Naikinantys norai ir mintys sukelia rimtą energijos praradimą ir sutrikdo bendravimą su Visatos centru. Archyvo nuotrauka

Daugelis iš jūsų žino, kad svajonės ir siekiami tikslai yra pagrindinis ne tik vieno žmogaus, bet ir visos žmonijos pažangos variklis. Paprastai svajonės atsiranda iš norų,  bet ne visi žino, kad kai kurie jų gali net sugadinti gyvenimą, – rašoma healthline.com

 

Yra minčių, kurios blokuoja energiją

Žinia, mintys yra materialios. Todėl svajojant apie ką nors šviesaus, jūs susikuriate sau nuostabią ateitį, kuri mažais žingsneliais tampa vis labiau apčiuopiama ir artima. Bet jei  jūsų troškimai bus pavojingi, naikinantys, generuosite savyje neigiamas emocijas ir sėkmė paprasčiausiai nuo jūsų nusisuks.

Kai esate geros nuotaikos, kai linkite visiems gero ir galvojate apie ką nors gražaus, tada viskas gerai. Bet kai tik įvyksta kas nors neplanuoto, daugelis žmonių iškart patiria neigiamą poveikį, negalvodami, kad tai yra  ne tik pavojinga, bet ir gali sugadinti gyvenimą.

Yra minčių, kurios blokuoja energiją, bet yra ir tokių, kurios tiesiog atima ją. Kad gyvenimas nepradėtų ristis į pakalnę, o būtų statomas ant sėkmės pamatų, turėtumėte vengti pavojingiausių norų ir taip pat gyventi pagal Visatos dėsnius.

Kokie pavojingiausi norai? Pirmasis labai pavojingų troškimų sąraše yra mirties noras. Tai taikoma ne tik kitiems žmonėms, bet ir sau.  Kai kam nors linkite skausmo, kančios ir įsivaizduojate, kaip tas žmogus nuo to kenčia, nepamirškite, kad bumerango dėsnio dar niekas neatšaukė. Tai reiškia, kad šie troškimai gali grįžti jums su dviguba jėga ir smogti.

 

Atpildas yra Visatos reikalas

Kita vertus, naikinantys norai ir mintys sukelia rimtą energijos praradimą ir sutrikdo bendravimą su Visatos centru. Vadinasi, bet kokie norai turi būti iš anksto apgalvoti ir pasverti.

Antras pavojingiausias noras yra keršto troškimas. Tai bendresnis pirmo pavojingo noro atvejis. Kerštas gali būti skirtingas. Pabandykite iš karto pamiršti nuoskaudas, nes jos blogina nuotaiką ir mažiau apsaugo žmogaus biolauką. Net kai atrodo, kad džiaugiatės, jog jūsų priešas yra blogas, jūs skatinate blogį, kuriam jūsų gyvenime neturėtų būti vietos. Tai kupina neigiamų pasekmių. Atpildas yra Visatos reikalas. Ji grąžins visą neigiamą tam, kuris to nusipelnė.

Trečias noras – lengvi pinigai. Kai žmogus bando gauti turto, naudos, galios, pagarbos išdavyste, apgaule ar panašiai, tai reiškia, kad jūs žengiate žingsnį atgal ir negalėsite jaustis laimingi, įskaudindami ką nors. Savanaudžiai žmonės dažnai susiduria su problema, kai jiems prireikia pagalbos, tačiau nėra ko paprašyti. Todėl venkite pavojingų troškimų ir norų. Antraip, susigadinsite savo gyvenimą, kurį atstatyti bus nepaprastai sunku. O kartais ir neįmanoma.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą