Šeimos gyvenimo pradžioje jaunavedžiai būna užtikrinti, kad jų laukia rami laimė ir jie lengvai įveiks visas negandas. Juk jie taip supranta ir myli vienas kitą. Bet praėjus 5–10 metų, viskas jau matoma visiškai kitaip – daugybė kivirčų ir nesusipratimų naikina santuoką, kuri, atrodo, buvo tokia stipri pradžioje.

Mes paruošėme jums paprastą psichologinį testą, kuris parodys, kokia dabar yra arba gali būti ateityje jūsų santuoka.

Norėdami tai išsiaiškinti, tiesiog pažiūrėkite į paveikslėlį ir pasirinkite šeimą, kuri jums patinka ir yra artimiausia.

Jei pasirinkote raidę A

Sveikiname, jūsų vyras yra tikras vyras, kuris supranta, ko reikia moteriai ir žino, kaip ja rūpintis ir tausoti. Jis yra mandagus, turi puikių manierų, gali būti romantiškas. Susiklosčius nenumatytoms aplinkybėms, nepasimeta ir nepraranda drąsos. Neigiama yra tai, kad tokius vyrus mėgsta kitos moterys. Todėl, jei norite išsaugoti savo santuoką, turite atitikti savo vyrą. Todėl mylėkite save ir stebėkite savo išvaizdą bei figūrą. Išsiugdykite universalumą, kad būtų įdomu su jumis, būkite gera šeimininkė, turinti lengvą charakterį. Tada jūsų vyras niekada nežiūrės į kitas moteris.

Jei pasirinkote raidę B

Jūs palaikote stiprius šeimyninius santykius, kurie vis dėlto kurį laiką tapo kasdienybe, praradę emocinį komponentą. Jei taip tęsis, jūsų santuoka gali pamažu žlugti. Jums reikia pasikalbėti, ramiai išsiaiškinti, ko trūksta kiekvienam iš jūsų. Galbūt jūs jau seniai nedarėte vienas kitam mažų staigmenų, neturėjote romantiškų vakarienių. Kada paskutinį kartą keliavote tik dviese?

Jei pasirinkote raidę C

Abu esate laisvę mylinčios asmenybės ir nelabai suprantate, kas yra santuoka arba nesate tam sukurti. Daugelį sprendimų priimate savarankiškai, nepriklausomai nuo partnerio. Tačiau santuoka yra dviejų žmonių sąjunga ir jei norite ją išlaikyti, turite dažniau nusileisti ir prisitaikyti prie jo.  Norėdama tai padaryti, turite atsižvelgti į savo partnerio nuomonę, prireikus eiti į kompromisus, praleisti daugiau laiko kartu. Žinoma, reikia gerbti savo asmeninę erdvę, bet reikia ieškoti bendros kalbos ir daryti tai, kas jus gali suvienyti.

Jei pasirinkote raidę D

Abu esate tikri romantikai gyvenime arba tik šeimos santykių pradžioje. Pabandykite pažadinti savo pojūčius  suteikdami vienas kitam malonių staigmenų. Nepataisomiems romantikams reikia meilę įrodančių veiksmų, kitaip santuoka sunyks. Todėl ne tik dažniau  pradžiuginkite vienas kitą  staigmenomis, bet ir komplimentais bei dovanomis. Neįprasti veiksmai suteiks santykiams „prieskonių“. Pavyzdžiui, susėskite savaitgalį kartu į pirmąjį važiuojantį tolimojo susisiekimo autobusą ir  keliaukite kur tik  širdis geidžia.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą