Save gerbiantis vyras niekada neleis sau įžeisti ar kaip nors kitaip įskaudinti merginą, nes žino, kad taip elgtis nedera ir kuo tai gali baigtis. Kad ir kokiu tonu jis kalbėtų su ja, bet niekada neperžengs nustatytų ribų. Archyvo nuotrauka

Visai nebūtina giedoti vyrams ditirambus, norint jam patikti. Yra nemažai paprastų būdų, kaip atkreipti jo dėmesį, į kuriuos kai kurios merginos numoja ranka ir nepaiso. Bet veltui.

Šiame straipsnyje aprašyti keturi bene veiksmingiausi būdai, kaip „paimti“ vaikiną, nepratariant nė žodžio.

 

  1. Skvarbus žvilgsnis tiesiai į akis

Turbūt pats galingiausias ginklas merginos arsenale – tai jo žvilgsnis. Priklausomai nuo jo, galima labai daug ką padaryti. Tačiau veiksmingiausias yra skvarbus akių žvilgsnis. Taigi, lėtai pakelkite akis,  iš pradžių tarsi vangiai ar abejingai pažvelkite į jums patinkantį vaikiną. O jei jūsų akys susitinka, neskubėkite nukreipti žvilgsnio. Nutraukite drovumą ir 3–5 sekundes skvarbiai ir įdėmiai pažiūrėkite vaikinui į akis. Šio karto pakaks, norint jį užkabinti ir emociškai sujaudinti.

  1. Švelniai palieskite

Tai irgi ne mažiau veiksmingas būdas pritraukti vaikino dėmesį. Apskritai vyrai labai mėgsta švelnius prisilietimus, todėl tai galima ir reikia naudoti. Bet su saiku. Todėl neperlenkite lazdos.

Viena jautriausių kūno vietų yra delnai ir rankos, todėl jas reikia liesti. Pavyzdžiui, galite netyčia „užkliūti“, imdama kurį nors daiktą, ir paliesti vaikino ranką ir akimirką žvilgterėkite į jo akis. Taip vienu šūviu galima nušauti du zuikius: tai bus jam aiškus ženklas, kad reikia imtis veiksmų – atsakyti tuo pačiu.

  1. Kvapas

Beje, kartais net audringas emocijas vaikinams sukelia merginos kvapas. Prieš pasimatymą pasitepkite šiek tiek kvepalų ant kaklo ir riešų. Svarbiausia nepersistengti, kad kvapas nebūtų per aštrus ir nenustelbtų natūralaus kūno kvapo.

Daugelį vyrų traukia ir jaudina moteriškų plaukų kvapas. Ypač ilgų. Todėl patartina į pirmąjį pasimatymą ateiti palaidais plaukais. Vėlgi, vėjeliui kedenant jūsų plaukus, pasklis malonus  laukų kvapas. O jums pačiai nieko nereikės daryti, tik stebėti vaikino reakciją.

  1. Naudokitės „veidrodžio atspindžio“ principu

Psichologai seniai įrodė, kad mergina, atspindėdama vaikino veiksmus, pritraukia daugiau dėmesio.

Bendraujant „veidrodžio atspindžio“ principu, vaikinas pajunta stipresnį emocinį ryšį su jumis, pats to nesuvokdamas. Taigi, tokiu būdu jūs suartėsite su juo  ir jausminiu lygmeniu. Svarbiausia nepersistengti, kitaip vaikinas gali pamanyti, kad jūs paprasčiausiai jį mėgdžiojate.

Žinoma, žodžiai reiškia daug. Tačiau, kaip supratote, galite patraukti partnerio dėmesį ir be jų. Tinkamos veido išraiškos, žvilgsnis ir prisilietimai daro stebuklus.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą