Archyvo nuotrauka

Galbūt jūs to nežinote, bet yra kelios moters savybės, kurios patinka beveik visiems vyrams. Ir kurios pasiekė neįtikėtinos sėkmės santykiuose su priešinga lytimi.

 

  1. Protinga

Jūs tikriausiai pagalvojote, kad protingas moteris mėgsta tik kai kurie vyrai, bet ne visi. Beje, tobula moteris gali patikti kiekvienam. Todėl vyrams labai patinka protingos ir išsilavinusios bei apsiskaičiusios moterys. Nes jiems nepaprastai įdomu kalbėti ir bendrauti su tokiomis moterimis. Tačiau nepamirškite, kad jūs neturite demonstruoti savo protingumo vyrui. Todėl, jei pasakysite, kad „mano IQ šimtas, o tavo kiek?“ – bet kuris vyras neapsidžiaugs. Bet juk jūs esate protinga moteris ir to niekada nepasakysite…

  1. Mėgsta gaminti maistą

Jei mokate gardžiai paruošti maistą, galite būti tikra, kad vyrai jus mylės. O jei jums labai patinka gaminti maistą, tuo didesnė tikimybė, kad sulauksite didesnio vyrų susidomėjimo. Vyrai mėgsta skaniai pavalgyti ir jaustis kaip namie.

  1. Linksma

Moteris neturi būti pati gražiausia moteris, kad ją mylėtų vyrai. Bet yra viena sąlyga: ji turi turėti humoro jausmą. Vyrai mėgsta linksmas moteris, todėl jei mėgstate juoktis, darykite tai dažnai.

  1. Moteriškos figūros

Nepaisant nusistovėjusių standartų, vaikinai nemėgsta liesų merginų, kurios dabar yra aukštinamos visur, kur įmanoma. Vyrams patinka moteriškos figūros moterys, su aiškiai apibrėžtais klubais, juosmens linija ir gražiomis krūtimis.

  1. Padori

Moteris, kuri po kelių minučių susitikimo nepuola bučiuoti vyro ir po pirmojo susitikimo su juo negula į vieną lovą, yra daugumos vyrų noras. Bet kuris vyras norėtų užmegzti santykius su padoria moterimi, gyvenančia pagal tam tikras taisykles. Ir kuo ilgiau vyrui teks užkariauti moterį, tuo geriau. Vyrai mėgsta susitikinėti su tokiomis moterimis ir labai jas gerbia.

  1. Išdykusi

Kaip moterims patinka nepaklusnūs vyrai, taip ir vyrai myli „blogas“ merginas. Tačiau mes kalbame ne apie niekšiškas ir klastingas moteris, o apie tokias, kurių nagučiai yra nenuspėjami ir turi aštrų humoro jausmą. Vyras negali nustoti galvoti apie tokią moterį.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą