Ko gero bet kuris iš jūsų gali patvirtinti, kad gyvenime  ne visada sekasi. Juodasis gyvenimo periodas neaplenkia nei vieno.  Svarbiausia tokioje situacijoje – nenuleisti rankų ir įsidėmėti kelis veiksmingus būdus, kurie padės sustabdyti pasipylusią virtinę nesėkmių.

Visos problemos paprastai susiveda į vieną tašką

Žinomos ekstrasensės,  13-ojo televizijos šou „Ekstrasensų mūšis“ finalininkės Jelenos Golunovos tvirtinimu, jei gyvenime prasidėjo vadinamasis  juodasis periodas, ( kita tai vadina nesėkmių juosta), pirmiausiai reikia išsiaiškinti priežastis dėl kurių tai įvyko ir atidžiai klausyti bioenergetikos bei psichologijos specialistų patarimų. Anot jos, nesėkmių virtinė gali užklupti  ir savaime, be niekieno įsikišimo, tačiau tai nereiškia, kad reikia plaukti pasroviui. Jei gyvenime tapo viskas blogai, reikia suimti save į rankas ir ieškoti išeities.

Juodasis gyvenimo periodas – tai nesėkmių vilkstinė: sveikatos problemos, išsiskyrimai su mylimaisiais, finansinės problemos ar nuostoliai ir taip toliau.  „Visos problemos paprastai susiveda į vieną tašką.  Vieniems juodasis periodas – užklupusi sunki liga, o kitiems –  nesutarimai darbe. Svarbu, kaip jūs reaguojate ir elgiatės, užgriuvus nesėkmėms.  Neįmanoma pateikti konkrečių veiksmų plano, pagal kurį galima būtų numatyti ir spręsti, kad jau prasidėjo ar netrukus prasidės nepalankus gyvenimo periodas“, – sakė žinoma ekstrasensė.  Jos teigimu, vieni žmonės linkę primesti sau neigiamas mintis vos ištikus kad ir mažai nesėkmei. O kai kurie kiti nelaiko juoduoju gyvenimo periodu net ir išsiskyrę su mylimu žmogumi. Viskas priklauso nuo žmogaus charakterio, būdo ir jo minčių.

Nepaisant to, ekstrasensė Jelena Golunova skiria labiausiai paplitusias problemų atsiradimų priežastis, kurios siejamos su juoduoju periodu.

Atsitiktinumas. Iš tikrųjų kartais gali įvykti grynai atsitiktinai. Net ir patys sėkmingiausi žmonės gali susidurti su kuria nors problema, o paskui su dar viena ir dar viena… „Paprastai atsitiktinumą žmonės painioja  su prakeiksmu ar karma, bet tai ne visada taip. Jei jūsų siela tyra, švari, tai reikėtų žiūrėti į iškilusias gyvenimo problemas, kaip į atsitiktinumą, jei kito paaiškinimo nėra“, – teigė Jelena Golunova.

Karma.  Daugiau ar mažiau karminių problemų turi visi žmonės. Jos neretai būna paslėptos, todėl tikriausiai žmogus ir negali žinoti, kas nutiko su juo praėjusiame gyvenime. „Jūs galite vadinti tai, kaip norite. Be jei esate tikintis žmogus, tai gali būti ir Aukščiausiojo bausmė jums. O jei nieko bendro neturite su religija, tai galite laikyti, kad tai yra energinis išsibalansavimas, – patikino Sibiro aiškiaregė. – Juk viskas pasaulyje turi būti harmoninga ir subalansuota. Be to gali būti, kad praeityje  pasielgėte neteisingai ar net nusikalstamai. Ta yra labai blogai, todėl dabar išmušė atpildo valanda juodojo periodo pavidalu“.

 

Tai  ir ženklas, kad žmogus eina neteisingu keliu

„Nesvarbu – tikite jūs ar ne, bet Visatoje  viskas turi būti pusiausvyra, subalansuota, todėl peržengus tą ribą ir atsiranda juodoji juosta ar juodasis gyvenimo periodas“, – pridūrė žinoma ekstrasensė.

Jos tvirtinimu, bet neretai būna, kad žmonės ir patys susikuria sąlygas, kai tampa gyventi ne taip paprasta. Gali būti, kad dabar jis yra nusiteikęs bet kokia kaina pasiekti savo sunkiai pasiekiamą ar net nepasiekiamą tikslą. Jam sudėtinga, sunku, nes jis nesugebėjo įvertinti savo jėgų ir galimybių.

Todėl prasidėjęs juodasis periodas – tai ženklas mėginantis parodyti žmogui, kad jis eina neteisingu keliu. „Tai ir savotiška užuomina, kad nereikia eiti ten, kur jūsų taip atkakliai nusitaikėte, bet kur jūsų niekas nelaukia ir nesate reikalingas“, – sakė J.Golunova.

Anot jos, norint išsikapstyti iš juodojo periodo, reikia laikyti kai kurių svarbių dalykų. „Pirmiausiai stenkitės išlaikyti ramybę. Tai labai svarbu, kadangi kai žmogus labai stipriai  išgyvena,  stresas, nerimas ir įtampa užgožia jo protą, atimdamas galimybę pritraukti teigiamus dalykus į žmogaus gyvenimą. Ir tada visu gražumu atsiskleidžia vienas Visatos „įstatymų“ –  tai traukos dėsnis: neigiamos mintys pritraukia neigiamus įvykius. Tačiau negalvokite, kad esate nevykėliai. Tiesiog neleiskite problemoms užkariauti jūsų elgesį, nusiteikimą ir nuotaiką. Ir labiau tikėkite savimi“, – sakė Jelena Golunova.

Anot jos, kita vertus,  reikia mokėti priimti problemas. Jei jau jos atsirado ar įsibrovė į gyvenimą,  reikia sutelkti didesnį dėmesį ties tuo, kad kuo greičiau jas išspręstumėte. Tačiau stenkitės eikvoti savo energiją tik teisinga linkme ir reikalingiems dalykams. O problemos priežastis išsiaiškinsite vėliau, kai jos nurims ar nusistovės.  Ir niekada negalvokite, kad tik jūs vieni tokie, kad tik jums taip nesiseka, nes užgriuvo juodasis periodas.  Nemalonumų ir nesėkmių neišvengia visi. Ir kiekvienas išgyvena blogus savo gyvenimo periodus.

 

Kai žmogus būna apsuptas teigiamos aplinkos, jis ir pats keičiasi į gerą pusę

Be to, ekstrasensė siūlo pasinaudoti ir afirmacijos metodu, norint kuo greičiau atsikratyti juoduoju savo gyvenimo periodu. Afirmacija  – tai žodžiai, kuriuos reikia kartoti sau kiek galima dažniau, norint pradėti teisingai ir teigiamai mąstyti. „Todėl prasidėjus juodajam periodui labai pravartu būtų kartoti sau: „Aš einu pasisekimo ir laimės link. Aš esu laimingas žmogus“.  Kartokite šiuos žodžius mintyse dažnai ir turėtų pavykti sutrumpinti juodąją juostą iki plonytės linijos, kad šis laikotarpis netaptų siaubingas ir košmariškas“, – sakė Jelena Golunova.  Sibiro aiškiaregė taip pat pataria susitvarkyti savo namus. Tai vienas geriausių būdų išsivalyti  ir savo energiją, kadangi tuo pačiu  žmogus pagerina ir savo namų energiją. Tai yra, kai žmogus būna apsuptas teigiamos aplinkos, jis ir pats keičiasi į gerą pusę.

„Rūpinkitės savo sveikata. Sportuojant,  daug vaikščiojant po gryną orą ir atsisakius žalingų įpročių – galima ne tik sustiprinti savo organizmą, bet ir tikėtis sėkmės tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir moksle ar darbinėje veikloje, – patikino ekstrasensė. – Ne veltui sakoma, kad sveikame kūne, sveika siela. Todėl, jei žmogus jaučiasi  gerai fiziškai, jo mentalinė sveikata  padeda kovoti jam su iškilusiais gyvenimo sunkumais“.

Ekstrasensė taip pat siūlo  daugiau užsiimti ir  kūryba. „Ieškokite naujų pomėgių ir tuo pačiu atsiras galimybė atsikleisti naujai arba sukurti ką nors naujo. Tai labai naudinga, kadangi neretai juoduoji juosta prasideda žmogaus gyvenime, kai jis būna pernelyg užsiangažavęs ties savo problema“, – tvirtino J. Golunova. Tai yra, kai persekioja problemos, užteršdamos galvą ir smegenis bereikalingomis mintimis, „šiukšlėmis“. Tuo tarpu malonios mintys ir nusiteikimas palengvina ar net gelbsti žmones nuo problemų.

„Nepamirškite ir dėkingumo. Taip pat niekada nekeikite savo gyvenimo. Koks jis bebūtų, reikia būti dėkingam vien už tai, kad gyvenate. Žinoma, tai nereiškia, kad turėtumėte džiaugtis užklupusiais sunkumais ir problemomis. Tačiau turite suprasti, kad niekas neįvyksta šiaip sau. Jei dabar jums blogai, vadinasi po to bus gerai. Likimas ir siunčia žmonėms išbandymus dėl to, kad jie galėtų iš to daug ko išmokti, įgyti patirties ir nebekartoti klaidų“, – sakė ekstrasensė.

„Ekstrasensų mūšio“ finalininkė taip pat pataria daugiau bendrauti su jums maloniais žmonėmis. Kuo geresnė ir malonesnė aplinka, tuo geresnis tampa ir žmogus. „Tikriausiai ir jūsų pažįstamų rate yra nemalonių asmenų, linkintys jums blogo ir visko pavydintys. Žinia, pavydas –  labai pavojingas dalykas ne tik tiems, kurie pavydi, bet ir tiems, kuriems pavydi. Todėl gink, Dieve, nepavydėkite laimingiems žmonėms, kuriems sekasi. Priešingu atveju – jums pradės dar labiau nesisekti, jausitės nelaimingi ir  išduoti. Ir laikykitės kuo toliau nuo tų, kurie jus slegia ir nemalonu jaustis greta“, -įspėjo ekstrasensė. Jos tvirtinimu, niekada nevėlu  atsitraukti ar atsiriboti nuo  bendravimo su energiniais vampyrais. Gaila, bet tokiais gali būti net ir artimi jūsų žmonės.

 

parengė Vytautė Jogailaitė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą