Mėlynos akys laikomos vienos patraukliausių. Jos yra labai jausmingos ir gilios, kaip dangus ir vandenynai, ir turi unikalią energiją. Archyvo nuotrauka

Visi žino, kad akys yra sielos langas. Tuo pačiu akių spalva gali nusakyti ne tik jūsų asmenybės bruožus, bet ir tai, koks partneris jums labiausiai tinka santykiuose.

Akių spalva ir santykiai

  1. Jūsų juodos akys

Juodų akių savininkas yra paslaptingas ir nenuspėjamas. Žmogus iš prigimties tamsių akių yra tikras pasaulio saugotojas, kuris niekada ir niekam nepasakos apie tai, ką reikia nutylėti.

Dėl šios priežasties jūsų idealus partneris turėtų būti labai paslaptingas. Jums puikiai tinka labai gili ir sudėtinga asmenybė, turinti turtingą vidinį pasaulį. Kas paprasta ir įprasta – tikrai ne jums.

  1. Jūsų rudos akys

Tai viena iš labiausiai paplitusių akių spalvų. Jis būna įvairių atspalvių: nuo labai šviesaus iki giliai rudos. Pastebėta, kad dauguma rudakių yra optimistai, gana darbštūs ir kūrybingi.

Rudų akių savininkui labai svarbu, kad partneris būtų prie jo prisirišęs taip pat, kaip jis prie jo. Rudakiai yra visiškai atsidavę santykiams ir to paties tikisi iš savo partnerio. Santykiai tiesiog turi būti lygiaverčiai. Miegamajame svarbu, kad abu partneriai būtų laimingi. Kitaip tariant, partneris turi būti jums atsidavęs bei deramą dėmesį skirti jūsų poreikiams.

 

Akių spalva ir suderinamumas

  1. Jūsų mėlynos akys

Mėlynos akys laikomos vienos patraukliausių. Jos yra labai jausmingos ir gilios, kaip dangus ir vandenynai, ir turi unikalią energiją.

Jei esate mėlynų akių savininkė, tai jūsų idealus partneris turi būti jautrus, švelnus, stiprus ir labai mylintis. Jūsų partneris turėtų derinti savyje priešingybes, kurias jums bus malonu nuolat tyrinėti.

  1. Jūsų šviesiai žalios akys

Tokios akys gaunamos dėl žalios ir rudos spalvos mišinio. Paprastai tokių akių savininkai yra jausmingi, elegantiški ir subalansuoti žmonės. Dažniausiai tokie žmonės yra intravertai, turintys labai turtingą vidinį pasaulį.

Tačiau dažnai toks žmogus gali būti spontaniškas, linksmas ir labai šmaikštus, būdamas žmonių, su kuriais jis puikiai jaučiasi, kompanijoje.

Idealus tokio žmogaus partneris emocionalumo ir dvasingumo prasme turėtų būti su juo ant vienos bangos.

Jei esate tokių akių savininkė, ieškokite tokio, kuris pasitikėtų savo jėgomis ir savimi. Taip pat jis turi būti rimtas ir subrendęs.

  1. Jūsų pilkos akys

Ši akių spalva labai dviprasmiška, iš jos be galo sunku ką nors pasakyti apie žmogų. Sunkiausia suprasti „žilaakius“. Toks žmogus visada pasinėręs į savo mintis, nes praktiškai nepastebi, kas vyksta aplinkui.

Jis įsileis į savo gyvenimą tik patikrintą žmogų, kuriuo yra šimtu procentų tikras ir kuriuo gali pasitikėti.

Jei esate pilkų akių savininkė, vadinasi, esate gana kūrybingas žmogus. Jums reikia tokio pat, jausmingo ir imlaus kūrybai partnerio. Jums be galo svarbu, kad būsimas partneris jus nuo pat pradžių sužavėtų, parodytų jums kantrybę, nes prie jūsų prieiti leisite tik tada, kai jį puikiai pažinsite.

  1. Jūsų žalios akys

Žalia akių spalva – laukiškumo, laisvės ir primityvaus žmogaus principo rodiklis. Jei jūsų akys žalios, tada pirminiai gyvūnų instinktai jumyse gerai dera su civilizacija. Paprastais žodžiais tariant, jūs esate besąlygiškos meilės ir laukinio geismo, ramybės ir aistros mišinys. Jūsų idealus partneris turėtų būti šventasis viešumoje ir velnias miegamajame.

Be to, jūsų idealus partneris neturėtų būti mažiau aistringas ar silpnas demonstruodamas savo jausmus, kad nenuviltų jūsų miegamajame. Jums labai svarbūs intymūs santykiai, todėl lovoje partneris turėtų atiduoti viską, ką gali, taip įrodydamas savo jausmus.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą