Paprastai tokia moteris pati nėra suinteresuota leisti savo laiko ir nervų vyrui, nenori „tarnauti jo poreikiams“, nenori prisiimti „šeimos naštos“. Archyvo nuotrauka

Šiame straipsnyje sužinosite, kad merginos vienatvės priežastis yra ne „užkeikimas“, „nužiūrėjimas“ ir ne „paslaptingi meilės taškai“, bet labai paprasti dalykai. Pabaigoje – nedidelis testas, kaip išvengti vienatvės.

Šis straipsnis skirtas merginoms ir moterims. Bet jei vyrą domina kuri nors mergina ir jis nežino, kaip prie jos prieiti, yra keletas ir jam patarimų.

 

„Analizuodamas savo praktikos situacijas, bendraudamas su daugybe moterų gyvenime, taip pat būdamas profesionalus psichologas ir dalydamasis patirtimi su kolegomis, pasidalinsiu savo išvada apie tai, kurios moterys labiausiai linkusios į vienišumą“, – sako  Kornelio universiteto psichologijos dr. Markas Traversas.

Anot jo, visą dieną darome įvairius dalykus. Ryte keliamės, pusryčiaujame, mankštinamės ar pabėgiojame lauke. Vieni dirba nuotoliniu būdu, kiti – biure, treti turi vykti į komandiruotes. „Grįžtame namo, kartais tai užtrunka kelias valandas, atliekame namų ruošos darbus ir einame miegoti. Daugelis turi vaikų. O taip pat  ir pomėgių. Pasakykite man, kur gauti laiko  asmeniniams santykiams su žmogumi?“, – retoriškai klausė psichologas.

Jo manymu, atsakymas „nėra laiko“ yra bene populiariausias tarp vienišų moterų. Bet kaip sakoma, jei bus noro, atsiras galimybių. Ir čia yra prioritetų klausimas.

Pagrindinės moterų vienatvės priežastys, atsižvelgiant į jų gyvenimo vertybes.

  1. Išgyvenimas yra prioritetas

Tai būdinga visoms vienišėms merginoms ir moterims, kurioms reikia išgyventi. Jos priverstos daug ir sunkiai dirbti,  norint savarankiškai užsitikrinti savo pragyvenimo lygį ir finansinį saugumą. Taip pat ir motinos su mažais vaikais, pagyvenusių tėvų dukros, kuriems reikalinga priežiūra. Merginos, kurios ilgai gyvena su motina. Jos net neturi jėgų užmegzti pažinčių.

Mieli vyrai, jei jūsų išrinktajai prioritetas yra išgyvenimas,  vadinasi, jai reikia pagalbos ir palaikymo. Dėl to nedvejokite!

  1. Prioritetas – „mano norai“

Moteris nėra psichologiškai pasirengusi pasitikėti vyru. Atrodo, kad ji nori turėti šeimą, bet iš tikrųjų jos vengia. Paprastai tokia moteris pati nėra suinteresuota leisti savo laiko ir nervų vyrui, nenori „tarnauti jo poreikiams“, nenori prisiimti „šeimos naštos“.

Iš tikrųjų ji renkasi kandidatus, kurie jai „negresia“ santuoka. Bet dažnai susiduria su jai netinkamais vyrais: nepatikimais, gyvenančiais kituose miestuose, silpnais, bankrutavusiais, nesąžiningais. Be to, tokią moterį gali supti daug vedusių vyrų ir „neturėti kito pasirinkimo“. Labai dažnai ji pati neturi teigiamos šeimos gyvenimo patirties ir „santykiai nesiseka“.

Gyvenimo įvykiai, kurie formavo tokios moters požiūrį į šeimą, yra skirtingi. Tačiau šiuo metu jai patogiau niekuo nesirūpinti, nesitaikyti, todėl ji nesąmoningai renkasi netinkamus vyrus, o ne atvirkščiai.

Čia vyro užduotis yra „pritaikyti raktą“ savo išrinktajai, įtikinti ją, kad jūs esate tas, kuris palengvins jos gyvenimą, o ne apsunkins.

3.Prioritetas yra socialinė padėtis

Ši moteris užima aukštas pareigas, arba ji pati yra verslo savininkė. Ji yra atsakinga už savo įmonę. Trumpai tariant, laisvi vyrai retai atitinka jos statusą. Kadangi jis turi būti vienas pirmųjų kompanijos asmenų, mylėti moterį, pripažinti jos pranašumą ar lygybę santykiuose. Yra tikimybė užmegzti tarpusavio santykius, bet ji labai maža.

Vyras, kuriam patinka aukšto statuso moteris, turi suprasti jos poreikius ir kasdienes problemas. Gal ji nori sode pastatyti bunkerį „pasaulio pabaigai“? Arba domisi joga, meditacija? O gal jai patinka snieglenčių sportas?

Todėl jei jūs esate tas, kuris  prisijungs prie jos pomėgių ir padės jai įgyvendinti svajones, viskas bus gerai. Jūsų sėkmė užtikrinta

  1. Moteriai tiesiog svarbi laisvė ir vienatvė

Ji nekuria šeimos, nes tiesiog nori gyventi viena. Ji domisi kelionėmis, bendrauja, bet nelabai domisi pačiu šeimos gyvenimu.

Vyras turi patekti į jos interesų ratą. Priverskite ją iškeisti savo laisvę į bendravimą su jumis.

Tai yra keturios populiarios nesusituokusių moterų vienišumo priežastys.

 

Išbandykite  testą, kiek rizikuojate ilgai būti viena ir kaip tą galima pakeisti. Atsakykite „taip“ arba „ne“ į klausimus:

  1. Jūs turite atsakingą pareigą ir statusą įmonėje, turite verslą?
  2. Jūs vertinate laisvę ir nepriklausomybę?
  3. Dažnai būnate komandiruotėse?
  4. Jūs esate rimtai įsitraukusi į darbą ir praleidžiate ten daug laiko?
  5. Jums patinka būti vienai?
  6. Ar turite kokių nors moteriškų ar vienišėms būdingų užsiėmimų?
  7. Jūs nesate šeimos žmogus, jums nepatinka buitis ir kasdienybės rutina?
  8. Jūsų šeimos nariai nepatyrė sėkmingos šeimos gyvenimo patirties?

 

Testo rezultatai:

Jei gavote nuo 0 iki 3 atsakymų „taip“: galite būti „ištekėjusi moteris“, nelinkusi į vienatvę ir neturite jokių kliūčių kurti santykius. Vienatvė yra laikina jūsų gyvenimo situacijos problema. Pabandykite išplėsti savo pažįstamų ratą, skirkite laiko naujiems susitikimams.

Jei gavote 4–6 atsakymus „taip“: jums gresia vienatvė. Esate moteris, kuriai reikalingi santykiai, tačiau yra daugybė dalykų, kurie atima jūsų  brangų laiką. Užbaikite juos. Išanalizuokite, kiek laiko sugaištate, ką veikiate vakarais. Tikrai rasite tai, ką galite pakeisti.

Jei jūsų atsakymas yra nuo 7 iki 9 „taip“: jūs esate vieniša, bet tai nėra jūsų problema. Jei kas nors pasiūlys kurti šeimą, tikriausiai pagalvosite: „Ar tai būtina?“.

„Linkiu jums rasti patikimą draugą, su kuriuo turėsite bendrų tikslų, abipusę meilę, sielų giminystę ir interesus. Tegul vienatvė palieka jus amžinai“, – teigė psichologas.

 

parengta pagal psichologytoday.com

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą