Paprastai, kai šventė baigiasi, nuotaka atsuka merginoms nugarą ir meta gėlių puokštę. Ženklas sako, kad tas, kuris jį pagavo, ištekės per metus. Manoma, kad gėlių skaičius reiškia mėnesių skaičių, po kurio mergina bus nuvesta prie altoriaus. Archyvo nuotrauka

Vienas žinomiausių vestuvių ženklų – pagauti nuotakos puokštę. Sužinokite, ką tai reiškia ir kaip įgyvendinti savo svajonę. Be to, ką daryti, kad šis ženklas kuo greičiau išsipildytų.

 

Gėlių skaičius reiškia mėnesius

Nuo seniausių laikų vestuvių ceremonija buvo laikoma gražia ir rimta ceremonija, kurioje kiekvienas aksesuaras yra labai svarbus, įskaitant gėlių puokštę, kurią nuotaka vakaro pabaigoje meta į nesusituokusių merginų būrį. Vestuvių ženklai apie tai, ką reiškia pagauti šią puokštę, išliko iki šių dienų.

Paprastai, kai šventė baigiasi, nuotaka atsuka merginoms nugarą ir meta gėlių puokštę. Ženklas sako, kad tas, kuris jį pagavo, ištekės per metus. Manoma, kad gėlių skaičius reiškia mėnesių skaičių, po kurio mergina bus nuvesta prie altoriaus.

Tačiau norint, kad ženklas išsipildytų, reikia atlikti lydinčią apeigą. Jis skirtas pasąmonei suderinti konkretaus noro išsipildymą. Liaudies išmintis merginai, pagavusiai nuotakos puokštę, pataria ją pašventinti ir, išdžiovinus saulėje (kad gėlės sugertų teigiamą nuotakos energiją), padėti slaptoje vietoje.

Tada, norint pagreitinti procesą, reikia bent retsykiais išimti puokštę ir per ją sukalbėti maldelę. Tai padeda žmonėms sudaryti laimingas santuokas ir apsaugo juos nuo kivirčų ir skandalų.

 

Toks sapnas žada didesnį priešingos lyties dėmesį

Jei mergina sapnuoja, kad pasisekė pagauti puokštę, būtinai susiraskite internete, kaip šio ženklo paaiškinimus, nes jų gali būti įvairių. Bet dažniausiai tai reiškia, kad artimiausioje ateityje jums nutiks laimingi įvykiai asmeninėje gyvenimo srityje.

Netekėjusioms merginoms toks sapnas žada didesnį priešingos lyties dėmesį ir visai gali būti, kad bus pateiktas ilgai lauktas vedybų pasiūlymas.

Tuo tarpu tokie sapnai pataria ištekėjusioms moterims atkreipti dėmesį į santykius su savo sutuoktiniu. Galbūt laikas į šeimos gyvenimą įnešti meilės ir aistros, pasidaryti naują šukuoseną, makiažą ir pasirodyti savo vyrui visai  atsinaujinusiai ir pasikeitusiai.

Dar vienas senas ženklas siejamas su nuotakos puokšte. Jei nuotaka nenori su ja skirtis, ji iš anksto užsisako „atsarginę“ gėlių puokštę, kurią ir įmeta į merginų ratą. Tačiau  dėl to puokštės galia nesumažėja. Svarbu, kad ją lietė nuotakos rankos ir tuo pačiu ji perdavė savo energiją. Būkite laimingi ir mylimi.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą