Santuoka visiškai pakeičia gyvenimo būdą. Du skirtingi žmonės, kurie tik vakar gyveno atskirai, turi prisitaikyti prie vienas kito poreikių, priprasti prie partnerio įpročių. Archyvo nuotrauka

Kiekvienas žmogus bent kartą gyvenime pagalvojo apie santuokos „privalumus“ ir „trūkumus“.

Remiantis įvairių tyrimų duomenimis, dešimčiai santuokų  vidutiniškai tenka 6–7 skyrybos.

Šis faktas verčia vis dažniau susimąstyti apie neigiamus šeimos gyvenimo aspektus.

Žinoma, visi žmonės turi savo asmeninę patirtį. Aišku, santuoka turi daug privalumų, tačiau tuo pat metu yra keletas akivaizdžių trūkumų, kurie nuodija gyvenimą.

 

  1. Gyvenimo būdas

Santuoka visiškai pakeičia gyvenimo būdą. Du skirtingi žmonės, kurie tik vakar gyveno atskirai, turi prisitaikyti prie vienas kito poreikių, priprasti prie partnerio įpročių. Kartais šis procesas būna  labai skausmingas ir  neretai baigiasi išsiskyrimu pirmaisiais santuokos metais.

  1. Ribota laisvė

Su vedybiniu gyvenimu atsiranda daug apribojimų. Išeiti iš namų 8 val. ryte, o namo grįžti 4 val. nakties, kaip ir anksčiau, nebepavyks.

Tai, kas žmogui buvo norma, partneriui gali pasirodyti nepriimtina. Pavyzdžiui, trumpas sijonėlis merginai ar penktadienio susitikimai su draugais vaikinui.

Visiems patinka sulaukti priešingos lyties atstovų dėmesio, net jei joje nėra seksualinės konotacijos, tačiau sutuoktiniam  to paaiškinti negalite. Žinia, užvaldžius pavydui, kyla daugybė kivirčų, kurie gali privesti ne tik  prie skyrybų, bet ir su gadinti nervų sistemą.

Deja, dažnai iš sutuoktinių atimama galimybė pabūti vienam su savimi, pagalvoti apie ką nors savo. Kiekvieną kartą, kai užsidarote kambaryje, jūsų sutuoktinis būtinai turi jūsų ko nors paklausti.

  1. Siauras socialinis ratas

Šis punktas yra glaudžiai susijęs su ankstesniu. Kuo mažiau išeini „į žmones“ – tuo mažiau naujų pažinčių. Be to, kažkur išgaruoja ir seni draugai. Belieka kaltinti bendrą gyvenimą.

  1. Gyvenimas tarp keturių sienų

Žinia, moteris – namų šeimininkė, židinio prižiūrėtoja. Vadinasi, lyginimas, skalbimas, valymas – geriausi bet kurios ištekėjusios moters draugai. Tačiau rutina neigiamai veikia bet kurios jaunos moters gyvenimą.

  1. Susidomėjimo partneriu praradimas

Dabar jūs visada kartu, miegate kartu, taip pat atsibundate kartu. Vyrui nebereikia vilioti merginos,  o moteriai nebereikia pyktis dėl vyro. Jau nebeįdomu.

Išvada: vieniši žmonės gali daryti bet ką: keltis pirmą valandą po pietų, užsidaryti vonioje trims valandoms, eiti bet kur, su bet kuo susitikti ir bendrauti

Jei esate įpratę gaminti kartą per dieną, jums nereikia mokytis iš naujo. Jei niekada nevalgote namuose, jums nereikia tuo apsiriboti. Dėl to visada pakili nuotaika, visiškas pasitenkinimas gyvenimu, sveikas protas ir aukšta savigarba.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą