Žmogaus energija siejama su kosmoso energija, kurią galima spręsti pagal spalvas. Archyvo nuotrauka

Labiausiai  mėgstama spalva  nurodo žmogaus energiją, nes spalva yra sielos projekcija į mus supantį pasaulį. Mes visi esame skirtingi, tačiau kiekvienas žmogus  išsiskiria savo mėgstama spalva.

 

Juoda

Pradėkime nuo dažniausios visatos spalvos. Juoda yra ramybės šaltinis. Senovėje juodos spalvos visada buvo susijusios su pavojumi, tyla ir kantrybe. Žmonės, kurie mėgsta juodą spalvą, yra labai stiprios dvasios, tačiau jie gali prarasti nuotaiką, nušluoti viską, kas yra kelyje. Šių žmonių energija dažnai būna uždara – jie stebina kitus savo paslaptimi ir nesugebėjimu jų perskaityti.

Balta

Balta yra spalva, sujungianti visas kitas. Būtent balta spalva suyra į spektrą, susidedantį iš visų vaivorykštės spalvų. Žmonėms, kuriems patinka balta spalva, yra labai jautrūs ir lengvai pažeidžiami. Jie gali būti bet kas šiame gyvenime, nuo virėjo iki kariškio. Šių žmonių energija yra tokia, kad jie visus traukia savo paprastumu ir lengvumu. Mėgstantys baltą spalvą  gali būti ir aršūs bei aistringi meno žmonės bei jausmų įkaitai.

Raudona

Nuo senų senovės žmonės raudoną spalvą sieja su pavojumi. Populiariausia sportinių automobilių spalva yra raudona ir neatsitiktinai. Šie žmonės trasoje jaučiasi kaip lenktyninis automobilis. Jiems visas jų gyvenimas yra lenktynės, kuriose jie turi laimėti bet kokia kaina. Paprastai raudonos spalvos mėgėjų aura yra labai dinamiška. Kitiems atrodo, kad tokie žmonės kažkur skuba, bet iš tikrųjų energija iš jų trykšta.

Mėlyna

Mėlyna yra ištikimybės ir draugiškumo spalva. Tokie žmonės nėra linkę dažnai įsimylėti, nes jie visada ieško savo idealo ir nelinkę sustoti ties tarpiniu rezultatu. Tokių žmonių energija yra labai stipri, bet siaurai nukreipta. Tai kūrybingi žmonės, kuriems neretai būna reikalingas artimo žmogaus palaikymas.

Žalia

Žalia yra visiška raudonos spalvos priešingybė. Žalios spalvos mėgėjai būna ramūs, atjaučiantys, draugiški ir nepaprastai sentimentalūs. Tokie žmonės beveik niekada nemeluoja, jie turi gerą širdį ir atveria ją visiems nusipelniusiems. Jų gyvybinė energija maitina kiekvieną brangų žmogų. Saugokite, branginkite ir niekada nepraraskite tų, kurių  labiausiai mėgstama spalva yra žalia.

Kitos spalvos

Kalbant apie kitas spalvas, jos surenkamos iš aukščiau aprašytų, todėl panašiai atspindi žmogaus energiją. Pavyzdžiui, rožinė yra raudona su baltos spalvos priemaiša, o tai reiškia, kad tie, kurie mėgsta rožinę spalvą, turi charakterio bruožų tų, kurie mėgsta griežtą baltą ir aktyvią raudoną spalvą.

Žmogaus energija siejama su kosmoso energija, kurią galima spręsti pagal spalvas. Šiame didžiuliame ir sudėtingame pasaulyje viskas yra tarpusavyje ir glaudžiai susiję. Jūsų  labiausiai mėgstama spalva yra jūsų sielos atspindys, kuris maitina stipriausią visatos energiją. Žinodami savo spalvą, galite paversti jį savo talismanu ir pritraukti sėkmę. Bet su pateikta informacija elkitės deramai.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą