Ekstrasensė Darja Mironova

Papuošalai nuo senų senovės traukė žmonių dėmesį. Jie buvo ne tik būdas parodyti savo turtus, bet ir tarnavo kaip stiprūs amuletai. Apskritai papuošalai buvo populiarūs visais laikais. Bet, anot žinomos ekstrasensės Darjos Mironovos, papuošalai gali  ne tik suteikti gerovės žmogui, bet ir užtraukti jam bėdų.  Vis dėlto šį kartą mes išsiaiškinsime, kokius papuošalus pasirinkti, norint pritraukti sėkmę ir materialinę gerovę.

 

Sunki ir iškili apyrankė padeda atsispirti pagundoms

Anot ekstrasensės ir būrėjos Darjos Mironovos, žiedai yra ne tik  vienas populiariausių papuošalų,

gražūs įvaizdžio priedai, bet ir puikūs talismanai. Priklausomai nuo to, su kokiu akmeniu nešiojami žiedai, jie padeda įgyvendinti svajones ir suteikia sėkmės gyvenime. Be to, žiedai yra puikūs amuletai, saugantys nuo bet kokio blogio. Žodžiu, teisingai užkalbėtas ar įkrautas žiedas apsaugo  nuo bet kokių rūpesčių ir bėdų.

Tuo tarpu sagės gali papildyti energijos atsargas ir pritraukti turtus į gyvenimą. Įsisegus sagę kairėje drabužio pusėje, atsiranda galimybė įveikti asmeninio gyvenimo nesklandumus ir sėkmės kliūtis bei laiku pasukti keliu, vedančiu į materialines gėrybes.

Pakabukai gali apsaugoti nuo blogos akies ir nužiūrėjimo bei pritraukti sėkmę ir gerovę. Pakabukuose galite paslėpti savo mylimo žmogaus atvaizdą, su kuriuo ir norėtumėte būti kartu.

Apyrankes rekomenduojama nešioti žmonėms, kurie pasiduoda kitų įtakai ar jais lengva manipuliuoti. Sunki ir iškili apyrankė padeda atsispirti pagundoms, apginti savo nuomonę, atsisakyti bendrauti su manipuliatoriais ir eiti savo laimės keliu.

Savomis rankomis pasigaminti karoliukai, suverti ant raudono siūlo, taip pat padės jums susidoroti su bet kokiais rūpesčiais ir išvengti bėdų. Norėdami, kad tokie karoliukai pritrauktų pinigų į jūsų gyvenimą, verdami juos, pagalvokite apie materialines gėrybes arba ką norite įsigyti artimiausiu metu. Minties galia, investuota į papuošalų gaminimą, tikrai padės pasiekti tai, ko norite.

Mėgstantiems nešioti auskarus, šie papuošalai suteikia ne tik patrauklumo, bet ir sėkmės. Kitaip tariant, jei jums reikia sėkmės, pradėjus savo verslą, įsisekite mėgstamus auskarus ir užsidėkite grandinėlę su pakabuku. Jie padės jums viską padaryti aukščiausiu lygiu.

 

Karneolis turi unikalią savybę pritraukti į gyvenimą naudingus žmones

„Įvairūs talismanai padeda ne tik susidoroti su abejonėmis, bet ir įgyti pasitikėjimo savo jėgomis bei pritraukti artimą širdžiai žmogų“, – sako Darja Mironova. Anot jos, kai kurie papuošalai padeda susirasti naują ir norimą darbą, apginti savo poziciją bei greitai kilti karjeros laiptais.

Juvelyrikos dirbiniai su brangiaisiais ir pusbrangiais akmenimis taip pat pritraukia gerovę. Ekstrasensės teigimu, yra penkis pagrindiniai akmenys, vadinamieji, piniginės energijos magnetai.

„Karneolis turi unikalią savybę pritraukti į gyvenimą naudingus žmones ir suaktyvinti jūsų energetinį lauką. Be to, šis akmuo, įdėtas į žiedą ar apyrankę, padeda greitai užmegzti verslo kontaktus ir sudaryti pelningus sandorius“, – patikino Darja. Bet akmens aktyvumas nėra pastovus. Jis turi didžiausią potencialą šiltaisiais metų mėnesiais, tai yra nuo balandžio iki rugsėjo. Taip pat šis akmuo  būna aktyviausias ketvirtadieniais, todėl būtent šią dieną, pasitelkus šį akmenį, galite sėkmingai išspręsti sudėtingas problemas ir finansines operacijas.

Tigro akis. Šis akmuo turėtų būti nešiojamas ant krūtinės, arčiau širdies. Akmuo gali būti naudojamas sagėms, taip pat įvairiems pakabučiams. Merginos gali iš šio akmens padaryti plaukų segtukus, kad galėtų juos nešioti savo plaukuose. Šis akmuo yra aktyvus šaltuoju metų laiku, todėl jis būtent tada šiek tiek geriau pritraukia sėkmę nei vasarą ir pavasarį. Nuolat nešiojant žiedą su šiuo akmeniu, padeda laiku atsisakyti nesėkmingų sandorių ir kitokių reikalų. Norint pašalinti klaidas ir trūkumus, net ir dirbant geriau nenusiimti žiedo su tigro akimi. Ypač atsiskleidžia naudingos jo savybės,  sudarant sutartis, ieškant naujo darbo ar įdarbinant darbuotojus. Šis akmuo labiau pritraukia sėkmę, jei saugosite jį nuo saulės spindulių.

 

Topazo mineralas yra tinkamiausias stiprios valios ir tikslingiems žmonėms

Citrino akmuo, įdėtas į žiedą ar kitus papuošalus, padeda susikaupti ir nepraleisti nė vienos detalės. Šis mineralas ypač traukia sėkmę, jei jis liečiasi su žmogaus kūnu. Bet  šį  taurų akmenį nešiojant kišenėje, jo funkcijos šiek tiek susilpnėja. „Citrinas gali sustiprinti energiją ir suaktyvinti biologinių laukų apsaugą, ypač kai jums reikia palaikymo“, – sako Darja.

Topazo mineralas yra tinkamiausias stiprios valios ir tikslingiems žmonėms. Topazas padeda užmegzti draugiškus ryšius su žmonėmis, ypač su verslo partneriais, neleidžia „per daug nuvažiuoti į šoną“ ir suteikia ryžtingumo priimant rimtus ir svarbius sprendimus. „Bet topazą gali nešioti ir tie, kurie nėra pakankamai pasitikintys savimi. Mat jo energija padidina pasitikėjimą savimi ir suteikia sėkmės gyvenime“, – teigė ekstrasensė.

Selenitas yra nepakeičiamas akmuo kūrybinių profesijų žmonėms. „Šis akmuo suteikia galimybę ir įkvėpimo kurti net ir tokiomis akimirkomis, kai žmogus jaučiasi išsikvėpęs ir neturi jėgų suimti save į rankas. Papuošalai iš šio mineralo gali būti naudojami  ir tais atvejais, kai jums reikia bent šiek tiek sėkmės. Be to, šis akmuo gali apsaugoti jus nuo klaidingų sprendimų ir didelių išlaidų“, – sakė Darja Mironova.

 

2 KOMENTARAI

  1. This design is wicked! You obviously know how to keep a reader entertained.
    Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well,
    almost…HaHa!) Great job. I really enjoyed what you had to say, and
    more than that, how you presented it. Too cool!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą