„Mistiškiausias, o kartais net pavojingiausias objektas gali stipriai skleisti energiją  ir netgi būti laidininkas, užmezgant kontaktus su anapusiniu pasauliu. Manoma, kad tamsos dvasios padovanojo pasauliui veidrodį, kad žmonės nepažintų vienatvės, – sako 14 sezono „Ekstrasensų mūšio“ nugalėtojas, mediumas Aleksandras Šepsas.

 

Kai kuriose kultūrose veidrodis laikomas savęs pažinimo simboliu

Anot jo, senovėje žmonės bijojo veidrodžių, laikydami juos raganų ir piktųjų dvasių atributu. Legenda, kad tamsiosios jėgos padovanojo žmonėms šį stebuklingą daiktą, ėjo iš kartos į kartą. Buvo tikima, kad padedant veidrodžiams, demonai stebi kiekvieną žmogaus žingsnį ir atskleidžia silpnybes, per kurias jis gali prarasti savo energiją ir būti lengvai pažeidžiamas.

Tiesa, dabar veidrodis nebekelia tokios panikos ir yra būtinas daiktas kasdieniame gyvenime. Bet ar jis nekenksmingas? Pabandykime išsiaiškinti, kokia yra veidrodžių nauda ir pavojus.

Kai kuriose kultūrose veidrodis laikomas savęs pažinimo simboliu. Japonijos tautų doktrina sako, kad joje slypi tiesa. Nepatyrusiam žmogui pavojinga daryti tai, ką daro japonai. Tačiau, pasak ekstrasenso, ilgai ir sunkiai dirbdami, veidrodyje galite pamatyti savo dvasinę prigimtį, rasti atsakymus į įdomius klausimus, sustiprinti savo apsaugą. „Kelias valandas žiūrėdami į veidrodį, žmonės patenka į transo būseną: po tokios meditacijos ištrinamos pasaulio ribos, o jų pačių atspindys pasikeičia neatpažįstamai“, – tvirtina žinomas mediumas, bendraujantis su mirusiaisiais.

Anot jo, veidrodiniai paviršiai gali pasiimti dalį energijos. Tai bus naudinga, jei veidrodį pastatysite po lova su atspindinčia plokštuma žemyn. Tada tai sumažins neigiamos energijos srautą. Namuose įsiviešpataus taika ir ramybė, o vidinė harmonija taps neatsiejama jūsų gyvenimo dalimi.

Su veidrodžiais siejama daugybė stebuklingų ritualų, ceremonijų, baltų meilės burtų ir likimo pasakojimų. Juos pasitelkę, žmonės išsprendžia savo kasdienes problemas, pasiekia gerovę, klestėjimą, meilę, sėkmę ir turtus. Bet kaip ir bet kurį kitą energinį objektą, jis turi būti išvalytas kiekvieną kartą nuo galimos neigiamos energijos kaupimosi.

 

Galėdavo pamatyti žmogaus siluetą ar net savo ateities paveikslą

Ovalaus arba apvalaus veidrodžio paviršius gali padidinti teigiamos energijos srautą į jūsų namus.

„Žmogui, turinčiam mažai ar visai neturinčiam ezoterinių praktikų patirties, patartina neeksperimentuoti su veidrodžiu. Žinomas ne vienas atvejis, kai toks žvilgsnis į ateitį baigėsi psichine beprotybe, nerviniu suirimu ar stipriu šoku. Norint išeiti iš užburto rato, reikia sukurti veidrodinį koridorių, tai yra, išdėstyti veidrodžius priešais vienas kitą. Anksčiau vienišos merginos tai darydavo norėdamos sužinoti, koks bus jų mylimasis ir būsimas vyras. Atitinkamu metu jos galėdavo pamatyti žmogaus siluetą ar net savo ateities paveikslą. Bet jei veidrodis buvo senas arba anksčiau buvo naudojamas panašiems tikslams, iš jo gali išeiti piktoji dvasia ir amžiams atimti ramybę ir taiką jūsų namuose“, – tvirtino Aleksandras Šepsas.

Ekstrasenso teigimu, nepaisant to, veidrodžiai pasižymi magiškomis savybėmis: jie sugeba atspindėti tiek matomą, tiek nematomą ir neprieinamą gyviesiems pasaulį, kurį gali pamatyti tik ezoterika užsiimantys žmonės ir aiškiaregiai. Todėl jie savo ritualuose dažnai naudoja veidrodžius. Tačiau yra tam tikras pavojus: neigiama energija gali patekti per naudojamas priemones, atliekant įvairius užkalbėjimus ir ritualus.

 

Daug blogiau, jei veidrodžio atspindyje buvo smurto, kivirčų, net mirties scenų

„Žmogaus energija turi tam tikros galios, galinčios pagydyti, įkrauti teigiamai arba, atvirkščiai, padaryti žalos. Kaip žinote, kai žiūrime į save veidrodyje, dalis mūsų energijos nuteka į ją, likusi dalis atsispindi atgal. Todėl nepasitenkinimas, pagieža, pyktis, demonstruojamas prieš šį magišką daiktą gali pareikalauti milžiniškos energijos, sveikatos ir net kelerių gyvenimo metų“, – įspėjo  žinomas ekstrasensas. Anot jo, taip pat nerekomenduojama kalbėti prieš veidrodį neigiamais žodžiais, kurie gali pritraukti nesėkmę.

Ekstrasenso tvirtinimu, veidrodis, esantis priešais lovą, ypač prie kojų, yra blogas ženklas. „Kai žmogus  atsibunda, jis tiesiogine prasme yra tarp dviejų pasaulių ir tuo metu atidžiai įsmeigęs akis į veidrodį, kuris yra puikus laidininkas,  gali pamatyti ir savo mirusio artimo ar pažįstamo žmogaus veido kontūrus. O tai ne tik gąsdina, bet ir gali pakeisti jo gyvenimą ir pritraukti įvairias ligas“, – sako Aleksandras Šepsas.

Veidrodžių ypatybė yra energijos kaupimas. Bet jei jūsų namuose karaliauja ramybė ir tyla, o į veidrodį žiūrite tik su šypsena, nieko blogo nenutiks. Mat teigiamai įkrautas daiktas suteikia žmogui dalį jo energijos ir praktiškai tampa stiprybės ir įkvėpimo šaltiniu. „Daug blogiau, jei veidrodžio atspindyje buvo smurto, kivirčų, net mirties scenų. Toks veidrodis turės neigiamos įtakos ir atneš daug kančių į jūsų namus, pakeis psichiką, charakterio bruožus, ypač mažiesiems šeimos nariams. Tai yra viena priežasčių, kodėl mirusio žmogaus namuose yra įprasta kabinti veidrodžius: kad jis negalėtų sugerti mirusiojo energijos, astralinės prigimties ir paliktų jį amžiams anapus šio magiško daikto“, – sako žinomas ekstrasensas Aleksandras Šepsas.

 

3 KOMENTARAI

  1. I’m not that much of a internet reader to be
    honest but your sites really nice, keep it up!

    I’ll go ahead and bookmark your website to come back
    in the future. Cheers

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą