Kuo greičiau visa tai padarysite, tuo didesnė tikimybė, kad jums pavyks ir tuo pačiu atsikratysite niūrios rudens nuotaikos. Archyvo nuotrauka

Ruduo –  gana niūrus, bet nepaprastai svarbus metas. Psichologai tai vadina „pereinamuoju laiku“, kai žmogaus gyvenimą keičia Visata arba sukuriamos palankios sąlygos kontroliuojamiems nepriklausomiems pokyčiams. Šiuo atžvilgiu išsiskiria keletas svarbių atvejų.

Rudenį labai naudinga eiti pasivaikščioti, nepaisant temperatūros kritimo. Tai padės sustiprinti psichinę sveikatą ir išlaikyti intelektualinio darbo produktyvumą. Tai taip pat padidins galimybę daryti tai, kas bus aptarta toliau.

 

  1. Atsikratykite skolų

Būtina uždaryti visus finansinius įsipareigojimus žmonėms ar bankui. Kalbama ne tik apie finansines skolas, nors jos ir labai svarbios. Čia svarbu prisiminti apie anksčiau duotus pažadus. Pavyzdžiui, jei ką nors pažadėjote mylimam žmogui ar draugui, tai rudenį turite tai įvykdyti, kad ir ką besakytų. Jei pažadų nesilaikoma, žiemą ir kitais metais teks susidurti su bėdomis.

Ruduo – karminių pokyčių metas. Jei turite neapmokėtų skolų, turite kuo greičiau jų atsikratyti. Tai užtikrins jums sėkmę ir ramybę.

  1. Susiplanuokite reikalus iš anksto

Rudenį patiriame motyvacijos problemų, tačiau jei norite, kad motyvacija jūsų neapleistų žiemą, būtinai turite susiplanuoti reikalus bent jau gruodžio mėnesį. Nereikia kiekvieną dieną rašyti dienoraštį išsamiai. Reikia bent nubrėžti porą didelių tikslų ir pradėti ruoštis jų įgyvendinimui. Jei tai nebus padaryta, žiema gali tapti sumaišties ir suirutės, nuotaikos problemų metas.

  1. Pakeiskite lemputes į taupesnes

Čia kalbama ne apie karmą ar energiją, o apie fiziologines žmogaus kūno savybes. Faktas yra tas, kad rudenį diena sparčiai trumpėja, todėl jau rugsėjį  suvartojama daugiau elektros energijos. Tačiau, kad namuose būtų šviesiau, galima įjungti daugiau lempučių, bet taupesnių. Tai visų pirma labai svarbu norint išlikti produktyviam. Jei dirbate namuose, tai jums dvigubai svarbu, nes esant prastam apšvietimui žmogus rudenį dėl trumpėjančios dienos tampa itin mieguistas.

Tai paaiškinama melatonino hormonu, kuris aktyviai pradeda gamintis organizme esant silpnam apšvietimui. Kai taip nutinka, mūsų kūnas gauna signalą, kad laikas miegoti. Žinoma, tai labai neigiamai veikia produktyvumą visos dienos metu.

  1. Išmeskite nereikalingus daiktus, nusipirkite naują ar pataisykite sugedusį

Ruduo yra pats tinkamiausias metas apgalvotiems ir brangiems, bet labai reikalingiems pirkiniams. Galima ir be sąžinės graužaties nusipirkti tai, kas ženkliai paveiks bendrą biudžetą, tačiau geriau tai daryti protingai. Rudenį didelė tikimybė užklupti nuolaidas. Nebijokite pasitarti su artimaisiais.

Tai taip pat puikus laikas sugedusiems daiktams taisyti. O to, ko negalima suremontuoti, reikia išmesti, nes tai pablogins aplinkinių energiją namuose ar bute, sutrikdys teigiamos energijos srautą. Jokiu būdu nenešiokite su savimi senų daiktų žiemą, jei norite pasiekti naujų aukštumų darbe, meilėje ir apskritai gyvenime.

Kuo greičiau visa tai padarysite, tuo didesnė tikimybė, kad jums pavyks ir tuo pačiu atsikratysite niūrios rudens nuotaikos.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą