelis Nr.1

Jūs  nesate godus pinigams ir dažnai atsisakote materialinio komforto, nes tai jums nėra pagrindinis dalykas. Jūs nesistengiate padaryti didelės karjeros ir  tuo pačiu pasiekti rimtų profesinių aukštumų.

 

Narvelis Nr. 2

Jūs esate ramus žmogus. Jums nepatinka ginčai, vengiate konfliktinių situacijų bei įtemptos atmosferos. Jums lengviau  nusileisti ir sutikti su tuo, ko  prašo ar net reikalauja priešininkas. Bet priimdami kitų žmonių taisykles, jūs negyvenate savo gyvenimo.

 

Narvelis Nr. 3

Jums nepatinka nežinoma pabaiga, kadangi esate atsargus žmogus. Jūs   galite atsisakyti verslo ir net asmeninių santykių, jei nesate tikri dėl sėkmingo rezultato. Jums labiau patinka patikimumas, todėl netikite svajonių išsipildymu.

 

Narvelis Nr. 4

Esate atviras bendravimui. Apskritai esate komunikabilus visuomenės žmogus, todėl jums nepatinka būti izoliuotam nuo kitų žmonių. Dėl tos pačios priežasties galite  atsisakyti moralinės ramybės iš daugelio nerimą keliančių savo gyvenimo sričių.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą