Kad taip neatsitiktų, būtina laiku kreiptis pagalbos į specialistus, kurie padedant hipnozei gali padėti pašalinti užkerėjimą. Tačiau po to ilgą laiką žmogus, iš kurio buvo pašalintas meilės burtas, bus diskomforto būsenoje. Archyvo nuotrauka

Bet kokie meilės burtai turi stiprų magišką poveikį. Magija visada sukelia neigiamų pasekmių. Visų pirma, kenčia žmogus, kuriam tai buvo skirta. Jis pradeda daryti neapgalvotus dalykus. Keičiasi ne tik emocinė būsena, bet ir sveikatos būklė, rašo medium.com.

 

Visa tai turi stiprų poveikį sveikatai

Magija visiškai užslopina žmogaus valią. Jis tampa nevaldomas. Šeimoje dažnai kyla skandalai ir kivirčai. Dažniausiai tai baigiasi skyrybomis. Žmogus elgiasi neadekvačiai, bėga iš namų, ne kartą bando palikti šeimą. Jis neturi noro susitikti su draugais. Būna agresyvus, susierzinęs  ir piktas ant viso pasaulio. Visą informaciją pradeda iškraipyti, ieškoti kaltų smulkmenose. Nuolatinės pretenzijos kitiems.

Atsiranda rimtų fizinės sveikatos problemų. Paūmėja lėtinės ligos. Depresinė būsena. Pradeda dejuoti ir skųstis dėl gyvenimo. Nestabilus emocinis charakteris, galintis privesti net iki  savižudybės. Žmogus greitai pavargsta net nuo lengviausio darbo. Jo būklė tampa panaši į apsinuodijimą. Nors, pažiūrėjus iš kitos pusės, tai yra apsinuodijimas, tik jo auros.  Be to, toks žmogus neišvengia ir seksualinių sutrikimų bei miego stygiaus.

Dažnai sapnuoja košmarus. Nėra apetito. Visa tai turi stiprų poveikį sveikatai. Dėl nuolatinio miego trūkumo atsiranda širdies problemų. Žmogus visiškai neadekvačiai įvertina savo poziciją. Ir visi bandymai jam padėti yra vertinami priešiškai. Jo nedomina nei vaikai, nei žmona, nei artimieji.

 

Bandymai pašalinti viso to kaltininkę gali baigtis tragedija

Kalbant apie jį užkalbėjusią ar apkerėjusią moterį, jis jaučia jai neįtikėtiną simpatiją. Ji yra jo garbinimo objektas. Net nepaisant to, kad anksčiau jis buvo jai abejingas. Tačiau jis negali paaiškinti savo potraukio jai. Jis pradeda jai nuolatos skambinti, noris susitikti, būti su ja.

Ir bet koks artimųjų neigiamas požiūris  ar vyro paprotinimas dažniausiai baigiasi skandalu, kai jis būna užkeiktas. O artimųjų bandymai pašalinti viso to kaltininkę gali baigtis tragedija. Tai yra,  tada vyras gali pradėti vartoti alkoholį ar narkotikus. Ir  net pasitraukti iš gyvenimo.

Kad taip neatsitiktų, būtina laiku kreiptis pagalbos į specialistus,  kurie padedant hipnozei gali padėti pašalinti užkerėjimą. Tačiau po to ilgą laiką žmogus, iš kurio buvo pašalintas meilės burtas, bus diskomforto būsenoje. Tik pamažu ir ilgainiui jis pradės suprasti, kad buvo magiškų burtų įtakoje. Ateis atgaila. Norėdami padėti jam kuo greičiau atsigauti emociškai ir protiškai,  reikia jį apsupti rūpestingumu ir supratingumu. Visiška ramybė, ne įkyrumas, artimųjų ir draugų meilė padės jam rasti buvusį gyvenimo kelią.

Jei kas nors iš šeimos narių turi tokius požymius, turite nedelsdami imtis veiksmų, tai yra pašalinti šį užkalbėjimą ir išvalyti žmogaus aurą. Tai labai sudėtingi ritualai, kuriuos geriausia atlikti profesionalaus magas.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą