Tai tikrai buvo kelionė į praeitį. Mano gyvenimas tuo metu buvo visiškai priešingas prasmingam gyvenimui, kurį gyvenu dabar“, - sako Ryanas

Grafikos dizaineris, 37 metų Ryanas Seymouras iš Škotijos, gėrė su draugais  „The Elizabethan“ bare, Dunfermlino mieste, 2001 metais. Tąkart jis pamiršo savo piniginę tualete, o grįžęs jos nerado. Jo vardas  ir pavardė piniginėje buvo išgraviruoti auksu, viduje buvo kelios banko kortelės, galiojanti asmens tapatybės kortelė, bibliotekos kortelė, vaizdo įrašo nuomos kortelė ir 60 svarų grynųjų. Seymouras nesitikėjo rasti piniginės.

 

Prisipažino, kad neprisimena to vakaro

Po dvidešimties metų vietos policijos pareigūnas Dunfermline‘as Gillianas per „Facebook‘ą“ susisiekė su Seymouru ir pranešė, kad piniginė buvo rasta už gyvatvorės, netoli alaus baro, kur jie tada ir šventė. Viskas buvo vietoje, išskyrus grynuosius.

„Negaliu nustoti juoktis“, – tvirtino Ryanas, išgirdęs šią žinią.

Atsakydamas į Gilliano patalpintą pranešimą, Ryanas prisipažino, kad vargu, ar prisimena tą naktį.

Po keturių savaičių Seymourui buvo gražinta piniginė.

Gegužę Seymouras  patalpino įrašą savo socialinio tinklo puslapyje, kur pasidalijo kortelių ir piniginės nuotrauka. Jis parašė: „Ponios ir ponai. Niekada nepamiršiu, kaip prieš kelias savaites policija susisiekė su manimi ir pranešė, kad mano piniginė buvo pavogta prieš 20 metų. Na. Štai ji…“.

 

Neįtikėtina, kaip gerai išsilaikė piniginė

Praverdamas piniginę, Seymouras ėmė juoktis matydamas save kaip naują Škotijos banko darbuotoją, bet senoje darbinėje tapatybės kortelėje. Vaizdo įrašų nuomos kortelė, atsižvelgiant į tai, kiek toli nuėjo technologijos, taip pat privertė jį juoktis.

„Neįtikėtina, kaip gerai išsilaikė piniginė, nepaisant liūčių ir sniegų, – parašė Seymouras. – Tai tikrai buvo kelionė į praeitį. Mano gyvenimas tuo metu buvo visiškai priešingas prasmingam gyvenimui, kurį gyvenu dabar“.

Labiausiai nudžiugo Seymouro mama, kuri sūnui padovanojo šią piniginę Kalėdinės šventės proga.

Į ilgapirštį, kuris prieš maždaug 20 metų pavogė piniginę ir grynuosius pinigus, Seymouras kreipėsi šiais žodžiais: „Tai, kas nutiko, praėjo, bet tikiuosi, kad pakeitei savo įpročius“.

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą