partnerių nuotrauka

Populiariosios psichologijos srities ekspertai parengė naujametinį testą, skirtą dailiosios lyties atstovėms. Pasirinkite vieną variantų ir perskaitykite savo (gal dar nežinomų) charakterio bruožų aprašymą žemiau.

 

Sniego rutulys Nr.1

Jūsų išskirtinės charakterio savybės yra sumanumas ir sveikas protas. Jūs kruopščiai pasveriate savo sprendimus ir nešvaistote žodžių veltui. Jūs esate linkusi daugiau stebėti iš šalies, nei dalyvauti diskusijose. Platus požiūris ir žinios įvairiose srityse padeda jums tapti ne tik puikia pašnekove, bet ir kurios nors veiklos ar verslo partnere.

 

Sniego rutulys Nr. 2

Esate žmogus, kuriam svarbu būti asmeninėje komforto zonoje ir jaustis ramiai, be streso. Jūs tikrai sugebate pasirūpinti savimi, žinodama, kad kai viskas jums bus gerai, tai teigiamai paveiks ir visus aplinkinius. Visada rasite patogiausią būdą išspręsti problemą. Žodžiu, daug galite pasimokyti iš savęs.

 

Sniego rutulys Nr. 3

Jūsų unikalūs asmenybės bruožai yra sąžiningumas, nuoširdumas ir sugebėjimas kreiptis į žmones. Tai ypač svarbu, kad kiti jumis pasitikėtų ir elgtųsi sąžiningai su jumis. Jūsų atsakomybė, sugebėjimas kalbėti tiesą ir palaikyti savo vertybes gyvenime jums ne kartą pravertė ar pravers sunkiose situacijose.

 

Sniego rutulys Nr. 4

Esate žmogus, turintis didelių ambicijų ir  užsidegimo. Be abejo, jus galima pavadinti stipriu lyderiu, vedančiu žmones tikslo link. Jūs žinote, kaip rasti tinkamus žodžius ir tinkamą momentą, iškilus bet kokiai  nepaprastai situacijai. Taktiškumas ir gerai išvystyta intuicija yra stiprioji jūsų charakterio pusė.

 

Sniego rutulys Nr. 5

Jūs esate moteris (mergina), išsiskirianti iš kitų savo vidine harmonija ir gyvenimo išmintimi. Jūsų dažnai prašoma patarimo ir iš jūsų prašoma emocinės paramos. Jūs spinduliuojate pasitikėjimu, kad viskas bus gerai. Teigiamas požiūris į gyvenimą ir sugebėjimas  įtikinti kiekvieną neprarasti tikėjimo savimi daro jus laukiamu svečiu bet kuriuose namuose ir renginiuose.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą