Kiekvienas Zodiako ženklas yra susijęs su konkrečiomis spalvomis. Vienos jų atneša sėkmę ir suteikia gyvybingumo, tuo tarpu kitos – pasiglemžia sėkmę ir atima tikėjimą geriausiais.

Astrologai nustatė, kad mūsų nesėkmės iš dalies priklauso nuo to, po kuriuo  Zodiako ženklu esame gimę ir kokia spalva labiausiai tinkama. Žinia, kiekviena spalva daro įtaką pasaulio suvokimui. Taip pat  ir teigiamiems bei neigiamiems energijos srautams. Todėl siūlome išsiaiškinti, kokios spalvos geriau atsisakyti ar vengti, norint pritraukti sėkmę.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Avinas yra ugningas, dinamiškas ženklas, pasirengęs veikti, demonstruojantis jėgą ir optimizmą. Todėl visų mėlynos spalvos atspalvių jam  geriau vengti, nes ši spalva slopina ir užkerta kelią imtis ryžtingų veiksmų. Mat mėlyna spalva neturi „tvirto dugno“, nes ji yra svaiginanti ir sklandanti ore. Tai yra atitrūkusi nuo žemės ir realybės. Todėl gali apimti Aviną silpnumas ir užkirsti kelią surasti  savo gyvenimo prasmę. Tuo pačiu priversti jį nugrimzti į melancholiją ir depresiją.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Jautis visada kantrus, ramus, tvirtas, išdidus ir nuoširdus. Šio užsispyrusio, bet teisingo ženklo energiją neigiamai veikia raudonos ir geltonos spalvos atspalviai. Be to, šios spalvos sustiprina šio ženklo atstovų neigiamas savybes. Pavyzdžiui, polinkį ginčytis ir su viskuo nesutikti, taip pat užsispyrimą bei ambicingumą, kuris gali privesti ir prie susinaikinimo. Kitaip tariant, Jautis gali pasinerti į priklausomybes bei kuriuos nors kitus blogus įpročius.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Dvyniai simbolizuoja džiaugsmą, nerūpestingumą, lengvumą. Todėl neretai šio ženklo atstovas spinduliuoja ir teigiamą energiją, todėl pajėgus atlaikyti bet kurias neigiamas kitų žmonių emocijas, ypač demonstruojamą apatiją jo atžvilgiu. Bet kad ir optimistiškai nusiteikusiems Dvyniams nepatartina užkimšti savo biologinį lauką žalia spalva ir jos deriniais. Pagrindinis neigiamas žalios spalvos „bruožas“ yra beviltiškumas. Ši spalva ne tik kelia nuobodulį Dvyniams, ne tik nieko neduoda, bet gali būti ir priešingai – daug ką atimti.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vėžys yra jautriausias ženklas, kontroliuojamas Vandens stichijos. Bet būtent jos „dėka“ šiam Zodiako ženklui būdinga itin stipri intuicija, įžvalgumas ir kūrybiškumas. Problema ta, kad šio ženklo stipriąsias savybes slopina juoda spalva.  Todėl patartina kuo mažiau dėvėti juodos spalvos drabužius, kadangi ji ne tik „atima“ iš Vėžio pasitikėjimą savimi, bet ir sustiprina nerimo bei ilgesio pojūčius.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Šis Ugnies stichijos ženklas gali greitai išeikvoti savo energiją, jei dažnai „liečiasi“ su pastelinių spalvų tonais. Spalvos, „atskiestos“ balta spalva, susilpnina Liūto energiją, atima jėgas ir gali net užtemdyti protą.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelės žmonėms, kaip tipiškiems Žemės stichijos atstovams, labiausiai tinka ruda spalva, kuri ne tik padeda stabilizuoti emocijas, bet ir pašalinti neigiamas mintis. Užtat raudona spalva ir jos atspalviai, pradedant avietine, baigiant rožine, gali sukelti nekontroliuojamus emocinius protrūkius ir tuo pačiu pastūmėti priimti nenuspėjamus ir neteisingus sprendimus.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklės simbolizuoja lengvumą ir pakylėjimą, todėl joms labiausiai tinka įvairūs dangaus spalvos atspalviai.  Tokios spalvos suteikia ramybės ir susitaikymo pojūčius. Bet jei išsirinktumėte rausvai raudoną ar raudonai rudą spalvą, tikėtinas, greitas pervargimas, energijos išeikvojimas ir nervingumas.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Pagrindinis paslaptingojo Skorpiono priešas yra balta spalva, kuri ne tik atima sėkmę, bet ir susilpnina energiją. Be to, šviesios spalvos sustiprina šio ženklo žmonių įtarumą, nepasitikėjimą kitais ir išbalansuoja vidinį vientisumą. Apskritai balta spalva „išblukina“ visas geriausias Skorpiono savybes, priversdamas jį keistis iš esmės ir daugeliui tampa tiesiog nebeatpažįstamas. Todėl pasiūlymas labai paprastas: rinktis bet kurią kitą spalvą, išskyrus baltą.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulys  iš prigimties pasižymi ypatingomis dvasinėmis savybėmis, optimizmu ir stipria energija. Šiam ženklui tinka beveik visos spalvos, išskyrus mėlyną ir tamsiai mėlyną. kadangi šios spalvos gali sukelti šio ženklo atstovams ilgalaikį nerimą, stresą, net depresiją. O pasekmės laukia liūdnos – Šaulys gali tiesiog „prisirišti“ prie savo problemų, liūdesio ir nostalgijos.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Visą savo sąmoningą gyvenimą tikslo siekiantis Ožiaragis žino, ką tai reiškia atsakomybė ir įsipareigojimai. Todėl jis ne tik atsakingai bendrauja su savo verslo partneriais ar kolegomis, tačiau  ir bet kurią užduotį stengiasi vykdyti nuosekliai, nešokinėjant iš vieno kraštutinumo į kitą, ir laiku. Vis dėlto didžiausios sėkmės Ožiaragis gali tikėtis, jei teiks pirmenybę tamsiems atspalviams. Mat  ryškios spalvos, kaip, pavyzdžiui, raudona ir oranžinė – slopina energiją ir gali neigiamai paveikti šio ženklo žmonių puoselėjamas idėjas, planus ir net Ožiaragio likimą.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Iš Vandenio atimančios sėkmę spalvos – juoda ir tamsiai žalia. Be to, tamsių spalvų paletė gali sukelti  šio ženklo atstovo vidinę disharmoniją. Todėl geriausia rinktis vidutinio ir šilto atspalvio  spalvas – švelniai mėlyną, melsvą ar melsvai baltą. Šios spalvos stabilizuoja energiją, suteikia įkvėpimo, vilties. Taip pat padeda atlaikyti neigiamą išorės poveikį.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Šio ženklo atstovai greičiausiai patirs nesėkmę, jei taip pat rinksis tamsias spalvas ir atspalvius.  Suprantama, juodą, rudą, tamsiai mėlyną ir panašiai. Norint išlaikyti dvasinę harmoniją ir gerą nuotaiką, šis ženklas turėtų vengti šių spalvų. Jos ne tik gali išsiurbti energiją, atimti jėgas, bet ir trukdyti įgyvendinti planus. Be to, gali padidinti jautrumą bei sukelti nepriklausomybės pojūčio praradimą ir emocijų kontrolę.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą