Sako, moterys kilo iš Veneros, o vyrai iš Marso planetos. Tiesą sakant, mes nelabai skiriamės vienas nuo kito, bet yra keletas dalykų, kurių  vaikinai tikrai norėtų paklausti merginų, bet nedrįsta. Taigi, jūsų dėmesiui 15 klausimų, neduodančių ramybės vaikinams. Ir, žinoma, mes jiems atsakome kiek įmanoma sąžiningai.

 

1.Kritinės dienos – ar tai tikrai taip siaubinga, kaip jūs apibūdinate?

Dažnas vaikinas  yra pastebėjęs, o gal ir žino, kad jam patinkanti mergina „tomis dienomis“ gali virsti tikru monstru. Deja, bet jie niekada nesupras, koks tai jausmas: kai norisi vienu metu valgyti šokoladinį pyragą ir kam nors praskelti galvą. Taip, vaikinai, tai tikrai yra baisu. Tik įsivaizduokite, kad beveik savaitę kraujuosi, o nuotaika – visiškai nenuspėjama. Nors vienoms  merginoms tai būna  lengviau pakelti, o kai kurios patiria didžiulį fizinį skausmą. Todėl nereikia pykti ant jų.

 

2.Ar merginos aptaria, kokie vaikinai yra lovoje?

Kai kurie vaikinai tiesiog negali atsispirti  nepasigyrę naujai merginai  „pergale“ – vienkartiniu seksu ir kaip tada su mergina praleido naktį. Tai visai nėra šaunu, bet, deja, tai yra žiauri tikrovė. O ar merginos tokiomis temomis diskutuoja tarpusavyje? Taip! Tiesa, jos nenori dalintis tokiomis istorijomis su vaikinais tik dėl to, kad jų akyse neatrodytų „ištvirkusiomis“. Bet jei jūsų draugė  papasakojo ką nors panašaus, tai yra ženklas, kad ji pasitiki jumis. Džiaukitės!

 

3.Kodėl merginos taip ilgai dažosi?

Pasakėte savo draugei, kad užsuksite jos paimti lygiai 18val. Bet paaiškėjo, kad ji nėra pasirengusi išvykti nei 18.15 val. nei 18.20 val., nes niekaip negali užbaigti makiažą. Situacija yra žinoma, ar ne? Taip, kartais merginos makiažas gali užtrukti ir pusantros valandos. Kodėl? Nori jus sužavėti. Todėl apsiginkluokite pakantumu ir kantriai laukite. Juk ji tai stengiasi dėl jūsų!

 

4.Ar svarbu dydis?

Klausimai apie penio dydį jaudina vyrus nuo neatmenamų laikų. Vaikinams įdomu, ką merginos galvoja apie tai. Ar svarbu dydis? Tai iš tikrųjų yra gana svarbus klausimas. Nepaisant to, kad kai kurioms merginoms patinka didesnis, kai kurioms – mažesnis, o dar kitoms – tai nerūpi. Tiesa, mokslininkai seniai įrodė, kad moterims pirmoje vietoje meilė, o tik po to seksas. Todėl  ir jūs nepamirškite, kad meilė ir rūpestis merginas jaudina labiau, nei intymios glamonės.

 

5.Ar galime išskaidyti sąskaitą, ar aš turėčiau sumokėti?

Kalbant apie pirmuosius pasimatymus, ne vienam vaikinui turbūt kyla gėdingas klausimas: ar pasidalyti sąskaita su mergina, ar prisiimti visas išlaidas sau. Panašu, kad bet kuris vyras, kaip tikras džentelmenas, turi pasirūpinti mergina ir visiškai apmokėti sąskaitą. Bet kita vertus, dailiosios lyties atstovės jau seniai išmoko pasirūpinti savimi, o kai kurios šį gestą net gali priimti kaip įžeidimą. Taip, tokį klausimą užduoti labai nepatogu. Ką galvoja merginos? Padalijus sąskaitą pusiau, nėra nieko blogo. Pats teisingiausias variantas yra sąžiningai paklausti merginos, kurį variantą ji renkasi, tuo pačiu priduriant, kad esate pasirengę prisiimti išlaidas.

 

6.Ar merginos užsiima savęs patenkinimu?

Kiekvienas vaikinas tai daro. Arba beveik kiekvienas. O merginos? Jei jos tai daro, tai ar dažnai? Ko gero ne viena mergina tai daro gana dažnai ir su malonumu. Beje, o įvairiausi sekso žaisliukai  dabar naudingi labiau moterims nei vyrams. Nors niekas ir nenori to pripažinti.

 

7.Jei vaikinas yra nekaltas, ar tai atbaidys merginą?

Ne tik kai kurios merginos saugo ir puoselėja savo skaistybę, tikėdamos sutikti  savo princą  ant balto žirgo ir tik jam padovanoti savo nekaltybę. Vaikinai kartais taip pat susilaiko ir neskuba atsisveikinti su nekaltybe. Tiesa, jei mergina tuo didžiuojasi, tai vaikinas paprastai slepia šį faktą. Dažnai dėl baimės, kad mergina  iš jo  gali tik pasijuokti. Nors iš tikrųjų jei nuoširdžiai prisipažinsite merginai, kad ji yra pirmoji jums, būsite jos akyse tarsi kokie dievaičiai.

 

8.Kaip teisingai atsakyti į klausimą merginai paklausus: „Ar ši suknelė mane storina?

Merginos ne visada būna užtikrintos savo išvaizda, todėl atidžiai stebi, kad jų drabužiai nestorintų. Nors vyrai daugybę kartų pasako, kad „ne“, bet merginų vis tiek netenkina toks atsakymas. Tiesą sakant, geriau atsakyti  taip, kaip yra, nors mergina ir labai nusimintų. Pabandykite kalbėti objektyviai, teisingai, bet švelniai, neįžeidžiamai ir pasiūlykite alternatyvą. Pavyzdžiui, „apsivilkus šią suknelę, tavo dailių pečių išvis nematyti“. „Ši suknelė per daug pūsta ties juosmeniu, todėl aš balsuoju už mažą mėlynos spalvos suknelę“.

 

9.Ar merginos įsitikinusios, kad vyras visada turėtų žengti pirmąjį žingsnį?

Kiekvieni santykiai  paprastai prasideda nuo mandagumo ir flirto. Sunkiausia šio proceso dalis yra žengti pirmąjį žingsnį. Taigi, ar tai svarbu merginai? Tai priklauso nuo situacijos. Jei mergina jau įsimylėjusi, tada ji pamanys, kad nėra nieko blogo, jei ji pati imsis iniciatyvos. Bet vis dėlto dauguma merginų nori, kad vaikinai patys inicijuotų susitikimus ir santykius.

 

 1. Ar didelės krūtys trukdo gyventi?

Vyrai tikriausiai retai susimąsto, koks jausmas yra turėti dideles natūralias krūtis. Bet vis dėlto  vaikinams kartais tokios mintys ateina į galvą. Mes atsakome. Pirma, kritinėmis dienomis krūtys dar labiau padidėja ir ima mausti bei skaudėti.  O jei dar atsitiktinai pataikėte su knyga ar užkabinote alkūne, tada apskritai nelaimė. Miegoti ant pilvo yra nepatogu. Bėgti be liemenėlės neįmanoma. Apskritai, turint dideles krūtis, be liemenėlės neišeisi į gatvę. Todėl didžiakrūtės kartais pavydi mažų krūtų turėtojoms, nes tai tikrai sukelia daug nemalonumų. Net neminėsime, kiek kainuoja kokybiškas ir gražus apatinis trikotažas.

 

 1. Ar normalu turėti lytinių santykių „tomis dienomis“?

Ko gero nei vienai merginai nepatiktų tai daryti per menstruacijas, todėl geriau palaukti kelias dienas. Nors tai ir nekenkia sveikatai, bet vis dėlto  geriau susilaikyti. Tačiau, žinoma, būna ir  išskirtinių situacijų, kurių mes čia neaptarinėsime.

 

12.Ar tikrai taip sunku nuspręsti, kur valgyti ir kokį filmą žiūrėti?

Puiki data, pirmas pasimatymas, puikus restoranas. Tokiais atvejais kartais vaikinai labai ilgai svarsto iš pažiūros paprastus klausimus. Taigi, jūs paklausėte savo merginos, ką ji nori valgyti, bet jos vidinis balsas priminė, kad ji laikosi dietos. Tada išgerkite po kavos ar arbatos puodelį ir pasiūlykite nueiti į kino filmą. Neverta kelti sumaištį dėl paprastų dalykų, kai galima visa tai lengvai išspręsti.

 

13.Kodėl jums taip patinka blogi vaikinai?

Viena didžiausių vaikinų baimių yra nepatikti merginai. Nėra nieko skaudžiau, nei būti tik draugu. Blogiausia, kad merginos išties dažnai įsimyli vaikinus, kurie jų nenusipelno. Čia nėra apibrėžto atsakymo. Kai kurioms merginoms patinka „įdomūs“ ir „jaudinantys“ santykiai. Tokia patirtis suteikia dailiosios lyties atstovėms aštrių emocijų, kurių kartais nepakanka „geruose“ santykiuose.

 

14.Kas negerai su antakiais?

Antakiai yra svarbi bet kurios merginos išvaizdos dalis. Jų piešimas užtrunka ilgiau nei kiti makiažo etapai, ypač jei iš prigimties merginos menki antakiai. Taip, kartais jos persistengia, nepastebėdamos, kaip keistai atrodo antakiai nudažyti tarsi flomasteriu. Galite užuomina pasakyti apie tai. Žinoma, jei nebijote pasekmių.

 

15.Ar merginoms patinka, kai liečiamos jų krūtys?

Kai kurios merginos to tiesiog negali pakęsti. Ir greitai tai suprasite, nes vos palietus, ji kaip mat nublokš  į šalį jūsų ranką. Nors kai kurioms tai ir patinka. Žodžiu, viskas priklauso nuo susiklosčiusių aplinkybių ir konkrečių situacijų.

5 KOMENTARAI

 1. I like the valuable info you provide in your articles.

  I’ll bookmark your weblog and check again here regularly.
  I am quite sure I will learn many new stuff right here! Best of luck for the next!

 2. An impressive share! I have just forwarded this onto a friend who was conducting a
  little research on this. And he in fact ordered me breakfast due to
  the fact that I found it for him… lol. So allow me to reword this….
  Thanks for the meal!! But yeah, thanx for spending time to talk about this issue
  here on your site.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą