Šį kartą papasakosime apie tai, kaip mylėti vyrą, kad jis jaustųsi laimingas. Žinoma, visi žmonės yra skirtingi ir nėra universalaus vyriškos laimės recepto, bet yra keletas sąlygų, į kurias atsižvelgus, galima bet kurį vyrą padaryti bent šiek tiek laimingesnį.

 

Vyrams reikalinga pagarba, net kai jis yra silpnas, kai jam nesiseka ir neturi pinigų

Žinia, vyras ir moteris iš meilės tikisi skirtingų dalykų. Moteris labiau tikisi pastovumo, saugumo jausmo, o vyras – reikšmingumo ir pagarbos jausmo. Kodėl taip nutinka?

Berniukams nuo mažumės  kalama į galvas, kad mergaites reikia saugoti, gerbti, palaikyti. Į klausimą: „Kodėl?“, atsakymas yra vienas: „Ji yra mergaitė!“.

Todėl berniukai žino, kad jie turi būti ne tik drąsūs, stiprūs, bet ir svarbūs bei reikšmingi. Bet paprastai niekas nemoko mergaičių gerbti berniukus, klausyti jų, nusileisti, suprasti, nes „jie yra berniukai“ – stiprūs, drąsūs, kuriems nevalia verkti, nes tai nevyriška!

Todėl nedaugelis šiuolaikinių moterų sutinka gerbti vyrą vien todėl, kad jis yra vyras. Be to, galybė moterų, kurios net neslepia savo susierzinimo ar nepasitenkinimo, negavusios reikiamo dėmesio iš vyro.

Tuo tarpu VISIEMS vyrams reikalinga besąlygiška pagarba, net kai jis yra silpnas ir pasimetęs, kai jam nesiseka, neturi pinigų ar patiria didelių nuostolių,  kai bijo ir abejoja, nori, kad moteris jį gerbtų, nes jis yra vyras.

Vyrui reikalinga meilė skiriasi nuo tos, kurios reikia moteriai. Bet kuriai moteriai reikia dėmesio, rūpesčio, susižavėjimo, saugumo, todėl kone pati stipriausia vyriška frazė „Aš tavimi pasirūpinsiu“, gali pavergti kone kiekvieną dailiosios lyties atstovę. Tuo tarpu vyrui reikalinga pagarba, dėkingumas ir priėmimas, o stipriausia moteriška frazė jam yra „Aš tavimi tikiu“.

 

Santykiuose paprastai mylime ne tiek patį žmogų, kiek jo reiškiamus jausmus

Moteris nori amžinos meilės, o vyras – meilės laisvės. Daugelis mūsų mylime kitus, norėdami būti mylimi patys. Bet dažnai savo artimiesiems siūlome tai, kas mums svarbu, bet jiems nėra svarbu. Dėl to yra tiek daug nusivylimų ir neišsipildžiusių lūkesčių.

Vyras nori jaustis galingas, valdingas, reikalingas, svarbus meilėje. Jei jis jaučiasi varganas, nemokus, nereikšmingas, tai kad ir kaip moteris jį mylėtų, kad ir kaip juo rūpintųsi, jis paliks. Juk santykiuose paprastai mylime ne tiek patį žmogų, kiek jo reiškiamus jausmus.

Pagarba yra pagrindinis žodis santykiuose su vyru, jis jam yra tarsi deguonis. Vyras, kuris nejaučia pagarbos sau, elgiasi taip, kad jo moteris ar žmona jaučiasi nemylima. Ir šis užburtas ratas juos traukia ir atstumia vienu metu.

Ko gero frazė „besąlyginė pagarba“ skamba absurdiškai. Bet taip pat žinoma, kad besąlygiška meilė yra tik dalis tiesos, antroji jos dalis – besąlyginė pagarba. Frazė, dažnai kartojama Biblijos tekstuose: „Vyrai, mylėkite savo žmonas … žmonos, gerbkite savo vyrus“…, akivaizdi užuomina.

Taigi, išeina, kad vienintelis būdas tikrai mylėti savo vyrą yra gerbti jį, kad ir kas bebūtų. Tačiau daugelis iš mūsų nėra pasirengę to priimti.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą