Praktikuojantys psichologai paruošė įdomų testą, kuris padės geriau pažinti save.

 

Apyrankė

Jūsų pasirinkimas krito ant apyrankės – puiku, vadinasi, esate bendraujantis žmogus, galintis derėtis beveik su bet kuo. Pasinaudokite šia savybe, nes ne visi gali greitai rasti bendrą kalbą su kitu žmogumi. Šis charakterio bruožas padės jums visose jūsų gyvenimo srityse.

 

Auskarai

Užsispyrimas yra pagrindinė jūsų charakterio savybė, kuri yra ir privalumas, ir trūkumas. Esmė ta, kad išsikėlus sau tikslą, reikia griežtai jo laikykis. Tačiau kartais vis tiek verta eiti į kompromisus su artimaisiais, o ne per kitų galvas.

 

Žiedas

Iš prigimties esate perfekcionistė, kuriai patinka, kad viskas yra savo vietose. Tai galioja ir namų, ir gyvenimo principams. Jums aiškumas yra svarbus  dalykas visame kame.

 

Karoliukai

Kiti sako apie tokius žmones, kad jie  visada yra savo vietoje. Nukreipkite savo energiją taikia linkme, tada būsite praktiškai neįveikiami. Tai yra visada būsite ne tik reikiamoje vietoje, bet ir laiku, visur ir visame kame.

 

Pakabukas

„Šviesk – visada, spindėk – visur“ – tai tiesa apie jus. Iš jūsų sklindantis pozityvumas suteikia energijos aplinkiniams žmonėms. Galima sakyti, kad esate beveik kiekvienos kompanijos siela, nesvarbu, ar tai būtų įmonės vakarėlis, ar susibūrimas prie laužo.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą