Šis testas pripažintas pačiu teisingiausiu! Jei norite sužinoti kuo daugiau apie save, turite pasirinkti vieną iš šešių akmenų, kuriuos matote nuotraukose. Kiekvienam akmeniui pateikiamas trumpas aprašymas,  kuriam padedant sužinosite apie savo gyvenimo situaciją kaip visumą ar atskirus jos momentus. Rinkdamiesi negalvokite apie akmenis, ypač apie jų formą ar spalvą.

Leiskite pasąmonei pasirinkti jums tinkamą akmenį. Taigi, pradedame!

 

Dalmatinis jaspis

Akmuo sako, kad atėjo laikas, kai reikia nusiraminti ir viską gerai apgalvoti, prieš imantis kokių nors veiksmų. Gyvenimas yra vienas ir ne toks ilgas, kad jį eikvotume tuščiai ir beprasmiškai.

Atsipalaiduokite, tada rasite išeitį iš bet kokios situacijos.

Praskaidrinkite savo gyvenimą, daugiau šypsokitės ir leiskite laiką su draugais. Bet nepamirškite ir savo artimųjų, skirkite daugiau dėmesio jiems. O prireikus, atskubėkite į pagalbą.

Raudonasis obsidianas

Pamirškite visas nuoskaudas, nes jos neleidžia judėti į priekį. Pavydas yra griaunantis jausmas, kaip ir pasipiktinimas ar neapykanta. Nustokite liūdėti, kad kažkieno gyvenimas geresnis nei jūsų. Tai apakina jūsų protą ir jūs negirdite savo pasąmonės. Geriau pažvelkite į tą pasaulio pusę, kur daug gėrio ir kitokių teigiamų dalykų. Tai padės jums pažiūrėti į savo gyvenimo situaciją teigiamai ir be pykčio.

Opalitas

Galbūt jūs dar neapsisprendėte dėl savo ateities ir ieškote nusiraminimo ar ramybės, kur galėtumėte pasislėpti nuo visų ir gerai apgalvoti savo tolimesnį gyvenimo kelią. Beje, jūsų pasąmonė nukreips jus teisingu keliu. Nenustokite galvoti apie tai, ko norite pasiekti šiame gyvenime. Raskite sau nišą, kurioje jausitės patogiai ir gerai. Be to, jums reikia žmogaus, kuris jus suprastų.

Haulitas

Šis kristalas yra susijęs su dvasiniu pasauliu ir gali duoti ženklus jo savininkui. Kad ir kokia situacija jums nutiktų, neturėtumėte per daug nusiminti. Jūs nesate toks vienas šiame pasaulyje, labiau pasitikėkite savo intuicija ir ji jums pasakys, kur ieškoti išeities. Kristalo galia didžiulė, jis neša sėkmę toms moterims, kurios planuoja susilaukti vaikų.

Saulės akmuo

Išsirinkote patį optimistiškiausią akmenį, kuris padarys jūsų gyvenimą šviesų ir jaudinantį. Svarbiausia, kad nepraleistumėte progų, kurios jums pasitaikys. Džiaukitės visais atžvilgiais.

Saulės akmuo įneš pozityvumo į jūsų gyvenimą ir padės įveikti bet kokius iššūkius.

Malachitas

Jūsų laukia pokyčiai dvasiniame lygmenyje. Akmuo padės sustiprėti ir įgyti išminties.

Stebėtinai lengvai pradėsite suprasti savo vidinį ratą. Paprastai malachitas į namus atneša gausą, klestėjimą ir įvairius pokyčius. Svarbiausia, kad būtumėte tam pasiruošę.

Pasidalinkite savo pasirinkimu su mumis! Papasakokite, kaip akmuo nulėmė jūsų gyvenimo situaciją.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą