Nuo vaikystės visi svajojame apie ką nors. Žmogus negali gyventi be svajonės. Jei nėra svajonės, nėra ir  gyvenimo prasmės. Neretai žmonės visą gyvenimą  svajoja, bet taip svajonės ir neišsipildo.  Tuo tarpu kažkieno norai ar svajonės išsipildo lengvai ir paprastai. Ar kada susimąstėte, kodėl daugelis norų neišsipildo?

***

„Ekstrasensų mūšio“ dalyvis Aleksejus Pochabovas savo svetainės skaitytojams papasakojo priežastis, kodėl svajonės gali likti tik svajonėmis.  Ir kodėl jūsų svajonės neišsipildo?

Svarbiausia sapnų neįgyvendinimo priežastis yra įprotis laukti. Ar prasminga išvis svajoti ir nieko nedaryti norint, kad svajonė išsipildytų? Viltis, kad viskas gyvenime susiformuos savaime, yra kvaila. Sėkmė mėgsta drąsius ir ryžtingus žmones. Todėl pagalvokite, kodėl jūsų noras dar neišsipildė. Atvirai atsakykite sau į klausimą: ką jūs asmeniškai padarėte, norėdami įgyvendinti savo svajonę?

Anot  knygos „Keturios kastos“ autoriaus Aleksejaus Pochabovo,  neretai žmonėms svajonės primetamos. Prisiminkite savo vaikystę, kai dauguma berniukų svajojo tapti astronautais, o mergaitės norėjo būti aktorėmis. Subrendus, daug jaunų žmonių  taip ir nepradeda siekti savo asmeninių svajonių įgyvendinimo. Žmogus svajoja apie tai, kas dabar madinga, apie tai, apie ką svajoja visi kiti. Tokiu atveju noras niekada neišsipildys, nes jame nėra nieko asmeniško.

Yra nemažai ir tokių, kurie netiki savo svajone. Aišku, noras yra vienas dalykas, o tikėti tuo, ko trokštama, yra visiškai kas kita. Anot ekstrasenso Aleksejaus Pochabovo, svajone reikia tikėti. Mintys yra materialios, ir jei kiekvieną kartą savo norą stiprinsite tikėjimo jėga, tai tikrai išsipildys.

Viena iš labiausiai paplitusių svajotojų klaidų – nėra aiškios formuluotės. Žmogus svajoja apie meilę, o ne apie konkretų žmogų, jis svajoja apie gerovę, o ne apie konkrečią pinigų ar daiktų sumą, svajoja apie kelionę, tačiau nenusistato tikslo nuvykti į konkretų pasaulio tašką. Aiškiai suformuluokite savo norus ir tada jie išsipildys.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą