Partnerių nuotrauka

Ar žinote visas savo silpnybes? Psichologai jums paruošė specialų testą.

 

Pirmasis kristalas

Jūs dažnai manote, kad nesate pakankamai gera. Kartais pagalvojate, kad aplink jus yra daug vertesnių žmonių. Ir šis jausmas jus kankina. Tai gali būti nuo lengvo pavydo iki stipraus pykčio. Kartais jūs dažnai nerimaujate dėl to, ką kiti apie jus galvoja. Tarsi ir stengiatės atsikratyti šios minties, tačiau diskomforto jausmas visada išlieka. Stengiatės paguosti save ir nusiramini, kad tai tik bloga nuotaika. Bet iš tikrųjų giliai jumyse slypi kompleksas, kurio nepavyks išguiti bent artimiausiu metu.

 

Antrasis kristalas

Už šaltumo ir pasididžiavimo kaukės slepiate kelis kompleksus vienu metu. Viena vertus, jūs bijote būti atstumta. Kita vertus, giliai savyje esate labai jautrus ir pažeidžiamas žmogus. Neatsargūs žodžiai dažnai jus įskaudina. Jūs sukaupėte daug prisiminimų apie tai, kaip su jumis buvo elgiamasi blogai. Kai esate prastos nuotaikos, tos akimirkos vėl ir vėl sugrįžta. Tai prie nieko gero neveda, nes tokiu būdu jūs tikrai sau nepadėsite.

 

Trečiasis kristalas

Jūs nuolat norite  būti dėmesio centre. Ypač, jei šalia yra daugybė žmonių, tuomet tikrai norite nukreipti visų akis į save. Faktas yra tas, kad vaikystėje jums greičiausiai trūko dėmesio, meilės ir supratimo. Dabar jūs bandote visą gyvenimą užpildyti šią tuštumą savyje. Jums atrodo, kad beveik bet koks dėmesys jums yra naudingas, net jei  jis ir nebūna labai malonus, palydimas blogais žodžiais ar veiksmais. Bet visa tai darote nesąmoningai. Jūsų viduje slypinti nuoskauda kartais sustiprėja, tada norisi ją išlieti ant kitų.

 

Ketvirtasis kristalas

Visada norisi ramybės, tylumos ir taikos. Pasąmonėje esate linkusi slėptis ir pasirodyti kuo mažiau pastebima. Šį „metodą“, panašu, naudojate nuo vidurinės mokyklos. Ko gero dar vaikystėje nusprendėte, kad nesate kažkuo ypatinga ir ryški, todėl dabar jūs ir negalite būti pranašesnė už kitus. Visada šalia buvo žmonių, kurie pasirodė esą populiaresni. Čia yra jūsų nedidelis kompleksas, nuo kurio jūs kenčiate. Priešingai, tai turėtų padėti jums išvengti abejotinų įvykių ir kompanijų.

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą