Jenny ir Echo - geriausi draugai

Šis jaudinantis pasakojimas apie  mergytės Jenny draugystę su didžiuliu vokiečių veislės šunimi, kurio vardas Echo. Jis gerokai skiriasi nuo kitų augintinių: turi ne tik retą baltą spalvą, bet yra … kurčias ir aklas.

Šuns Echo šeimininkė ir mergytės Jenny mama Marion Dwyer,  išgelbėjo šunelį kai jis dar buvo visai mažas. Ankstesnis Echo šeimininkas ruošėsi jį užmigdyti amžiams.

„Tada Echo buvo 12 savaičių ir jis buvo labai liesas, išsekęs, su daug akmenų skrandyje. Nuvežėme jį pas veterinarą. Mums pasakė, kad tai yra įprasta šunims, kurie nėra šeriami, kurie yra pamiršti ir niekam nereikalingi. Jiems išsivysto sutrikimas, kuriam būdingas nevalgomų dalykų potraukis. Ir tada jie ėda viską iš eilės, net akmenis “, – paaiškino veterinaras moteriai.

Marion  sakė, kad Jenny dar nebuvo gimusi, kai Echo pirmą kartą pasirodė jų namuose. Moteris juokaudama teigė, kad Echo rodė susidomėjimą dukra, kai ji dar buvo įsčiose. Šuo dažnai pauostinėjo nėščiosios pilvą.

„Kai parsivežėme Jenny iš gimdymo klinikos namo, Echo visą laiką norėjo būti šalia jos“, – sakė Marion. Anot jos, Echo iškart susidraugavo su kūdikiu.

„Nuo to laiko praėjo daugiau kaip 18 mėnesių ir jie beveik niekada nesiskiria“, – džiaugėsi Marion.

Moteris pradėjo skelbti Echo ir Jenny nuotraukas „Facebook‘e“.

Echo šeimininkės buvo paklausta, ar jautrus šuo nepatirs depresijos, kai Jenny užaugs ir eis į mokyklą. Marion atsakė, kad dėl to nesijaudina.

„Iki tol, kol priglaudžiau Echo savo namuose, jis niekada neturėjo žmogaus, su kuriuo galėtų nuolat būtų šalia, bet dabar šuo turi Jenny, kuris yra geriausias ir ištikimiausias jos draugas“, – sakė Marion.

parengta pagal WGRZ-TV

Nuotr. Youtube, stopkadrai

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą