Archyvo nuotrauka

Pirmiausia turėtumėte suprasti, kokiomis aplinkybėmis įvyko bučinys, kokia buvo emocinė nuotaika. Bet, svarbiausia, tai yra lūpų prisilietimo prie moters rankos detalės.

Jei lūpos liečia tik pirštus, vyras taip išreiškia savo susižavėjimą moterimi ir be žodžių parodyti savo švelnumo jausmą. Jei vyras bučiuoja rankos vidų, tai rodo jo paklusimą moteriai. Tai yra, jis jau yra pasirengęs atlikti keletą žygdarbių „pagal užsakymą“.

 

Dažniausiai riešą bučiuoja vyrai, palaikantys artimus santykius su moterimis

Bet ne visada verta suteikti sau daug vilčių, jei vyras pabučiuotų jūsų ranką. Nes daugeliu atvejų tai yra ne kas kita, kaip tik pagarba moteriai. Taip vyras deklaruoja savo galantiškumą. Tačiau, žinoma, neretai vyras bučiuoja tik tos moters ranką, kuri jam tikrai patraukli.

Intymi potekstė įvyksta tada, jei vyras lūpomis paliečia riešą. Beje, šis gestas atsirado dar prieš kelis šimtmečius. Tuo metu toks vyriškas bučinys buvo laikomas daugiau nei atviru ir neturėjo kitos potekstės, išskyrus intymumą.

Dabar psichologai linkę manyti šiek tiek kitaip. Anot jų, tokiu bučiniu vyras bando ne tik pajungti moterį, bet ir būti atsakingu, priimti sprendimus už ją.

Dažniausiai riešą bučiuoja vyrai, palaikantys artimus santykius su moterimis arba einantys artimų santykių link. Todėl nenuostabu, kad čia kalbama apie intymią potekstę. Oficialioje aplinkoje vargu, ar galite tikėtis tokio vyro bučinio. Tokiose situacijose vyrai pakšteli tik rankos išorę ir tai nėra nieko vulgaraus. Tokie bučiniai yra tinkamai suprantami visuomenėje.

Jei moteriai patinka situacija ar pojūčiai, kai jai bučiuoja ranką, tai ji gali lengvai pastūmėti beveik bet kurį vyrą tą padaryti. Jai tereikia sklandžiai ir natūraliai pakelti ranką iki krūtinės ir kilstelėti rankos riešą aukštyn link vyro.

Akivaizdu, kad malonumą bučiuoti ranką turėtų patirti ne tik moteris, bet ir vyras. Prisiminkime, kad žmonės suvokia aplinkinį pasaulį ne tik regėdami ir girdėdami, bet ir naudodami kitus jutimus, tarp kurių yra skonis, kvapas ir prisilietimas. Todėl svarbu, kad rankos išvaizda atitiktų patį įvykį. Švari ir gerai prižiūrima oda, lengvas kvepalų kvapas, trumpas atstumas nuo vyro akių iki iškirptės gali padaryti nepamirštamą rankos bučinį. Ne veltui sakoma, kad moters užkariavimas turėtų prasidėti būtent nuo rankos bučinio.

Taigi, kodėl vyrai bučiuoja moters ranką? Imdamasis iniciatyvos, vyras bučiuoja moters ranką, bandydamas atitikti tam tikrą inteligentijos ar „beau monde“ ratui priklausančio gero manieros žmogaus idealą. Žinoma, tai iškart padidina vyro patrauklumą moters akyse.

 

Šis romantiškas vyrų poelgis jau atsitraukė į praeitį

Tuo pačiu pati bučinio technika lemia, kaip rankos bučiavimo priežastį suprastų ne tik pati moteris, bet ir aplinkiniai. Yra skiriami keturi rankos pabučiavimo būdai.

  1. Klasikinis moters rankos bučinys

Vyras pasilenkia ties ištiesta ranka, palaiko ją pirštų galiukais ir pakšteli ranką. Šis rankos pabučiavimo būdas yra labiausiai paplitęs ir pabrėžia pagarbą šiai moteriai.

  1. Vyras pakelia moters ranką bučiniui iki savo veido lygio

Šiuo atveju bučinys tampa intymesnis ir yra užuomina apie galimybę užmegzti santykius. Akivaizdu, kad šalia moters toks vyro elgesys yra pastebimas ir aplinkiniams. Atitinkamai vyras tam tikra prasme gali sukompromituoti moterį.

  1. Bučiuoja moters delną ar pirštus

Tai parodo, kad yra užmegzti moters ir vyro santykiai. Tokį bučinį ji ir aplinkiniai žmonės suvokia kaip seksualų.

  1. Bučiuoja pirmą kartą arba „iš baimės“

Tai gali atitikti situacijos apibūdinimą, kai vyras pirmą kartą gyvenime bučiuoja moters ranką arba „iš baimės“ staiga pasirodžius moters rankai priešais jį. Šiuo atveju vieta, kur bučiuojama moters ranka, neturi prasmės. Aplinkiniai paprasčiausiai suprantamai nusišypsos.

Be abejo, be motyvų, vedančių vyrą pabučiuoti moters ranką, turi įtakos visuomenėje vyraujančios nuomonės apie būtinybę bučiuoti moters ranką. Taigi rankos bučinį galima sutikti tik ypatingomis progomis. Gal, kaip ir Lenkijoje, tai gali būti beveik privalomas vyro sveikinimo moteris ritualas. Objektyvumo sumetimais reikia pripažinti, kad visuotinė globalizacija ir moterų kova dėl lygybės yra viena iš priežasčių, kodėl atsitraukė į praeitį toks romantiškas poelgis kaip moters rankos bučiavimas. Galbūt po kurio laiko vaikai, žiūrėdami senus filmus, susimąstys, kodėl vyrai bučiuoja moters ranką.

 

Nuosaikumas, reiškiant emocijas, yra išskirtinė išsilavinusio žmogaus savybė

Kaip mažai mums iš tikrųjų reikia džiaugsmo. Nuo neatmenamų laikų, susitikdami, žmonės pirmiausia sveikinasi: „Sveiki“, „Laba diena“… Nesivarginkite, norėdamos prisiminti, kad pirmasis turi pasisveikinti vyras su moterimi, jaunesnis su vyresniuoju, pavaldinys – su vadovu. Bet laikykitės išmintingos prancūzų taisyklės: pirmiausia sveikinasi tas, kuris yra geriausiai išauklėtas. Bet kai jums sako „laba diena“, nemandagu atsakyti sutrumpintu „laba“. Nes toks atsakymas simbolizuoja kažką atmestino, laiko trūkumą. Bet jei žmogus neatsako į pasisveikinimą, tai reiškia ne ką kita, o kad jis nenori jūsų pažinti arba priešais jus paprasčiausiai nemandagus žmogus.

Tradiciniai sveikinimo gestai: rankos paspaudimas, galvos linktelėjimas, pakelta ranka, apkabinimai ir bučiniai, taip pat paprotys bučiuoti moters ranką turi savo specifiką.

Rankos paspaudimas neturėtų būti vangus, šaltas – tai suvokiama kaip panieka. Pernelyg stiprus, „vyriškas“ rankos paspaudimas, nuo kurio net pradeda traškėti kaulai, taip pat nėra geriausias džiaugsmo ar stiprybės išreiškimas. Nuosaikumas, reiškiant emocijas, yra išskirtinė išsilavinusio žmogaus savybė.

Galantiškas paprotys pakelti skrybėlę, kaip pasveikinimo ženklą, galima sakyti, jau praeities reliktas. Dabar ir vyrų, nešiojančių skrybėles, yra vos vienas kitas. O jei jis pakeltų pasisveikindamas beretę ar kepuraitę su snapeliu, būtų net juokinga.

Bet jei pamatėte draugą kitoje gatvės pusėje, tikrai neturėtumėte šaukti, sveikintis ir mojuoti ranka vienas kitam. Mielieji, nedarykite to, geriau sekite prancūzų pavyzdžiu: jie „bučiuoja orą“ šalia laukiamo žmogaus skruosto arba šiek tiek paliečia jo skruostą.

Susitikus koridoriuje ar kambaryje, moterims nereikia keltis, jei jas pasitinka aiškiai jaunesnė moteris ar mergina. Tačiau susitikus su viršininku ar garbaus amžiaus žmogumi, žinoma, geriau atsistoti ir nedelsiant nustoti mėgautis kramtomąja guma.

 

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą