Iš esmės žmonės, turintys duobutes skruostuose, yra išdidžios ir gana valdingos asmenybės. Tačiau tuo pat metu jie yra dosnūs ir pasirengę padėti visiems aplinkiniams. Archyvo nuotrauka

Duobutės skruostuose ne tik patraukia dėmesį, bet ir gali pasakyti daug įdomios informacijos apie jų savininką, pagrįstą tokiu mokslu kaip fizionomija. Duobutės neabejotinai padaro žmogų  patrauklesnį ir gražesnį.

 

Sugeba suvaldyti daugybę dalykų

Moksliniu požiūriu šio ženklo savininkai yra labai emocingi ir „beprotiško“ temperamento, nors išoriškai tai ne visada pastebima. Taip pat duobutės skruostuose byloja, kad priešais jus esantis žmogus yra aktyvus ir siekia būti nepriklausomas.

Jei duobutė yra ryškesnė dešiniajame skruoste, tada toks žmogus sugeba suvaldyti daugybę dalykų, veda aktyvų gyvenimo būdą. Jei duobutė ryškesnė kairiajame skruoste, tai šiuo atveju galime kalbėti apie didelį žmogaus jautrumą, apie gilesnį pasinėrimą į savo vidinį pasaulį.

Iš esmės žmonės, turintys duobutes skruostuose, yra išdidžios ir gana valdingos asmenybės. Tačiau tuo pat metu jie yra dosnūs ir pasirengę padėti visiems aplinkiniams. Jie mėgsta turtus ir prabangą.

Tačiau duobučių savininkai turi ir kai kurių nelabai malonių charakterio bruožų. Tai apima valdžios troškimą, aroganciją ir ambicijas.

Vienas iš veiksnių, turinčių įtakos duobučių buvimui ar nebuvimui, yra emocinis rodiklis.

Paprastai mažiems, 2–4 metų vaikams, skruostuose gali būti duobutės. Tačiau jiems augant,  daugeliui šis ženklas išnyksta.

 

Priklauso nuo to, kokia emocinė padėtis yra šeimoje

Vokiečių chirurgas, medicinos mokslų daktaras Lange‘o Fritzas teigia, kad, be paveldimumo, duobučių skruostuose susidarymui ar išnykimui įtakos turi ir aplinka.  Priklauso nuo to, kokia emocinė padėtis yra šeimoje, kaip dažnai ir kiek laiko kūdikis čiulpia mamos spenelį, ką ir kaip valgo. Visa tai, daugiau ar mažiau, turi įtakos išvaizdai.

Savo knygoje „Žmogaus veido kalba“ Lange‘as Fritzas pateikia ryškų vaiko išvaizdos pasikeitimo pavyzdį. Iš pradžių kūdikis turėjo duobutes ant skruostų, o lūpos buvo plonos. Tačiau tėvų meilės trūkumas prisidėjo prie nuolatinio čiulptuko čiulpimo iki 5 metų. Tai savo ruožtu lėmė tai, jog sulaukus 6 metų duobutės skruostuose  išnyko ir pasikeitė lūpų forma.

Duobutės skruostuose – tai linksmo ir nuotaikingo charakterio rodiklis. Įrodyta, kad jei žmogus paveldėjo duobutes ant skruostų, tai nereiškia, kad jos liks  visą gyvenimą. Aplinkinis pasaulis, psichologinė situacija šeimoje ar mokykloje gali būti vienas iš veiksnių, kuris prisidės prie duobučių skruostuose sumažėjimo, o gal ir visiško išnykimo.

Jei priešais save matote žmogų su duobutėmis skruostuose, įsitikinkite, kad jis jas ne tik paveldėjo, bet ir sugebėjo išlaikyti. Vadinasi, prieš jus tikras optimistas ir linksmas žmogus.

 

„YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą