Jei jums patinka mergina ir norite su ja artimiau susipažinti ir bendrauti, pirmiausiai būtų naudinga ištirti situaciją ir sužinoti, ar ji laisva. Nes galite įdėti daug pastangų, sugaišti daug laiko, o paskui sužinosite, kad jos širdis yra užimta. Arba sužinosite, kad visą šį laiką ji tiesiog linksminosi, jau palaikydama santykius su kitu. Tikrai bus nemalonu.

Bet kaip sužinoti jos „statusą“?  Juk merginos neturi ženklų „užimta“ ar „laisva“ ir ne visi vaikinai turi drąsos tiesiai šviesiai paklausti jos. Vis dėlto yra būdų ir be žodžių sužinoti, ar jums patinkanti mergina turi ką nors, ar ji laisva.

 

  1. Atidžiai peržiūrėkite jos socialinių tinklų puslapį

Dabar socialiniai tinklai yra daugelio merginų vizitinė kortelė. Iš jų galite sužinoti beveik viską: kokios muzikos ji klausosi, kokius filmus žiūri, kas patinka ir nepatinka, ar palaiko santykius ir taip toliau. Jei mergina palaiko laimingus santykius, galite suprasti iš šių požymių: savo socialinio tinklo puslapyje  krūvą bendrų nuotraukų. Rašo meilius komentarus po mylimojo nuotraukomis ir panašiai. Apskritai šie ženklai iškart patrauks jūsų dėmesį. Bet jei jų nėra, vargu ar mergina turi vaikiną. Tačiau yra dvi išimtys: merginos, kurios slepia savo vaikinus. Paprastai tai yra gražuolės iš „Instagram“, kurios turi dešimtis gerbėjų. Tokios merginos specialiai slepia savo vaikinus, nenorėdamos išbaidyti ir tuo pačiu nusiurbti iš jų daugiau pinigų.

Bet yra ir tokių merginų, kurios  paprasčiausiai nenori demonstruoti savo asmeninių santykių. Tiesa, tokių yra labai nedaug.

  1. Ji visada leidžia laiką su ta pačia draugių grupe

Jei mergina nuolat leidžia laiką su tomis pačiomis draugėmis, tai didelė tikimybė, kad ji yra laisva. Jei ji turėtų vaikiną, tada jis tikrai patektų į jų kompaniją kuria nors dingstimi.

  1. Paklauskite, kaip ji praleido savaitgalį

Jei mergina yra vienišė, ji beveik visada sakys „aš“: nuėjau į kiną, buvau išėjusi pasivaikščioti,  ilsėjausi namuose ir panašiai. Jei mergina turi vaikiną, tada  ji būtinai  pasakys „mes“: buvome kine, ėjome, ilsėjomės  ir taip toliau. Žinoma, ji gali sakyti „mes“ turėdama omeny draugę, bet dažniausiai tai būna vaikinas.

  1. Atkreipkite dėmesį į jos drabužius

Jau seniai pastebėta, kad atviresnes ir iššaukiančias aprangas dėvi vienišės merginos. Taip jos nori atkreipti į save  vaikinų dėmesį ir tuo pačiu parodyti, kad yra geidžiamos ir pasirengusios užmegzti santykius.

  1. Ji nežiūri į savo telefoną kas minutę

Jei susitikus su mergina ji sėdės ramiai, nesidairys, nešokinės iš vietos, būkite užtikrinti, kad ji yra laisva. Bet jei mergina pasidės savo išmanųjį telefoną greta ir kas minutę žvilgčios į jį, norėdama patikrinti, ar atėjo nauja žinutė ir iš karto skuba į ją atsakyti, greičiausiai tai jos gerbėjas ar turimas vaikinas. O jūs šiuo atveju būsite atsarginis variantas. Tai yra mergina sutiko su jumis susitikti tik norėdama įsitikinti, ar jūs esate geresnis už turimą vaikiną.

  1. Veido išraiška bendraujant

Vėlgi atkreipkite dėmesį, kaip mergina reaguoja gavusi žinutę į savo telefoną. Jei veidas nereiškia jokių emocijų arba tik šypteli, tada, greičiausiai, ji rašo žinutes su draugei ar pažįstamam. Bet jei mergina nuolat šypsosi ir spindi laime, tada ji gauna malonias žinutes iš savo vaikino ir, greičiausiai, jums niekas nešviečia.

  1. Lengvai sutinka bendrauti viešose vietose

Jei mergina turi vaikiną, tada ji vengs susitikti su kitais vaikinais kad ir kavinėje, kad nė vienas pažįstamas jos nematytų ir nieko nepagalvotų. Vienišei merginai tokių apribojimų nėra ir ji lengvai sutiks susitikti bet kurioje viešoje vietoje.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą