Vaikinas apkabino merginą iš nugaros

Toli gražu ne kiekvienam vaikinui pavyksta sėkmingai išreikšti vienus ar kitus savo jausmus žodžiais. Tada pravartu būtų pasitelkti į pagalbą kūno kalbą, galinti daug ką pasakyti vienaip ar kitaip  apkabinus merginą.

 

  1. Apkabinus iš nugaros

Stipriai apkabinus merginą iš nugaros reiškia, kad vaikinas yra pasirengęs ginti ją nuo visų negandų ir palaikyti sunkią valandą. Be to, jis nebijo prisiimti atsakomybę ir įsipareigojimų. Toks vaikinas yra tikras riteris, todėl greta jo mergina visada jausis saugi ir užtikrintai.

  1. Apkabinus per liemenį

Net jei vaikinas dar ir  nespėjo atskleisti savo jausmų merginai, bet apkabinęs per liemenį ją, kalba pats už save: tai reiškia, kad jis tiesiog pametė galvą  dėl tos merginos ir nori kuo daugiau laiko praleisti su ja kartu. Tačiau merginos turi žinoti, kad tokie vaikinai gana dažnai įsimyli, bet jie gali būti ir permainingi. Tai yra lygiai taip pat greitai tas jausmas  gali ir užgęsti.

  1. Apkabinus patapšnojant per nugarą

Taip apkabinus greičiau reiškia draugiškus santykius, o ne meilę. Taigi, jei judu esate tiesiog draugai, net jei kuris ir patinka kitam, tai kažin, ar ši draugystė peraugs į romantiškus santykius. Vaikinas ar mergina išklausys, palaikys, patars, tačiau abipusių romantiškų jausmų nereikėtų tikėtis. O jei vaikinas jau ne vieną kartą buvo taip apkabinęs merginą, vertėtų susimąstyti: panašu, kad jis susitikinėja su ja tik draugiškai ir nesiruošia atsakyti į jos jausmus.

  1. Apsikabinant ir žiūrint vienas kitam į akis

Jei vaikinas apkabina merginą neįtikėtinai subtiliai ir švelniai, o paskui žiūri jai tiesiai  į akis, būkite užtikrintos – tai tikro ir gilaus jausmo tarp dviejų žmonių simbolis. Be to, tai reiškia, kad vaikinas brangina merginą ir kas vyksta tarp jų, jam yra labai svarbu ir vertina.  Tokie santykiai yra perspektyvūs ir ,tikėtina, jie gali būti laimingi.

  1. Apsikabinimas „Londono tiltas“

Kai mergina ir vaikinas apsikabina tarsi per atstumą, susikaustę ir įsitempę. Susidaro įspūdis, kad tai buvo padaryta tik iš mandagumo. gali būti, kad jie net kiek jaučia priešiškumą vienas kitam, todėl apsikabina susitikus tik iš reikalo. Nepriklausomai nuo to, vis tiek stengiasi išspausti šypsenas. Bet kam apsimetinėti? Jei žmogus nėra jums malonus, pakaks linktelėti vien galva. Nors būna ir išimčių: jei dalyvaujate kurioje nors šeimos ar giminės šventėje ir ten sutikote niurzglį dėdulę, toks apsikabinimas ko gero būtų geriausiai išeitis išlikti mandagiam ir neturėti daugiau jokių reikalų su tuo žmogumi.

  1. Ilgas apsikabinimas

Ko gero šis apsikabinimas pažįstamas kiekvienam:  jis labai mums praverčia, kai reikalingas artimo žmogaus palaikymas. Be bereikalingų žodžių taip apsikabinus galima pabūti ilgiau, kol viduje viskas nurimsta. Tai taip pat reiškia, kai vaikinui taip apkabinus merginą, jis nori kartu su ja ir džiaugtis, ir būti kartu užklupus sunkumams. Tai yra labai svarbu.

  1. Apkabinus viena ranka

Jei vaikinas apkabina merginą per pečius, tai reiškia, kad jis nori priglausti ją tarsi  po savo sparnu ir tuo pačiu apsaugoti nuo visokių nemalonių dalykų ir bėdų. O jei tik draugaujate, tai taip apkabindamas vaikinas siūlo savo pagalbą ir palaikymą. O jei vaikinas taip apkabina merginą atsisveikindamas, greičiausiai jis yra jai tik geras draugas ir romantiškų santykių su juo nevertėtų tikėtis.

  1. Apkabinant plačiai išskėstomis rankomis

Tai liudija, kad šis vaikinas pasižymi energingu ir audringu temperamentu. Panašu, kad jis jau nekantrauja pervesti santykius į naują etapą. O dar tokiu būdu jis stengiasi  pademonstruoti, kad ta mergina yra jo ir tik jo. Bet jei jūsų santykiai tik prasidėjo, o jis jau glėbesčiuojasi, kiša rankas kur nereikia, tai kažin ar verta kalbėti apie rimtus jausmus. Nes greičiausiai jam tėra žaidimas. Tačiau jei jau nemažai laiko esate kartu, tai toks žaismingumas gali tik  labiau įkaitinti aistrą.

  1. Stipriai apkabinus

Jei susitikus vaikinas stipriai ir tvirtai apkabina merginą, švelniai perbraukdamas ar paglostydamas jos nugarą, merginai labai pasisekė. Tai reiškia, kad vaikinui ne tik labai patinka ta mergina, bet ir   be galo ją vertina ir brangina. Iš tokių vaikinų išeina puikūs vyrai. Jie labai nuoširdūs, romantiški ir galima svajoti apie tvirtą ir laimingą šeimą su juo. Todėl  patartina į tokius vaikinus atkreipti itin atidų dėmesį.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą