Laikui bėgant jūsų būsena gali keistis, todėl jums siūlomos 8 skirtingos nuotraukos, kad galėtumėte pajusti, kur, pagal šiuos vaizdus, norėtumėte būti.

  1. Suoliukas sode

Jums reikia bendravimo, pokalbių. Ne tik pora žodžių, bet ilgų ir net intymių pokalbių.  Raskite laiko senam draugui, paprašykite jo skirti laiko jums. Kad galėtumėte kalbėtis bent iki ryto, šnekučiuotis apie viską pasaulyje, apie praeitį, dabartį, ateitį…

  1. Miško takas

Jums reikia atsinaujinimo,  gyvenimo pokyčių. Gal net  esminių ir kardinalių. Nors, panašu, kad jūsų gyvenimo pagrindas  yra gana tvirtas. Tačiau tam tikrų, bent jau išorinių, pokyčių ir patobulinimų reikia. Gal reikėtų pakeisti šukuoseną, aprangos stilių? Arba perstumdyti buto baldus? Mokytis naujos profesijos? Tai yra plėsti veiklos apimtis.

  1. Kavos puodelis su nuostabiu vaizdu

Reikia kažkaip atgaivinti pojūčius, suteikti gyvenimui skonio. Jis tapo prėskas. Padės kelionė į kitą šalį ar miestą. Galbūt turėtumėte išbandyti ką nors jums neįprasto: jodinėjimą žirgais, šuolį parašiutu ar paskrajoti oro balionu. Tačiau nerizikuokite kvailai.

  1. Namas kalnuose

Jums reikia paprasto ramaus gyvenimo. Panašu, kad esate labai pavargę. Bent jau eikite pasivaikščioti ten, kur nėra žmonių. Arba važiuokite pailsėti ar net gyventi į kaimą: užkurkite krosnį, auginkite javus, melžkite karvę ar bent ožką. Vakarais klausykite skambančio paukščių čiulbėjimo. Užmigti lyjant lietui, kai lašai švelniai tuksena ant stogo ir medžių lapijoje. Pabusti nuo alyvų kvapo ir paukščių čiulbėjimo – kur kitur tai rasite?

  1. Ežeras

Jums reikia laisvės. Jūs dūstate  nuo to gyvenimo, kurį gyvenate dabar. Jauskitės kaip vėjas, leiskite sau negalvoti apie pasekmes. Pakilkite ir skriskite mintyse ten, kur šaukia širdis.

  1. Jaukus kiemelis

Jums reikia normalaus gyvenimo. Paties įprasčiausio – be pakilimų ir nuosmukių, be kraštutinumų. Pabandykite viską sutvarkyti. Nusistatykite tam tikrą rutiną ir jos laikykitės. Planuokite savo dienas. Kažkas turėtų būti taip pat – mankšta, pietų metas, pasivaikščiojimas prieš miegą.

  1. Švyturys

Daugiau svajokite ir turėkite vilties. Taip pat išmokite kantriai laukti ir žinokite, ko norite. Žinokite, kad svajonė tikra, su galimybe išsipildyti. Tačiau kartu ji yra didelė, ne lengvai prieinama, kurios rytoj įgyvendinti nepavyks. Tai reiškia, kad jūs galėsite įgyvendinti savo svajonę tik sunkiai dirbdami, įgiję patirties, turėdami kantrybės ir būdami ištvermingi.

  1. Terasa prie vandens

Jums reikia atostogų. Keliaukite ten, kur daug saulės ir nėra rūpesčių. Įdegti iki juodumo nebūtina. Užtenka pasilepinti saule, gauti pakankamai jos gyvybę teikiančios šilumos. Ir grįžę pajusite, kad energija plūsta per kraštus.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą